Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Jambo wrote:
Somborac wrote:
Bata wrote:Somborac, ajde mi iskreno reci kada si prvi put čuo za Ilča Naumovskog i zašto si tako siguran da je on pravo pojačanje za nas. Nije nikakva provokacija ozbiljno te pitam.
On je bio jedina i prava Bekijeva zelja, i preduslov da ostvari rezultat koji je najavio prilikom dolaska!Da li mozda mozes da me demantujes :roll: Najavljeni golgeter koji moze da postigne dvadesetak golova u sezoni! Igra standardno u tandemu sa Pandevim u makedonskoj repki, nastupao je u Italiji i austriji, a ozbiljno su se interesovali Reeding, Midlsbro i Sauthempton, ali nije otisao zbog velikog obestecenja!Sada mu je istekao ugovor
E ako mu je istekao ugovor onda ce ga sigurno dovesti.Ovi nasi dovode sve sto netrazi lovu.
B 92 wrote:Partizanova administracija prosledila je u sedište UEFA spisak fudbalera za takmičenja pod okriljem Evropske kuće fudbala.

Licencirano je 27 igrača, a na spisku nema Darka Maletića, Slavena Stjepanovića i Marka Ćetkovića, iako su prošli pripreme na Tari i u Švajcarskoj. To znači da na reprezentativce Bosne i Hercegovine i mlade selekcije Crne Gore u Humskoj ne računaju, u slučaju odgovarajuće ponude mogu da napuste Partizan
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

A gde je nas spisak za UEFA?
vlada90
Posts: 79
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:39 pm

Post by vlada90 »

Evo naso sam ovo na sajtu uefe. Valjda je to vazeci spisak.
Goalkeepers
No. Name
1 Djordje Babalj
12 Aleksandar Kesić
30 Željko Brkic
Defenders
No. Name
15 Darko Lovric
16 Miodrag Stošic
18 Vladan Pavlovic
24 Igor Durić
26 Miroslav Milutinovic
Midfielders
No. Name
2 Joseph Nestory Kizito
13 Aleksandar Popovic
14 Janko Tumbašević
17 Nemanja Ilic
27 Vesko Trivunović
31 Dušan Tadić
33 Danijel Aleksić *
Forwards
No. Name
8 Vladimir Vukajilović
10 Vladimir Buac
19 Žarko Korać
21 Vlatko Grozdanovski
22 Miodrag Pantelic
32 Žarko Lazetic
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Fali stameni stoper Mijatovic. :D
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Bata
Posts: 30
Joined: Mon Aug 15, 2005 11:08 pm

Post by Bata »

Somborac wrote:On je bio jedina i prava Bekijeva zelja, i preduslov da ostvari rezultat koji je najavio prilikom dolaska!Da li mozda mozes da me demantujes :roll: Najavljeni golgeter koji moze da postigne dvadesetak golova u sezoni! Igra standardno u tandemu sa Pandevim u makedonskoj repki, nastupao je u Italiji i austriji, a ozbiljno su se interesovali Reeding, Midlsbro i Sauthempton, ali nije otisao zbog velikog obestecenja!Sada mu je istekao ugovor, zeli da dodje uz adekvatne uslove ali je pitanje da li smo spremni da mu platimo,
Ako mu je istekao ugovor kako može da nastupa za svoj tim u Austrijskoj ligi!?
Pljujete po Bekvalcu kada dovede neke druge igrače a u ovog Naumovskog (verujem da 99% ljudi na ovom forumu nije ranije čulo za njega) se kunete! Stvarno mi ponekad niste jasni.
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Veoma lep pokusaj da se zataskaju stvari...Mnogo vise ljudi je znalo za Naumoskog, ali nista nije pisano da se ne bi pokvario eventualni transfer!
Bekijeva najveca zelja je bila da se on dovede, da li je tako?To znamo i ti i ja, samo je pitanje da li zelis da budes iskren!?Brka cita ovaj forum, stoprocentno provereno :wink: Svako ko prati reprezentativni fudbal zna ovog igraca, koji je postigao gol u pobedi Makedonije nad hrvatskom!Igrac je bio na putu prelaska u Reding, ali zbog visokok obestecenja i zato sto nije zeleo da ga odkupe pa proslede na pozajmicu sve je propalo!
Ispunite Bekijevu zelju, jer je to bio njegov uslov da napadne sve same vrhove, ako vec vas neinteresuju navijaci i zaljubljenici u Vosu!
Slavena Stjepanovica su ovde Dejan i Turija spominjali jos 2005, molim nekog ko ima vremena da to ovde postavi, Slaven je bio na listi zelja Reala kao jedan od najtalentovaniih igraca sa ovih prostora, bio je plan da igra u partizanima, a zatim ukoliko bude pruzio ocekivane partije eventualno predje u real.
Zanimljivo je da je spominjano da je gotova stvar prelazak Stjepanovica i Cetkovica u Vosu, pa su nam ih partizani preoteli, a mi doveli Janka i Koraca.

