Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Duplof wrote: Mon Dec 18, 2023 4:46 pm Ovo je još jedan dokaz da ova uprava nema nikakve rezultatske ambicije, one su samo u domenu zabave za široke mase. Na to nam se sveo klub, da nam klub vode klovnovi!
Sad imamo puno pravo da očekujemo neko zvučnije ime na klupi, imali su fore da nađu zamenu kad su već toliko većali. Doduše, znamo da od toga nema ništa.
Nas klub, kao i svi ostali u ovoj zemlji osim dva najpopularnija su tu samo da stvaraju privid regularnosti takmicenja. Oni nikome nisu bitni osim sacici nas zaludjenika i vlast (ova, sve prethodne, i sve buduce) ih prema tome i tretiraju. Tek u slucaju da se nekim cudom blizanci ugase (sto se nece desiti jer trenutno stanje odgovara vlastima, ovim, svim prethodnima, i svim buducima) bi se ovde mogla uspostaviti normalna atmosfera u kojoj bi i neki drugi klubovi mogli postati bitni i imati ravnopravan tretman. Ovako, u klubovima poput nasih namestenje dobijaju oni predstavnici vlasti koji ili nisu dovoljno jos ojacali u strukturama da zasluze mesto u jednom od blizanaca ili su nesto zglajznuli pa su tu po kazni. Zato se i radi ovako kako se radi, jer u principu ih sve zajedno zaboli nize stomaka i za klub i za sve nas.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Uvek sa tobom wrote: Mon Dec 18, 2023 3:36 pm Овима ко год шта понуди узимају :mafia:
Znaci Maradonu niko ne zeli.
Sto se mene tice moze da dodje i Klop licno, sta nam vredi jer ce otici kroz par dana ako Javor ponudi koji dinar vise
Last edited by Voja on Mon Dec 18, 2023 5:14 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Rabba wrote: Mon Dec 18, 2023 3:56 pm @gospodinFKV

Prvih 5 koji mi se pojave na listi bosanskih slobodnih trenera:

Vahid Halilhodžić, Meho Kodro, Faruk Hadžibegić, Mehmed Baždarević i Safet Sušić.
Moze.
Rado bi ih video u Vosi, ali tesko da ce se to dogoditi.
Ovoj upravi nije stalo do uspeha Vojvodine, vec samo do novca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Radoye wrote: Mon Dec 18, 2023 5:12 pm
Duplof wrote: Mon Dec 18, 2023 4:46 pm Ovo je još jedan dokaz da ova uprava nema nikakve rezultatske ambicije, one su samo u domenu zabave za široke mase. Na to nam se sveo klub, da nam klub vode klovnovi!
Sad imamo puno pravo da očekujemo neko zvučnije ime na klupi, imali su fore da nađu zamenu kad su već toliko većali. Doduše, znamo da od toga nema ništa.
Nas klub, kao i svi ostali u ovoj zemlji osim dva najpopularnija su tu samo da stvaraju privid regularnosti takmicenja. Oni nikome nisu bitni osim sacici nas zaludjenika i vlast (ova, sve prethodne, i sve buduce) ih prema tome i tretiraju. Tek u slucaju da se nekim cudom blizanci ugase (sto se nece desiti jer trenutno stanje odgovara vlastima, ovim, svim prethodnima, i svim buducima) bi se ovde mogla uspostaviti normalna atmosfera u kojoj bi i neki drugi klubovi mogli postati bitni i imati ravnopravan tretman. Ovako, u klubovima poput nasih namestenje dobijaju oni predstavnici vlasti koji ili nisu dovoljno jos ojacali u strukturama da zasluze mesto u jednom od blizanaca ili su nesto zglajznuli pa su tu po kazni. Zato se i radi ovako kako se radi, jer u principu ih sve zajedno zaboli nize stomaka i za klub i za sve nas.
Ako si poslusao Koromana mogao si da cujes kako sve funkcionise u nasem fudbalu... prvo ti (kao potencijalno novom treneru) saopste kome se sve nesto duguje (od bodova) i onda odlucis pristajes li ili ne. Naveo lik i ko sve uplacuje tikete, sve ce ti biti jasno. Nekada se vodila polemika ovde da li smo navijaci ili simpatizeri. Nismo nijedno, samo gomila magaraca
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Marko Mitrovic je bio opcija i kad se o Ranku odlucivalo.
Definitivno bi bio odlicno resenje, ali sve ovo je teski cirkus.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Ranko, Ranko…

Nemam komentara.

Pogledao sam na twitteru, Japanci su ovu vest objavili još pre četiri dana.

