Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1193
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Rakovac wrote: Tue Dec 19, 2023 11:03 pm Sreo danas Jokanovića kupuje neke poklone i kaže poznaniku sprema se za Madrid ide sa društvom da gleda Partizan košarku. Grobar sa detelinare.
Sosu Babića bih ja voleo da vidim na mestu trenera.
Знало се то одувек... Детелинарац ком су РФК и Партизан били испред Воше...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
CRD FCV
Posts: 1734
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Rabba wrote: Wed Dec 20, 2023 12:12 am @CRD FCV sve si u pravu, samo ću još jednom ponoviti, Sosi Babiću je poslednji pravi pravcati trenerski angažman bio u Vojvodini. Pre 10 godina. Sosa je ostavio neku lepu uspomenu, da li je vredno da je ukaljamo sada? Pride, tekst koji nam je Sosu vratio u fokus je sa sportkluba, da ga ne tražim, lako ćete ga naći, sve i da postoji neka volja i želja, Sosa ne deluje kao podoban lik.
Сад сам налетео на овај интервју https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbi ... ao-vidica/

Две ствари бих издвојио - Дао је оставку у Вождовцу, што га чини доступним и дао је одговор ко има најбољу школу тренутно, поименце је рекао ко су ти играчи. Соса није водио али је био до скоро актер у домаћем фудбалу. Прати дешавања за разлику од Ранка који је рекао дан није пратио нашу лигу па је опет донео нека побољшања у нашој игри,

Проблем је што је заузео ону недопадљиву страну за многе у фудбалу,и за ове наше, па је самим тим вероватно и отписан као кандидат за клупу.
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Forza Voša »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/voj ... koja-se-ne

Evo je i prva potvrda sa obe strane. Nadam se da ce zbog onoga sto je Ranko izjavio doci dan kada cemo ga ovde gledati duze.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Uvek sa tobom »

Voja wrote: Wed Dec 20, 2023 12:49 am Logicnim razmisljanjem Sosa otpada vec u startu. Nemoguce ga je prodati :mrgreen:
Треба ово мало гледати и позитивно, која је још скорија управа успела и тренера да прода :mrgreen:

Марко мајсторе води нас до зараде :mafia: :cheers:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Forza Voša wrote: Wed Dec 20, 2023 6:16 am https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/voj ... koja-se-ne

Evo je i prva potvrda sa obe strane. Nadam se da ce zbog onoga sto je Ranko izjavio doci dan kada cemo ga ovde gledati duze.
нарочито велику захвалност дугујем председнику Драгољубу Збиљићу, по мени највећим појачањем клуба у овом веку.
Srce mi se cepa.
Zbog ovakve servilnosti ne bih ga nikada više poželeo u klubu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

Uvek sa tobom wrote: Wed Dec 20, 2023 9:30 am
Voja wrote: Wed Dec 20, 2023 12:49 am Logicnim razmisljanjem Sosa otpada vec u startu. Nemoguce ga je prodati :mrgreen:
Треба ово мало гледати и позитивно, која је још скорија управа успела и тренера да прода :mrgreen:

Марко мајсторе води нас до зараде :mafia: :cheers:
Samo da ne nastave u istom trendu, pa prodaju i stadion i Vujadina! :shock:
Kup je nas!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2310
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

Djisa wrote: Wed Dec 20, 2023 11:31 am
Uvek sa tobom wrote: Wed Dec 20, 2023 9:30 am
Voja wrote: Wed Dec 20, 2023 12:49 am Logicnim razmisljanjem Sosa otpada vec u startu. Nemoguce ga je prodati :mrgreen:
Треба ово мало гледати и позитивно, која је још скорија управа успела и тренера да прода :mrgreen:

Марко мајсторе води нас до зараде :mafia: :cheers:
Samo da ne nastave u istom trendu, pa prodaju i stadion i Vujadina! :shock:
Неко је причао да Вујадина у Ветернику са још неким делимо на нисмо само ми власници :D
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Koji smo mi šampioni kupa! Dovedeš trenera koji konačno pomeri stvari sa mrtve tačke i pustiš ga da ode posle četiri meseca. A usta ti puna stabilnosti u klubu. Ali, ponuda je bila takva da se ne može odbiti, bla, bla, bla... Ovde je jedna jedina stvar zagarantovana, čim se desi neki pomak, stvari se seku u korenu. Ne daj bože da se nešto dugoročno pozitivno popravi.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1193
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Мене брине и да је наредба од горе, поготово што је пао под "радар" после утакмице са њима и видело се да ће им стварати "проблем" .... Како баш после избора да иде, зар се баш тако поклопило... Не пије ми воду баш прича да је понуда која се не одбија и да ти таквог тренера пушташ тек тако после таквог учинка, није него смета горе јер прича искрено и супротставља се режиму... Нешто слично је било и са Загорчићем, не сећам се ко је био председник тада стварно, ал и њега су склонили јер је био "опасност" , радио је по свом, није јебао живу силу и јебига... Не мора да значи, само некако кад се погледа са стране има можда и нека прича иза свега овога...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
ssnigd
Posts: 3440
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Milan wrote: Wed Dec 20, 2023 12:10 pm Koji smo mi šampioni kupa! Dovedeš trenera koji konačno pomeri stvari sa mrtve tačke i pustiš ga da ode posle četiri meseca. A usta ti puna stabilnosti u klubu. Ali, ponuda je bila takva da se ne može odbiti, bla, bla, bla... Ovde je jedna jedina stvar zagarantovana, čim se desi neki pomak, stvari se seku u korenu. Ne daj bože da se nešto dugoročno pozitivno popravi.
Ovo je sustina. Ako su svi zadovoljni njegovim radom, zasto je tako lako pusten da ode. Da li imamo spremnu zamenu za njega? Ili ocekujemo novog Bataka. Ne daj Boze.
Kakav raspad od kluba


