Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Sto bi rekao Balasevic:...postavljen svima u inat, pravi covek za kombinat...
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1749
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

N13 wrote: Fri Dec 22, 2023 1:02 pm Ja sam od onih koji su uglavnom branili Lalatovica, jer je uspevao izvuci maksimum iz prosecnih ekipa, a i imao je rezultate bolje nego svi drugi.

Medjutim nisam za njegov povratak. Nama treba gospodin na klupi, on to svakako nije.
Takodje ne verujem u istinitost te price. Ja sam cuo da Zbiljic nije bas ljubitelj Lalatovica, tako bih rekao da je ovo novinarska glupost. Videcemo.

+1
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Karlsson »

VošaNS wrote: Fri Dec 22, 2023 12:51 pm Krivokapić nas je vodio 18/19 kada smo završili sezonu sa 22 boda (tada su se delili) što je bilo dovoljno za 7. mesto, ali ako se pogledaju bodovi u plej-aut zoni vidimo da bi sa tih osvojenih 22 boda završili 7 u plej-aut zoni što znači ispadanje iz lige. Više bodova od nas te godine osvojili su klubovi poput Mačve, Vranja, Rada, Radnika...
A kakav je tim Krivokapić imao tada i koliko mladih igrača je gurao?
Ko bi pod tim uslovima uradio bolji posao?
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Sam Zbiljić je po preuzimanju Vojvodine izjavio kako ceni Lalatovića i Lalatovićeve rezultate ali da zbog iskustva iz njegovog (Zbiljićevog) prvog mandata ne bi želeo Lalatovića jer kako kaže sa njim se nikad ne zna u smislu da ustane na pogrešnu nogu i da karikiram sad ne želi da vodi ekipu taj dan i da takve ljude ne želi na klupi. Tako nešto je izjavio, koliko me sećanje drži.
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Fri Dec 22, 2023 1:42 pm Sam Zbiljić je po preuzimanju Vojvodine izjavio kako ceni Lalatovića i Lalatovićeve rezultate ali da zbog iskustva iz njegovog (Zbiljićevog) prvog mandata ne bi želeo Lalatovića jer kako kaže sa njim se nikad ne zna u smislu da ustane na pogrešnu nogu i da karikiram sad ne želi da vodi ekipu taj dan i da takve ljude ne želi na klupi. Tako nešto je izjavio, koliko me sećanje drži.
Svašta je taj rekao.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1233
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

N13 wrote: Fri Dec 22, 2023 1:02 pm Ja sam od onih koji su uglavnom branili Lalatovica, jer je uspevao izvuci maksimum iz prosecnih ekipa, a i imao je rezultate bolje nego svi drugi.

Medjutim nisam za njegov povratak. Nama treba gospodin na klupi, on to svakako nije.
Takodje ne verujem u istinitost te price. Ja sam cuo da Zbiljic nije bas ljubitelj Lalatovica, tako bih rekao da je ovo novinarska glupost. Videcemo.
Слажем се , пре месец дана је сео на клупу Спартака, тј вратио се у Србији, генерално да сад од једном споразумно раскину уговор и да дође код нас нема ми баш смисла...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1294
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Je l došao skoro(u prethodnih par godina) nama neki trener iz Spartaka? U glavi mi neka vest kako se naša uprava zahvalila Spartaku što su ispali gospoda i pustili ga.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

MiSmoFKV! wrote: Fri Dec 22, 2023 3:24 pm Je l došao skoro(u prethodnih par godina) nama neki trener iz Spartaka? U glavi mi neka vest kako se naša uprava zahvalila Spartaku što su ispali gospoda i pustili ga.
Mislim da je to bilo u vezi Dunđerskog i njegovog dolaska na poziciju S.D-a
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1483
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Uvek sa tobom »

Дај бре маните се више повратника и играча и тренера.... какав Кривокапић...

Хвала Лалату за све, ја сам га први готивио и готивим, ал сад није време.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
VošaNS
Posts: 929
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VošaNS »

Uvek sa tobom wrote: Fri Dec 22, 2023 4:36 pm Дај бре маните се више повратника и играча и тренера.... какав Кривокапић...

Хвала Лалату за све, ја сам га први готивио и готивим, ал сад није време.
+1
Marko93
Posts: 568
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Marko93 »

Probati sa Ten Hagom ako ga Mancester otpusti
User avatar
N13
Posts: 2132
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Mozda bi se Gacinovic mogao dobro snaci u trenutnoj situaciji? Iako licno preferiram mladje trenere, mislim da on zna fudbal.
User avatar
Salvador
Posts: 1100
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

Kakav crni Lalatović, već mi se smučila sva ova bagra oko kluba, ali za tog poluoanca već ne bih imao živaca.
Dovedite nekog kvalitetnog ili da se razilazimo do daljnjeg.
student
Posts: 100
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by student »

Sve sve samo ne neko kod je vodio 10 razlicitih superligasa u zadnje 3 sezone. Iskreno sokiram se kad vidim da se predlaze Zagorcic, Vignjevic, Lalatovic i slicni likovi. Za 3-4 godine ce neko da predlaze ponovo Bataka. Sta je sledece? Jasar da se vrati?

Znaci ili stranac koji insistira na trcanju i disciplini ili ako bas mora neko nas neka bude neko ko dugo nije radio u ovom mulju.

Sto se Ranka tice i ja sam ga gotivio ali sam onda video post jednog od forumasa.
Prvih 15 kola - svega 22 boda. 6-7 mesto na tabeli, doduse bod od 4og ali velikih 9 daleko od treceg.

Igracki kadar nam je takav da sve i jedan igrac moze da ode. Niko tu igrac za Vojvodinu kakvu zelim nije.
Nasi igraci su spori, losi sa loptom, losi sa svim osnovama fudbala i najgore od svega u velikoj meri nezainteresovani.

Tu Ranka ne mogu previse da krivim, jednostavno morao je da radi sa tim sto je imao, a bas je malo imao.
Sve u svemu joj jedna polusezona za zaborav.


Od trenera ali i od uprave ocekujem da jasno kazu sta nam je cilj do kraja sezone. Ocekujem ozbiljne trkace pre svega u sredini terena. I ocekujem nekog ko ce nas razbuditi. ( Da se razumemo ne verujem da ce se bilo sta desiti)
A najvece pojacanje ce biti odlazak ko god da je zaduzen za dovodjenje ovih balvana.

Jedina pozitivna stvar u svemu ovome je da gore od ovoga verovatno ne mozemo. Sa ekipama koje su iznad nas smo ili igrali 2 puta ili drugu igramo kod kuce. U narednih 11 kola ocekujem 22-25 bodova pa da se nadamo da cemo prici tom trecem mestu. Uz poraze TSC-A od crvenih i nas mi smo im na 3 boda. Malo srece i znanja i mozemo i mi kao Cukaricki ove godine u evropi :greenbutt:
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Post Reply