Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Voja wrote:
Somborac wrote:Bato, dobar ovaj Lazetic?
Ljudi,da li je istina da je Lazetic pre koju godinu bio kod nas na probi i da nije zadovoljio???Ja tako cuo!!! :wink:
Ne znam, ali je posle imao zapazenu karijeru u Mladom Obilicu, Beogradu sa Karaburme i slicnim klubovima. A mozda je bio i na probi u Kabelu ili Slaviji, pa nije prosao...
Toliko sviraju k**** kako nam fali napadac "koji ce davati 15-20 golova po sezoni", pa sto ga onda ne dovedu koji dzavo? A da, treba dati kesha, ne dolazi to za dz, a i nema takvih u Bezaniji...
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

mile bronx wrote:
Voja wrote:
Somborac wrote:Bato, dobar ovaj Lazetic?
Ljudi,da li je istina da je Lazetic pre koju godinu bio kod nas na probi i da nije zadovoljio???Ja tako cuo!!! :wink:
Ne znam, ali je posle imao zapazenu karijeru u Mladom Obilicu, Beogradu sa Karaburme i slicnim klubovima. A mozda je bio i na probi u Kabelu ili Slaviji, pa nije prosao...
Toliko sviraju k**** kako nam fali napadac "koji ce davati 15-20 golova po sezoni", pa sto ga onda ne dovedu koji dzavo? A da, treba dati kesha, ne dolazi to za dz, a i nema takvih u Bezaniji...
Ne moze,kad smo uboga sirotinja!Zimus zaradili 5 miliona evra,a sad se nema para.Sva sreca pa su tu bili cvele i dubroja,inace bi se ta "sica" potrosila jos do aprila... :mrgreen:
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Da li i nama obicnim smrtnicima neko konacno moze da saopsti ime tog famoznog reprezentativnog napadaca koji od sale zabija dvadeset golova po sezoni?!Sobzirom da verovatno ni taj lik nece doci(jer ga pretpostavljam treba platiti)ne vidim razlog za neku tajnovitost?!

PS.Cica Gliso koliko ja znam da gledam na kalendar proslo je mnogo vise od ona tvoja dva dana!?Kao sto sam i pretpostavio sve sto si rekao je jedna VELIKA "istina",i zato ti se ovde javno izvinjavam sto sam te onom prilikom onako nekulturno napao!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Voja wrote:
Somborac wrote:Bato, dobar ovaj Lazetic?
Ljudi,da li je istina da je Lazetic pre koju godinu bio kod nas na probi i da nije zadovoljio???Ja tako cuo!!! :wink:
Ma bio je kod nas i Zigic na probi kad je Beki bio poslednji put trener Vose. Beki, jesi li mu rekao tad da je kljuse?! Eto, ni on ne prodje probu jer nije zalegao sa kesom, a sad nam reprezentativni spic Ugande igra defanzivca i svi smo mi normalni dok se drma procenat na Lazeticevu "igru". To su danas neke normalne stvari u klubu i dokle god ih je takvi ce biti i rezultati. Da li jos neko veruje da je uprava slepa kad se ovo iz aviona vidi???
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Brazilac Džeferson Baptista novo je pojačanje našeg nastarijeg superligaša. Sredinom nedelje 19-godišnji Karioka će doputovati u Novi Sad i, kako nam je potvrdio tehnički direktor Novosađana Radisav Rabrenović, potpisaće četverogodišnji ugovor.

- Nakon toga što je odradio veći deo priprema u Sloveniji, Baptista je morao da se vrati u svoju domovinu, kako bi rešio formalnosti oko papirologije sa matičnim klubom, Atletikom Mineirom iz Belo Horizontea. Baptista je ostavio pozitivan utisak tokom rada u Sloveniji i sigurno je da će pojačati konkurenciju u napadu - kaže Rabrenović


Kaljenje

Omladinski reprezentativac Goran Smiljanić prosleđen je prvoligašu Inđiji na šestomesečnu pozajmicu. Zbog velike konkurencije, stoper Dejan Karan je zajedno sa vezistom Ognjenom Krasićem otišao da narednu sezonu provede na kaljenju u Paliću.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Dejan wrote:Došao Baptista

Na Pohorju je prethodnih dana boravilo na probi nekoliko fudbalera iz inostranih klubova, a sada s ekipom radi Brazilac Džeferson Baptista, koji igra u veznom redu.

