Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

U subotu (verovatno od 17.30 časova) kombinovani tim Vojvodine sastati s novosadskim Proleterom sa Slane bare u FC “Vujadin Boškov” u Veterniku.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Sta se desvava kada je trener kluba gospodin dr. Juce smo odigrali i fantomsku utakmicu, bez prisustva publike i pobedili Vozdovac sa 1-0.
Vojvodina – Voždovac 1:0 (0:0)

NOVI SAD: Stadion “Karađorđe”, igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Labus (Novi Sad). Strelac: Aleksić u 54. minutu.
VOJVODINA: Babalj, Grozdanovski, Pavlović, Đurić, Mijatović, Popović, Tumbasević, Vukajlović, Buač, Kizito, Sepuja. Igrali su još: Lovrić, Diego, Aleksić, Trivunović, Korać i Ilić.
VOŽDOVAC: Petrović, Jevđenijević, Vukadinović, Salatić, Tešić, Paunović, Ćirić, Lazić, Veljović, Smiljanić, Jelić. Igrali su još: Vojisavljević, Nešović, Kolaković, Kalaba i Milosavljević.


Fudbaleri Vojvodine odigrali su trening utakmicu s Voždovcem bez prisustva gledalaca u cilju što bolje pripreme za meč drugog kola kvalifikacija za Kup UEFA koji ih očekuje sledećeg četvrtka s Hapoelom iz Tel Aviva. Novosađani su pobedili Voždovac 1:0 (0:0) golom Danijela Aleksića u 54. minutu. Akcija je počela tako što je Brazilac Diego (nalazi se na probi) uputio dugu loptu ka Grozdanovskom, ovaj je ubacio sa desne strane, a Aleksić je natrčao i smestio loptu pod prečku.

Uočljivo je da je u prvom delu Bekvalac Grozdanovskog probao po desnoj strani ali povučenije, dok je u nastavku Makedonac bio istureniji i to je bolje funkcionisalo. Kizito je bio ofanzivan po levoj strani, a njegov zemljak Sepuja počeo je meč u špicu i imao šansu u 35. minutu. Pored toga još dva puta je asistirao Vukajloviću i Buaču, ali se mreža nije zatresla.

Zamena karata do 14 časova
Iz FK Vojvodina obavestili su da zamena pretplatnih sezonskih karata i vađenje novih može da se uradi svakim radnim danom u FC “Vujadin Boškov” od 10 do 14 časova.

U finišu meča rezervista Korać je imao dve prilike, no rezultat je ostao nepromenjen, a mogli su i gosti da izjednače i to u 64. minutu.
Na osnovu prikazanog navijači Vojvodine mogu da očekuju bolje izdanje u meču s Izraelcima nego što je to bilo u prvom kolu s Olimpikom
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Samo kod nas... :roll:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

1-1
Trebali nesto vise da se kaze? Za nas je gol dao Korac. Diego se pokazao kao jos jedan promasaj.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

podbara wrote:1-1
Trebali nesto vise da se kaze? Za nas je gol dao Korac. Diego se pokazao kao jos jedan promasaj.

BEKVALAC ODLAZI!!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Sta, 1:1 sa Slanobarcima? Mila majko, pa kad nam dodju Jesovani napravice nam jos jedan cmar, sve ispod poraza sa 6 razlike protiv njih bice uspeh.

Bekvalac odlazi, ali takodje i Cvetko odlazi i Rabrene odlazi i svi ostali krvopije i paraziti odlazi! Jer dzaba mi menjamo trenere dok se ne oteraju oni koji su za ovakvo stanje najodgovorniji...
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Jel bio ko od Vas na utakmici kad sebi daje slobodu da ovako napise?

Iz prve postave nije igrao osim Trifunovica niko,mahom igraci koju pokusavaju da se dokazu,koji su na probi,koji su u drugom planu.
Prvi tim je imao na terenu pored trening. Da li Vam znaci ime Perendija nesto? Ni meni,e pa taj je danas igrao,jel Vam znaci ime tog Purketa Stojanovica nesto,meni ne,e pa i taj je danas igrao,Lovrica,Jovanovica,tog Brazilca,i brdo nekih nepoznatih faca...Nemojte donositi sud na precac,i pisati posle 2 zvanicne i 4 pripremne utakmice odlazi ovaj,onaj...cemu to???
Bekvalac nije ni u Novom Sadu vec u Tel Avivu...