Mislim da bi posle silnih propusta, poslednj Pavlovic, morali da dovedemo Slavena koji je igrac sa inzvarednim mogucnostima i bio bi odmah pravo pojacanje, a ne da gledamo raspalog Lazetica i bezanijce%

ps dok se ti kunes u Lazetica,Lovrica,Ilica,Stojceva,Vukajlovica,Pavlovica... ja cu u Stjepanovica,Naumoskog, i igrace iz nase Vojvodine
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

Kizito

Žozef Kizito, kapiten reprezentacije Ugande stavio je juče potpis i na drugi ugovor sa Vojvodinom. Kod Novosađana je od 2005, a sada je potpisao novu dvogodišnju obavezu.
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Jan wrote:Kizito

Žozef Kizito, kapiten reprezentacije Ugande stavio je juče potpis i na drugi ugovor sa Vojvodinom. Kod Novosađana je od 2005, a sada je potpisao novu dvogodišnju obavezu.
Dobar potez! Nadam se da ce ovo biti najbolja godina naseg Jozike u crveno-belom dresu!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

podbara wrote: Dobar potez! Nadam se da ce ovo biti najbolja godina naseg Jozike u crveno-belom dresu!
:lol: :lol: :lol:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Kiza RULES!!!!
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Somborac wrote:Veoma lep pokusaj da se zataskaju stvari...Mnogo vise ljudi je znalo za Naumoskog, ali nista nije pisano da se ne bi pokvario eventualni transfer!
Bekijeva najveca zelja je bila da se on dovede, da li je tako?To znamo i ti i ja, samo je pitanje da li zelis da budes iskren!?Brka cita ovaj forum, stoprocentno provereno :wink: Svako ko prati reprezentativni fudbal zna ovog igraca, koji je postigao gol u pobedi Makedonije nad hrvatskom!Igrac je bio na putu prelaska u Reding, ali zbog visokok obestecenja i zato sto nije zeleo da ga odkupe pa proslede na pozajmicu sve je propalo!
Ispunite Bekijevu zelju, jer je to bio njegov uslov da napadne sve same vrhove, ako vec vas neinteresuju navijaci i zaljubljenici u Vosu!
Slavena Stjepanovica su ovde Dejan i Turija spominjali jos 2005, molim nekog ko ima vremena da to ovde postavi, Slaven je bio na listi zelja Reala kao jedan od najtalentovaniih igraca sa ovih prostora, bio je plan da igra u partizanima, a zatim ukoliko bude pruzio ocekivane partije eventualno predje u real.
Zanimljivo je da je spominjano da je gotova stvar prelazak Stjepanovica i Cetkovica u Vosu, pa su nam ih partizani preoteli, a mi doveli Janka i Koraca.

Mislim da bi posle silnih propusta, poslednj Pavlovic, morali da dovedemo Slavena koji je igrac sa inzvarednim mogucnostima i bio bi odmah pravo pojacanje, a ne da gledamo raspalog Lazetica i bezanijce%

ps dok se ti kunes u Lazetica,Lovrica,Ilica,Stojceva,Vukajlovica,Pavlovica... ja cu u Stjepanovica,Naumoskog, i igrace iz nase Vojvodine
http://www.mtsmondo.com/sport/football/ ... est=104651
User avatar
Turija
Posts: 10835
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Nisam imao nameru da se uključim u diskusiju o radu kluba u prelaznom roku, ali pošto smo u postu Somborca pomenuti Dejan i ja, u vezi ove dvojice igrača, samo da ukratko, ponovo, iznesem svoje mišljenje o ovim mladim fudbalerima:
Stjepanović jeste igrač za Vojvodinu, Ćetković nije.
PS
Puno sreće i lep provod svima koji putuju u Baku :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

vlada90 wrote:Evo naso sam ovo na sajtu uefe. Valjda je to vazeci spisak.
Goalkeepers
No. Name
1 Djordje Babalj
12 Aleksandar Kesić
30 Željko Brkic
Defenders
No. Name
15 Darko Lovric
16 Miodrag Stošic
18 Vladan Pavlovic
24 Igor Durić
26 Miroslav Milutinovic
Midfielders
No. Name
2 Joseph Nestory Kizito
13 Aleksandar Popovic
14 Janko Tumbašević
17 Nemanja Ilic
27 Vesko Trivunović
31 Dušan Tadić
33 Danijel Aleksić *
Forwards
No. Name
8 Vladimir Vukajilović
10 Vladimir Buac
19 Žarko Korać
21 Vlatko Grozdanovski
22 Miodrag Pantelic
32 Žarko Lazetic
Hvala lepo!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Danas sam igrao fudbal sa Jovom Radivojevicem,decko je bez kluba i ugovora.Nije moguce da ovo niko u klubu ne zna,pa bi bilo dobro da se popularni dvojac potrudi i ponudi ugovor decku koji bi nam bio veliko pojacanje !
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Slaven Stjepanovic bih bio veliko pojacanje!Mislim da ne bih smeli da ponovimo gresku i da nas ponovo neko preduhitri i dovede ga u svoje redove :!:


Igraci koji su slobodni da pronadju nove klubove su Ibrahim Some, Risto Lakic i vec pominjani Slaven Stjepanovic i Cetkovic...

prst na celo gospodo iz uprave :idea:
Ace Stojkov.

Reč je o napadaču koji je 2001. godine iz strumičke Belasice prešao u milanski Inter, a potom bio na kaljenju u Speciji 1906, poljskom Gorniku Zabrže, Kastel di Sangru i Fidelis Andriji.

Stojkov je potom polusezonu proveo u belgijskom La Luvijeu (odigrao 14 utakmica i postigao sedam golova), a 2006. godine u letnjem prelaznom roku postao je član beogradskog Partizana.

Ipak, ni dolaskom trenera Djukića nije dobio šansu, a bolje sreće nije bio ni u njegovom sledećem klubu - madjarskom vicešampionu Debrecinu.

Ovaj fudbaler u medjuvremenu je izgubio status makedonskog reprezentativca, a za A tim Makedonije je odigrao 20 mečeva i postigao četiri gola, dok je prethodno za mladu reprezentaciju odigrao 25 mečeva i postigao deset golova.

U narednih nekoliko dana znaće se i definitivno hoće li Vojvodina potpisati ugovor sa Stojkovim.
Post Reply