Koliko i našim sportskim medijima treba da dođu do i informacije…
Last edited by Deep Purple on Mon Dec 18, 2023 6:09 pm, edited 1 time in total.
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by 1892 »

gospodinFKV wrote: Mon Dec 18, 2023 5:52 pm Marko Mitrovic je bio opcija i kad se o Ranku odlucivalo.
Definitivno bi bio odlicno resenje, ali sve ovo je teski cirkus.
Pa nije lud iz USA da dolazi u ovo blato. Ovo je sramota. Ne znam odnose u Japanskom fudbalu i koliko je ovo ozbiljna ekipa i ponuda, ali ovde mi je i Ranko pao u očima, spram onog šta je pričao, lagano je zabegao. A za Zbiljića i ekipu mogu samo reći Uprava Napolje ! Mater vam.....
Come on you Reds!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

1892 wrote: Mon Dec 18, 2023 6:02 pm Ne znam odnose u Japanskom fudbalu i koliko je ovo ozbiljna ekipa i ponuda, ali ovde mi je i Ranko pao u očima, spram onog šta je pričao, lagano je zabegao.
Nećemo se zezati, Kašima ozbiljan fudbalski kolektiv, a Japan ozbiljna liga za ovu sprdnju koju nazivamo "srpska superliga". Kašima Džej ligu osvojila 8 puta, a samo su dva puta u modernoj eri(od '92) završili van top 6. Prvaci Azije 2018. Očigledno je Ranko shvatio situaciju u Srbiji. Pre 15 godina, ova liga je i ličila na nešto, ali je efikasno klizila ka ovome. Boli ga uvo, sa bolidima da se nateže, skinuo sebe sa biroa, a na priču im verovatno uzeo i lepe pare. To što imamo nesposobnu upravu, to je druga priča... Dodatno, čovek je potpisao do kraja sezone. Nešto nisam video da se skočilo sa ponudom produženja. Za razliku od nekih podobnijih igrača, da ih ne navodim.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Ostavi nas Ranko.:mrgreen:
Hvala i zbogom!
Sva sreća da odlazi pre prelaznog roka i priprema. Ove zbiljićeve mahinacije neću komentarisati,sve sam rekao kad je zaseo na čelo kluba. Iskreno, samo bih želeo Zagorčića na klupi i da on selektira ekipu za proleće. Voleo bih da je preuzeo ekipu posle Bataka ali može i sad. A i njemu da se da ugovor na duže staze. I nova uprava, pod mus.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VošaNS »

User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Dobre su šanse da dobijemo stranca za trenera.
User avatar
rykerfcv
Posts: 872
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by rykerfcv »

Deep Purple wrote: Mon Dec 18, 2023 7:46 pm Dobre su šanse da dobijemo stranca za trenera.
Neki nemac bi bio idealan :mrgreen:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1189
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

slanobarac wrote: Mon Dec 18, 2023 7:09 pm Ostavi nas Ranko.:mrgreen:
Hvala i zbogom!
Sva sreća da odlazi pre prelaznog roka i priprema. Ove zbiljićeve mahinacije neću komentarisati,sve sam rekao kad je zaseo na čelo kluba. Iskreno, samo bih želeo Zagorčića na klupi i da on selektira ekipu za proleće. Voleo bih da je preuzeo ekipu posle Bataka ali može i sad. A i njemu da se da ugovor na duže staze. I nova uprava, pod mus.
У Новом Саду је тренунто, причао сам с њим и свакако је у Славији у Бугарској, он је потписао са њима мало након што је Ранко доведен, тако да тешко, штета да је раније управаа реаговала могли смо га довести... Неком другом приликом надам се, какав смо фудбал играли под њим, ал се тадашњем председнику није свидело што је угрожавао цигане и што је радио по свом... Никад нећемо заборавити чувени Торино...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Forza Voša »

Eh, Ranko. Posle koliko godina da docekam nekog (pisem u svoje ime) da ima drugaciji pogled na svet i da mi ulije nadu u drugaciju Vosu. Ako zaista odlazis mogu samo da ti se zahvalim sto si dosao, razbio ucmalost i pokazao da moze i drugacije (iako posao nisi zavrsio i svi znamo da bi na prolece to bilo na jos visem nivou :D :D :D ). Iako bih onako sebicno voleo da ostanes ili ako odes da se sto pre vratis ne mogu a di ti ne pozelim srecu i sve najbolje (kad vec Vosa ne moze da bude u tom svemu cemu tezis).
„Hasta la Victoria Siempre!“
Rakovac
Posts: 132
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rakovac »

Mislim da nije realno napadati upravu(za koju inače nemam simpatije) zbog odlaska trenera. Stigla mnogo bolja ponuda i to je to. Ne znamo detalje ugovora koji je sa njim potpisan ali čak i da smo ga pravno gledano mogli zadržati sigurno ne bi bilo pametno imati nezadovoljnog čoveka na mestu trenera.
Što se tiče novog trenera, uvek sam za nekog iz našeg dvorišta. Mlađeg, po mogućnosti. I onda ga istrpiti.
Post Reply