– Reč je o mladom igraču, tek 19-godišnjaku, koji je stigao iz Belo Horizontea. Imaće jednaku priliku kao i oni koji su bili pre njega, tako da će s nama ostati nekoliko dana, tokom kojih će se proceniti da li bi mogao predstavljati pojačanje – kaže tehniko Radisav Rabrenović.

Bas sam se namucio da pronadjem neke podatke, rec je o Jefferson Douglas dos Santos Batista...Rodjen je 13.2.1989 godine u Belo Horizonteu(Brazil) Fudbal je poceo da igra u lokalnom malom klubu EC Democrata de Governador Valadares, posle toga prelazi u poznatiji klub America-MG, da bi kao talentovan mladi igrac presao u mnogo poznatiji Atletico Mineiro, u tom klubu su ponikli Mancici(Roma), Gilberto Silva(Arsenal), Tafarel, Alfonso Alves,Luzinho...Igra na poziciji ofanzivnog veznog i veoma je dobar tehnicar!
Dobro je sto je dosao, samo i dalje ce nam nedostajati klasican napadac posto Batista je vise veznjak
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Dejan wrote:
Dejan wrote:Došao Baptista

Na Pohorju je prethodnih dana boravilo na probi nekoliko fudbalera iz inostranih klubova, a sada s ekipom radi Brazilac Džeferson Baptista, koji igra u veznom redu.

– Reč je o mladom igraču, tek 19-godišnjaku, koji je stigao iz Belo Horizontea. Imaće jednaku priliku kao i oni koji su bili pre njega, tako da će s nama ostati nekoliko dana, tokom kojih će se proceniti da li bi mogao predstavljati pojačanje – kaže tehniko Radisav Rabrenović.

Bas sam se namucio da pronadjem neke podatke, rec je o Jefferson Douglas dos Santos Batista...Rodjen je 13.2.1989 godine u Belo Horizonteu(Brazil) Fudbal je poceo da igra u lokalnom malom klubu EC Democrata de Governador Valadares, posle toga prelazi u poznatiji klub America-MG, da bi kao talentovan mladi igrac presao u mnogo poznatiji Atletico Mineiro, u tom klubu su ponikli Mancici(Roma), Gilberto Silva(Arsenal), Tafarel, Alfonso Alves,Luzinho...Igra na poziciji ofanzivnog veznog i veoma je dobar tehnicar!
Dobro je sto je dosao, samo i dalje ce nam nedostajati klasican napadac posto Batista je vise veznjak
Nece,imamo Sepuyu i Koraca,pa cak i Aleksica,samo Bekiju treba da dodje iz dupeta u glavu da oni moraju igrati u napadu!!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Na prijateljskoj utakmici sa Bačkim Jarkom, izuzetan utisak je na mene ostavio Ostrovski. Iskreno se nadam da će i on potpisati i da će dobiti pravu šansu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Baptista četiri godine u Voši


Brazilac Džeferson Baptista novo je pojačanje našeg nastarijeg superligaša. Sredinom nedelje 19-godišnji Karioka će doputovati u Novi Sad i, kako nam je potvrdio tehnički direktor Novosađana Radisav Rabrenović, potpisaće četverogodišnji ugovor.

- Nakon toga što je odradio veći deo priprema u Sloveniji, Baptista je morao da se vrati u svoju domovinu, kako bi rešio formalnosti oko papirologije sa matičnim klubom, Atletikom Mineirom iz Belo Horizontea. Baptista je ostavio pozitivan utisak tokom rada u Sloveniji i sigurno je da će pojačati konkurenciju u napadu - kaže Rabrenović.

