Pojacanja

:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

A taj mijanovic ima dosta godina vec, secam se kad sam isao u osnovnu da ga je stalno spominjala nastavnica fizike, eeee kakva je to p*cka bila... ako se ne varam druzio se sa zilicem, koji je takodje dolazio dzipom po nastavnicu, a igor je po gradu lagao neke moje drugarice da treba da predje u neki shvajcarski tim, pa je onda bio ukrajinski, a zavrsio je znamo vec svi gde :D :D :D
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Xaxaxaxa

Post by slavko »

Ne mogu da verujem da se vratio Bogdanovic! Jel to onaj isti igrac koji je otisao u Zvezdu i koji mi je godinama ,otkad se vratio iz Bugarske, dizao pritisak ? Auuuuu... Sto se Mijanovica tice, mislim da nema potrebe gomilati golmane jer vec imamo dva odlicna i jos par mladjih izuzetno talentovanih
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

APRILILILI

Post by Владика »

Dragi prijatelji,
nadam se da se slazete samnom da zivimo u vremenu kada nam smeh zaista nedostaje a imali boljeg datuma od 1.aprila za to. Meni je zao sto nisam na primer kao sajt minhenskog Bajerna da objavim da u Vojvodinu dolazi Bekam ali mislim da su vas ova dva imena iz ne tako daleke proslosti dobro nasmejala. Mislim da sam svi registrovanim ucesnicima javio na private da je sala a ako sam nekog propustio nek mi ne uzme za zlo. Nadam se da ce na ovom talasu dobrog raspolozenje doci do nas i dobre vesti iz Cacka.
:lol:
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

e Ludi ste

Post by slavko »

Bas ste ludi,mada sam i ja lansirao jednu veoma 'nezgodnu' salu na jednom drugom forumu. Svaka cast na dosetljivosti!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Bravo momci,ni na kraj pameti mi nije prvi april.Bas sam se nasmejao.A taman sam hteo da kazem da je ovo prvi put da se svi slozimo oko necega.Pozdrav.
gabric_a

Post by gabric_a »

A ja idem na Debrecinov sajt i gledam vesti,nista ne kazu za Bogdanovica,gledam sastav tima,tamo je Bogdanovic,registrujem se na njihov forum i tamo ne kazu nista.Ja mislio vi valjda znate bolje! :D
E svaka vam cast :lol: :lol: :lol:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Ha ha dobra fora :D :wink:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

HVALA SVIMA

Post by Владика »

Jos jednom bih zeleo da se izvinim redovnim ucesnicima foruma ali ako ste se nasmejali na sekund verujem da mi niste uzeli za zlo ovu malu akciju. Prijatelju moram ti reci da si me konacno ubedo da iz srca navijas za Vojvodinu jer si reagovao kao pravi dugogodisnji navijac!
p.s. Za ostale koji nas samo gledaju nek ovu akciju shvate kao poziv da se prikljuce u rad najboljeg fudbalskog foruma u zemlji!!!!!!!! :wink:
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Napisite ko je od pocetka znao za ovo i ko je u medjuvremenu skontao za isto :wink:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Eno na naslovnoj strani RF sajta stoji da je Vojvodina dobila dva pojacanja (Mijanovic i Bogdanovic). Sto bi rekao Dzipalo Junuz, tako vam je to kada se jedna vest pretvori u dezinformaciju i lose se plasira :lol: :lol:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Bila bi dobra fora da su se upecali i Madjari i vest o prelasku Bogdanovica u Vosu objavili i na sajtu Debrecina 8) Ovako, ceh je platio samo Red Firm. Ali, sve u sluzbi smanjenja stresa :)
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ideja je u originalu moja a provedena je u saradnji gotovo svih moderatora. :) ti si nas prvi provalio i zahvaljujem se svim ljudima koji se nisi bunili kada smo im editovali i brisali postove kako bi ocuvali tempo javljanja na topiku. Na private bih odmah javljao kada bi video da se neko jako iznervirao jer mi je najmanja zelja bila da nekog naljutim.
Meni nije najsmesnije to sto su neki proplivali vec sto gotovo niko nije posumnjao da je Igor Bogdanovic ispaljen za kes u Bekescabi(Debrecinu)!!! E moj Igore, koju ti maglu prodajes tamo u Madjarskoj! :lol:
p.s. Red-Firm je bio obavesten o ovoj nasoj maloj sali!
neko iz mase
Posts: 59
Joined: Wed Feb 02, 2005 1:10 am
Location: Novi Sad

Post by neko iz mase »

e ako ste vi normalni .......... :shock:
na samu pomisao na Igora sam se iznervirao ,dobra vam fora.

PS: mislim da Igor treba da se zove NEGOR zato sto zaista NEma GOReg od njega :lol: :lol:
Sick boys!!!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

E Podbara,
al' si nas nasankao :)
Citam ovo sa malim zakasnjenjem, taman posle losih vesti iz Cacka i ne mogu da verujem. I od goreg ima gore.
Svaka cast :wink:
Bockanac!

Post by Bockanac! »

JEDINO STO IMAM DA KAZEM JE :lol:
Locked