Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Taxista
Posts: 128
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: Transferi

Post by Taxista »

Stefan Vukić u Nišu... Sad treba špic..
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1109
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Rakovac wrote: Tue Jan 16, 2024 5:40 pm Inače, počeli smo da se pozdravljamo po gradu sa " gde si moj delijo".
Nismo!!!
Dosta više te komplesaške priče i to na forumu navijača FKV. Dosadila je vala.
Svi koji su došli u naš klub su naši igrači i to je jedino važno, a gde su sve pre toga igrali nekada u karijeri je za mene samo "statistički" podatak i ništa više. Lično, baš me zabole za taj klub i FKV smatram milion puta većim od njih a ne da se bavim njima po ceo dan kao neki ovde.
A kao što su Katai, Ivanić ili Kabić igrači tog kluba za koji igraju tako su i ovi sada naši i neko besmisleno kukumavčenje je potpuno bzv.
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Nikola Vasiljević, pa Boris Krstić a sada i - Stefan Vukić. Radnički je u razmaku od svega nekoliko dana angažovao i trećeg fudbalera rođenog u Nišu i poniklog u sopstvenim redovima.
Kako ovo meni lepo zvuči, a besmisleno većini članova ovog foruma.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

A koje bi ti Novosađane doveo u Vojvodinu?
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Cane wrote: Tue Jan 16, 2024 6:20 pm
Rakovac wrote: Tue Jan 16, 2024 5:40 pm Inače, počeli smo da se pozdravljamo po gradu sa " gde si moj delijo".
Nismo!!!
Dosta više te komplesaške priče i to na forumu navijača FKV. Dosadila je vala.
Svi koji su došli u naš klub su naši igrači i to je jedino važno, a gde su sve pre toga igrali nekada u karijeri je za mene samo "statistički" podatak i ništa više. Lično, baš me zabole za taj klub i FKV smatram milion puta većim od njih a ne da se bavim njima po ceo dan kao neki ovde.
A kao što su Katai, Ivanić ili Kabić igrači tog kluba za koji igraju tako su i ovi sada naši i neko besmisleno kukumavčenje je potpuno bzv.
+1 :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4076
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Opet ću zamoliti forumaše da ove rasprave ne zastrane.

@Taxista, deluje da je broj špiceva koji nam fali bio jednak i do odlaska Vukića u Niš :lol:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

Meni će biti dovoljna jedna utakmica da vidim ko će kakav odnos imati prema dresu.Jedva čekam utakmice sa blizancima da vidim ko je oznojio dres a ko će da grize protiv koga.Vrlo dobro se sećam Lazetića(onaj ko je gledao njegove tekme sa zvezdom zna o čemu pričam).
Što se mene tiče tada ću reći ovaj je za nas,ponavljam nemam ništa protiv ovih što su došli ako budu igrali recimo ko Vukanović ili čak onaj Đurovski,taj je igrao ko naš a svi znamo ko mu je bio ćale.Mrđa je isto bio korektan,čak je i pevao pesme sa firmom :mrgreen:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Rabba wrote: Tue Jan 16, 2024 7:09 pm Opet ću zamoliti forumaše da ove rasprave ne zastrane.
Evo, ja preskačem ovu ruku. :mrgreen: :cheers:
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Rosić i Petrović jesu pojačanja za ''korak napred''. Za Savićevića, šta znam. Ako je unapređenje u odnosu na Milosavljevića neka ga.
Znam da je u domenu ''šbb kbb'', ali da je Bolingi zdrav, da je ostao Čumić, uz najavljeno pojačanje na desnom beku ovo bi bio možda i najjači naš tim u 21. veku.
Još ne daj Bože da smo doveli krštenu desetku...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Karlsson wrote: Tue Jan 16, 2024 7:31 pm Još ne daj Bože da smo doveli krštenu desetku...
Mozda sam lud, ali sa Njegosem i Mateusom iza sebe, ja zaista mislim da Zukic moze da bude ta desetka konacno.
Sto se tice domena ''sbb kbb'', moje kontroverzno misljenje je da je, makar po imenima i ocekivanjima (kako gledamo i na ovaj sa Cumicem i Bolingijem), najjaci tim u 21. veku onaj sto je onako luzerski ispao od Austrije i zavrsio 5. u prvenstvu. To je tim koji je dosao kao nadogradnja na vicesampionski, ocekivalo se toliko toga, a na kraju tako malo pokazao.

Rame uz rame sa onim timom sa pocetka 13/14 sezone, kad smo ispali od Serifa.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4076
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

@gospodinFKV, obzirom da si gotovo izvesno u pravu, mi ćemo doživeti sada nekih 3-4-2-1 ili 3-4-3 bez pozicije za 10ku, pazi šta ti kažem.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Firma kej
Posts: 181
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: Transferi

Post by Firma kej »

Rosić odlazi u Kinu, Rubežić potencijalna zamjena, Jamkam potencijalni desni bek mada ako njega dovedu i nije neki desni bek :!:
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Taxista wrote: Tue Jan 16, 2024 6:02 pm Stefan Vukić u Nišu... Sad treba špic..
Imamo Vukanovića i Ivanovića.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1190
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Savcic Luka wrote: Tue Jan 16, 2024 8:45 pm
Taxista wrote: Tue Jan 16, 2024 6:02 pm Stefan Vukić u Nišu... Sad treba špic..
Imamo Vukanovića i Ivanovića.
Вукановић се повреди, Ивановић неспреман, Ивановић картони, ко ће Вукановића заменити... Не можеш без 3 шпица па да га јебеш, Вукановић заиста и прорадио, али ни за њега и за Ивановића никад није важило да су неки голгетери..
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Post Reply