Proteklog vikenda je kombinovani sastav novosadskih crveno-belih savladao srpskoligaša, temerinsku Slogu sa 4 : 0. Posebno su se istakli napadači iz omladinskog pogona, Aleksandar Katai i Siniša Babić, kao i stoper Đorđe Jocić, a od prvotimaca veliku minutažu su imali Vladimir Buač, Darko Lovrić i Nemanja Ilić. Inače, stručni štab je igračima juče dao slobodan dan, dok ekipa već danas nastavlja uobičajen režim rada.



Kaljenje

Omladinski reprezentativac Goran Smiljanić prosleđen je prvoligašu Inđiji na šestomesečnu pozajmicu. Zbog velike konkurencije, stoper Dejan Karan je zajedno sa vezistom Ognjenom Krasićem otišao da narednu sezonu provede na kaljenju u Paliću.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Čitam u Dnevniku da smo i dalje u potrazi za špicem i jednim zadnjim veznim!? Koji će nam očin još jedan zadnji vezni???
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

DNEVNIK wrote:FK Vojvodina traga za centarforom, ali i za jednim zadnjim veznim - dešnjakom. Dobrog napadača je praktično nemoguće pronaći, a rešenje za igrača sredine terena izgleda se nalazi u Kruševcu. Novosađani su bacili oko na Nenada Šljivića. Reč je o dvadesettrogodišnjaku, visokom 180 centimetara i teškom 72 kilograma. Šljivić je ponikao u Napretku gde je stigao do standardnog prvotimca.
Za male pare ne moze da se dovede kvalitetan napadac! Kada se to shvati mozda ce i doci kod nas centarfor koji moze da da 20 golova u sezoni!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

GRADJANSKI wrote:Sa Kipra je na probu u Vojvodinu stigao je 22-godišnji vezista Branislav Jovanović koji je stigao sa Kipra, iz Etnikosa, kome je Dragoljub Bekvalac već pružio priliku u prijateljskom odmeravanju snaga sa srpskoligašem, temerinskom Slogom. Ali, iskusni stručnjak bi da opet stekne uvid u njegove mogućnosti, tako da će sutra Jovanović nastupiti u još jednoj prijateljskoj utakmici.

- Stručni štab neće žuriti sa odlukom oko angažovanja Branislava Jovanovića, koji igra na mestu zadnjeg veznog. U utakmici sa Slogom se videlo da se radi o školovanom igraču, ali zaostaje na planu trčanja, što je i bilo za očekivati, pošto je propustio pripremni proces - kaže sekretar stručnog štaba Saša Milanović.

U novosadskom superligašu očekuju da se ekipi priključi Brazilac Džeferson Baptista, koji bi trebalo da potpiše četverogodišnji ugovor.

- Zapelo je oko vize, tako da ga očekujemo tek za dan-dva - čuli smo od Milanovića.
Milanovic je kako sam ja cuo vatreni zvezdas i nije mi jasno kako je takav covek dosao u nas klub?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

slanina wrote:Baptista četiri godine u Voši


Brazilac Džeferson Baptista novo je pojačanje našeg nastarijeg superligaša. Sredinom nedelje 19-godišnji Karioka će doputovati u Novi Sad i, kako nam je potvrdio tehnički direktor Novosađana Radisav Rabrenović, potpisaće četverogodišnji ugovor..
Izvor carsija-izgleda da nam stize veoma plodan igrac. Ta njegova potencija se ne ogleda na terenu vec u tome sto ima troje dece! Ajde ko bolje zna nek me demantuje! :lol:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

kad je stig'o troje da napravi pa nije jos cestito poceo ni da se brije...
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Nesposobnjakovici mozda vrate Mandica, i to ako se on ne dogovori sa timom iz Bakua :oops:

Dovedite Ilaca Naumoskog iz Austrije i Predraga Pavlovica iz Napretka, pa spominjite titule, kupove, avione i kamione!

magistre i brkati Zeljo je imao pripreme u Somboru, ne verujem da znate.Ima igrac Boubacar Dialiba, pa ono vidite da li njegov menadzer iz Murucije bivsi Clementov pomocnik radi na procenat :lol:
Post Reply