Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Wild Srem
Posts: 138
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Wild Srem »

I ovako sam se se distancirao od kluba i foruma na neko vreme posle 13 aktivnih godina sto domacih sto gostujucih utakmica, ali ako se sad vrati Lalatović, to je to ja mislim, zauvek! Necu da dajem legitimitet sns cirkusu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Ovaj dolazak i odlazak ovog Ranka je takva štela da će se jednog dana, kad se sve otkrije, tako pušiti. zbiljić slavi odlazak trenera kao da smo šampioni a ne na ivici play out-a. Omastio se od ovoga i Japanaca 1/1.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Fri Dec 22, 2023 10:20 pm Ovaj dolazak i odlazak ovog Ranka je takva štela da će se jednog dana, kad se sve otkrije, tako pušiti. zbiljić slavi odlazak trenera kao da smo šampioni a ne na ivici play out-a. Omastio se od ovoga i Japanaca 1/1.
Ne treba u svemu tražiti zavere i Čumić dečko koji ima milione je verovatno došao na novogodišnji koktel zarad nekih poena kod Zbiljića ili bilo koga?

Jednostavno, kraj godine, promeniti se ništa ne može i Čelzi će recimo isto praviti koktel a ne stoje ništa bolje od nas na tabeli.

Recimo kako niko od funkcionera ili bilo kojih fudbalskih sportskih radnika ne pljuje Zbiljića? Nikoga nije oštetio ni za dinar, ko je hteo da ide, otišao je. Nikoga nije ucenjivao ili vređao.
Makar to niko nije izneo u javnost i do tad ne trebamo da pakujemo sve i svašta. Kada bude došlo do neke malverzacije, krađe ili bilo čega na tom nivou onda treba jasno, glasno i koncizno kritikovati, ukazivati i smenjivati.

Zbiljiću se trebaju zamerati rezultati i izbor stručnih ljudi oko sebe jer smo svesni da su to najveći problemi ali ne treba se pakovati svakakve moguće teorija zavere njemu za vrat bez ikakvog dokaza.

Ponekad imam osećaj da si ti brate ono što je i Sns. Nemoj da me pogrešno shvatiš ali kako se oni hvataju Đilasa i co tako i ti Zbiljića.

Ja ispadam ovde njegov drveni advokat i ispada kako ga branim, meni mnogo šta smeta sa sportske strane ali idemo iz krajnosti u krajnost.

Svi smo mi jako nezadovoljni ali treba da dajemo primer drugima a ne da budemo samo obojena strana onih koji nam smetaju iz x-y razloga.

EDIT: Izvini @Slanobarac, nije ništa lično samo u afektu pišem, jednostavno nezadovoljan sam nakon ovih izbora i u kom pravcu se naša država kreće da više ne vidim razlike ni u jednima ni u drugima.

Sve je otišlo u …
Širimo ljubav i slušajmo Eyesburn (Kojota) :mrgreen: :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Fri Dec 22, 2023 10:25 pm Ja ispadam ovde njegov drveni advokat i ispada kako ga branim, meni mnogo šta smeta sa sportske strane ali idemo iz krajnosti u krajnost.

Svi smo mi jako nezadovoljni ali treba da dajemo primer drugima a ne da budemo samo obojena strana onih koji nam smetaju iz x-y razloga.

EDIT: Izvini @Slanobarac, nije ništa lično samo u afektu pišem, jednostavno nezadovoljan sam nakon ovih izbora i u kom pravcu se naša država kreće da više ne vidim razlike ni u jednima ni u drugima.

Sve je otišlo u …
Širimo ljubav i slušajmo Eyesburn (Kojota) :mrgreen: :cheers:
Sta se pravdas, imas svoj stav svoje misljenje i to je to. Nismo svi isti.
Meni je ova polusezona poprilicno jasnija nego prethodna cela sezona, ostalo je jos samo par nedoumica (tipa da l smo zaista dobili obestecenje za Ranka, ko je "zaduzen" za status Djordjevica u timu, dal su suze India suze bola ili suze ogorcenja i ponizenja, i tako to...) al generalno sve ostalo je postalo lako citljivo i predvidljivo.
Marko93 wrote: Fri Dec 22, 2023 5:48 pm Probati sa Ten Hagom ako ga Mancester otpusti
Nesto razmisljam, da se ovo sa Baharom desilo u Batino (jedino je on znao da prepozna pravi momenat za reakciju) vreme verujem da bi ponudio Baharu da drugarski dodje na "usavrsavanje" u Vosu. Da gleda i uci (jer po Terzi, Bahara ce Zvezda da placa dok ne nadje posao :mrgreen:)
Image
VošaNS
Posts: 900
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VošaNS »

Deep Purple wrote: Fri Dec 22, 2023 9:41 pm
:frown:
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Savcic Luka »