Jos nesto,taj Brazilac je veoma skolovan fudbaler,ima stofa,nije uopste los,brdo presecenih lopti,dobrih pasova,borbenost odlicna,zatvarao u odbrani i na beku kad se bek sporije vracao iz izleta napred,fudbalska drskost...Pao je pri sredini drugog poluvremena,ali kad se spremi moze biti solidno pojacanje(pod uslovom da potpise).
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Stara Garda wrote:Jel bio ko od Vas na utakmici kad sebi daje slobodu da ovako napise?

Iz prve postave nije igrao osim Trifunovica niko,mahom igraci koju pokusavaju da se dokazu,koji su na probi,koji su u drugom planu.
Prvi tim je imao na terenu pored trening. Da li Vam znaci ime Perendija nesto? Ni meni,e pa taj je danas igrao,jel Vam znaci ime tog Purketa Stojanovica nesto,meni ne,e pa i taj je danas igrao,Lovrica,Jovanovica,tog Brazilca,i brdo nekih nepoznatih faca...Nemojte donositi sud na precac,i pisati posle 2 zvanicne i 4 pripremne utakmice odlazi ovaj,onaj...cemu to???
Bekvalac nije ni u Novom Sadu vec u Tel Avivu...

Jos nesto,taj Brazilac je veoma skolovan fudbaler,ima stofa,nije uopste los,brdo presecenih lopti,dobrih pasova,borbenost odlicna,zatvarao u odbrani i na beku kad se bek sporije vracao iz izleta napred,fudbalska drskost...Pao je pri sredini drugog poluvremena,ali kad se spremi moze biti solidno pojacanje(pod uslovom da potpise).
Samo cu reci-SLANA BARA!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ja bar za sebe mogu da kazem da nisam bio ali da sam dobio pouzdan info sa terena.Sve u svemu Slana Bara, Veternik, roze dresovi, Dragoljub Bekvalac po cetvrti put. Malo li je?
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Ako je taj brazilac sa brojem 4 o kome si napisao reci hvale taj Diego sto treba da potpise,ondak je bolje da niko ne prolazi probe,ako takav igrac zasluzuje da igra.Pa bio je ubedljivo najgori igrac na terenu pored igraca sa brojem 3.Nit da doda nit da potrci,kolko sam ja video.Meni se svidela igra broja 15 i 5 tj 2 stopera,a takodje je i 18 valjda Pavlovic dobro odigrao ofanzivu.Jer se zna ko je onaj cupavi sto je igro po desnoj strani,jer to Dzeferson?Vredan spomena je i Sepuja,koji puca od zelje ali jednostavno ovde nema s kim da igra!!!A mislim da bi morao jos da napreduje,ali da je svakako bolji od Lazetica.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Stara Garda wrote:Bekvalac nije ni u Novom Sadu vec u Tel Avivu...
Ne shvatam onda samo jednu stvar - ko onda odlucuje o tome da li su igraci na probi zadovoljili? :wink:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Red Firm wrote:
Stara Garda wrote:Bekvalac nije ni u Novom Sadu vec u Tel Avivu...
Ne shvatam onda samo jednu stvar - ko onda odlucuje o tome da li su igraci na probi zadovoljili? :wink:
Dobro pitanje! Ja mislim da je za to zaduzen brkati!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

ogi wrote:
Red Firm wrote:
Stara Garda wrote:Bekvalac nije ni u Novom Sadu vec u Tel Avivu...
Ne shvatam onda samo jednu stvar - ko onda odlucuje o tome da li su igraci na probi zadovoljili? :wink:
Dobro pitanje! Ja mislim da je za to zaduzen brkati!
I on je u Tel Avivu :mrgreen:
Ja sam odavno prestao da se nerviram zbog prijateljskih na Veterniku. Kad igraju u gostima, onda poludim skroz jer majmuni brukaju ugled kluba u svakom selu... :twisted:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ok ni ja nisam zadovoljan rezultatom, ali moramo biti malo odmereniji i realniji u pisanju komentara...Ovo je samo prijateljska utakmica, na kojoj su nastupali igraci iz drugog tima i oni koji su na probi...
markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Post by markof89 »

Dejan wrote:Ok ni ja nisam zadovoljan rezultatom, ali moramo biti malo odmereniji i realniji u pisanju komentara...Ovo je samo prijateljska utakmica, na kojoj su nastupali igraci iz drugog tima i oni koji su na probi...
I ja se slazem...
U srcu mome jedina si ti!
Post Reply