https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbi ... ao-vidica/
Da ponovim jos jednom link par komentara iznad. Secam se koliko je i pokojni Djumi gotivio Sosu Babica
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2310
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Milan wrote: Wed Dec 20, 2023 12:10 pm Koji smo mi šampioni kupa! Dovedeš trenera koji konačno pomeri stvari sa mrtve tačke i pustiš ga da ode posle četiri meseca. A usta ti puna stabilnosti u klubu. Ali, ponuda je bila takva da se ne može odbiti, bla, bla, bla... Ovde je jedna jedina stvar zagarantovana, čim se desi neki pomak, stvari se seku u korenu. Ne daj bože da se nešto dugoročno pozitivno popravi.
Sve i da su mogli da ga zadrze, licno mislim da to nije pametan potez.
Ako je covek zeleo da ode (a verovatno jeste, ko na svetu zeli biti u ovom mulju?), najgore je zadrzati ga na silu, jer ima ugovor. A i taj ugovor ima do kraja sezone samo.
Ako je trener nezadovoljan, a klub nece da ga pusti, ne postoji sansa da ce raditi kako treba. Sacekace tih pareseci da prodje do kraja ugovora, a do tada posao raditi samo zato sto mora. Kontraproduktivno.

I ne budimo naivni, svaki trener koji napravi nesto pozitivno, otici ce prvom prilikom. Ovde u ligi ostaju samo oni sto se vrte od kluba do kluba svakih 6 meseci. Nikome nije san da zauvek ostane u ovom mulju. Ovde se ne moze zameriiti puno ni Ranku ni upravi. Mi Japancima finansijski ne mozemo ni u snu parirati.
Hvala mu sto je doneo neku energiju koju dugo nismo videli, i sve najbolje u karijeri. Licno bih voleo da se jednom vrati.

Zeleo bih stranca, Nemca pre svega. Mladjeg, nepoznatog, zeljnog dokazivanja. Ali cak i takav da dodje, nije realno da se zadrzi duze od jedne sezone.
User avatar
Turija
Posts: 10836
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Ne znam sta se tako veliko uradilo sa Vojvodinom, da bi bila tolika velika zahvalnost u odlazecoj izjavi trenera? Potsetio bih Popovica na njegove nedavne reci: bruka i cast dovijeka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

N13 wrote: Wed Dec 20, 2023 3:02 pm
Milan wrote: Wed Dec 20, 2023 12:10 pm Koji smo mi šampioni kupa! Dovedeš trenera koji konačno pomeri stvari sa mrtve tačke i pustiš ga da ode posle četiri meseca. A usta ti puna stabilnosti u klubu. Ali, ponuda je bila takva da se ne može odbiti, bla, bla, bla... Ovde je jedna jedina stvar zagarantovana, čim se desi neki pomak, stvari se seku u korenu. Ne daj bože da se nešto dugoročno pozitivno popravi.
Sve i da su mogli da ga zadrze, licno mislim da to nije pametan potez.
Ako je covek zeleo da ode (a verovatno jeste, ko na svetu zeli biti u ovom mulju?), najgore je zadrzati ga na silu, jer ima ugovor. A i taj ugovor ima do kraja sezone samo.
Ako je trener nezadovoljan, a klub nece da ga pusti, ne postoji sansa da ce raditi kako treba. Sacekace tih pareseci da prodje do kraja ugovora, a do tada posao raditi samo zato sto mora. Kontraproduktivno.


O tome smo već ovde diskutovali i došli do zaključka da se ovakvo razmišljanje može sprovesti kod svakog pojedinca koji je zaposlen u klubu. Prvo pitanje je - čemu nam onda služe ugovori? A drugo je - zbog čega dolazimo u situaciju da svako dođe pun entuzijazma, a ode pre nego što se pošteno i raspakovao? Na ovo drugo mi je jedini odgovor da Zbiljić ima dobru "spiku" sa kojom im proda priču, a da susret sa realnošću bude otrežnjujući. Što opet govori u prilog tome da ne zna svoj posao i da bi trebalo da se drži finansija, a upravljanje prepusti nekom profesionalcu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4022
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

@Milan

Upravo najveći problem našeg kluba je što je Zbiljić i pustio profesionalce da rade.

Ponekad pomislim da sam radi i da niko nema odrešene ruke da bi bolje radio.

Ja koliko znam jedina stvar u koju se meša sa fudbalskog aspekta trenerima i SD-u je da li imamo novca ili ne za neku akviziciju.

Neću reći da se ne pita prilikom dovođenja ali je daleko od toga da se za sve pita.

Kod nas ima puno naših bivših asova koji se pitaju.
Last edited by Deep Purple on Wed Dec 20, 2023 4:04 pm, edited 1 time in total.
Post Reply