Deep Purple wrote: Fri Dec 22, 2023 10:25 pm

Sve je otišlo u …
Širimo ljubav i slušajmo Eyesburn (Kojota) :mrgreen: :cheers:
Ja bio na svirci prošli vikend. Sveto trojstvo, NS-FKV-Punk 😁

Samo što nam je uvek bolje išla muzika 😂
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Forza Voša »

Djisa wrote: Fri Dec 22, 2023 11:03 am
Rabba wrote: Fri Dec 22, 2023 12:45 am
Djisa wrote: Thu Dec 21, 2023 9:06 pm Vrace se neko izgleda, ali nije Simeone nazalost!
Jel ovo objavljuješ ili je reakcija na Simeone šalu?
Nacuo sam da je blizu, ali da nije jos gotovo, barem se nadam :beg: :beg: :beg:
Provlaci se u idejama i neki Litvanac sto je vodio Hajduk iz Splita
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Forza Voša wrote: Sat Dec 23, 2023 12:53 pm
Djisa wrote: Fri Dec 22, 2023 11:03 am
Rabba wrote: Fri Dec 22, 2023 12:45 am

Jel ovo objavljuješ ili je reakcija na Simeone šalu?
Nacuo sam da je blizu, ali da nije jos gotovo, barem se nadam :beg: :beg: :beg:
Provlaci se u idejama i neki Litvanac sto je vodio Hajduk iz Splita
Lol, to sam ja napisao, ali nemam nikakve informacije, samo mi je bio zanimljiv u tom periodu, a slučajno video da nema tim trenutno
User avatar
rykerfcv
Posts: 876
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by rykerfcv »

Forza Voša wrote: Sat Dec 23, 2023 12:53 pm
Djisa wrote: Fri Dec 22, 2023 11:03 am
Rabba wrote: Fri Dec 22, 2023 12:45 am

Jel ovo objavljuješ ili je reakcija na Simeone šalu?
Nacuo sam da je blizu, ali da nije jos gotovo, barem se nadam :beg: :beg: :beg:
Provlaci se u idejama i neki Litvanac sto je vodio Hajduk iz Splita
Posto sa vremena na vreme pored Vose propratim i Hajduk.

Dambrauskas je dobrim delom zasluzan zasto je sada Hajduk prvi,pod njim su osvojili Hrvatski Kup.

Prijatelji iz Splita su mi rekli da mu nisu dali otkaz verovatno bi uzeli titulu,igraci i navijaci su ga obozavali jer im je vratio veru u titulu i uzeli su neki trofej posle 9 godina.

Ako je to uopste moguce probao bih sa njim,daje sansu mladima primer toga je Stipe Biuk koji je otisao u mls za 6.5 miliona.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

Litvanac zvuči kao dobra varijanta.

U svakom slučaju, uprava treba da zna da je forum kategorički protiv Lalata ili sličnih isprdaka domaće škole anti-fudbala.
Ili neka nađu nekog dobrog stranca koji može da napravi kvalitetnu razliku, ili neka daju šansu Kačaru ili nekom našem čoveku, ako ništa neka uči, ionako neki veliki uspeh ove sezone ni ne možemo da napravimo.
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Duplof »

Bolje i Dambrauskas nego neki iz naše superligaške vrteške. Opet, nismo mi u nekom položaju da možemo birati koga želimo, tako da bi stranac verovatno bio anonimus za široke narodne mase, nešto poput Ranka.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
VošaNS
Posts: 900
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VošaNS »

Po meni Dambrauskas je i najbolji kandidat i trebalo bi probati sa njim.
User avatar
Maki
Posts: 1196
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

Salvador wrote: Sat Dec 23, 2023 2:04 pm ili neka daju šansu Kačaru ili nekom našem čoveku, ako ništa neka uči, ionako neki veliki uspeh ove sezone ni ne možemo da napravimo.
Gledam, Kačar je samo tri godine stariji od Kajevića. U Lučanima bi bio među mlađima, kada bi se reaktivirao. :lol:
Gojko je pre par meseci potpisao ugovor sa Vošom, zašto da ne?
User avatar
rykerfcv
Posts: 876
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by rykerfcv »

Inace Ranko je sve zaposlene u Vujadinu Boskovu castio odredjenom sumom novca.(Cistacice,kuvarice itd itd)

Lep gest :lala:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1193
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

rykerfcv wrote: Sat Dec 23, 2023 3:09 pm Inace Ranko je sve zaposlene u Vujadinu Boskovu castio odredjenom sumom novca.(Cistacice,kuvarice itd itd)

Lep gest :lala:
Прелеп гест, још једном показао људску величину,

Мислим да би Дамбраускас био одличан избор, свакако међу кандидатима најбољи избор, има таман припреме и прелазни рок па да видимо да л да се надамо нечему...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Post Reply