Kup Srbije 2023/2024

Locked
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1233
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by Mare_Liman »

Wild Srem wrote: Wed Nov 01, 2023 11:49 pm Nisam bio na utakmici jel moze neko da preprica sta je to Bazuka uradio pri proslavi kad se spominje toliko :D
Можеш проценити по слици, скинуо дрес и од 1. сектора до 4. где су били "канаринци" прошао са показивањем полеђиње дреса и изазвао реакцију да нам је свима било топло око срца, класично пишање Зуке и још једном показивање сланинарства, шта бих дао да је неко лепше време и да да гол за победу против цигана ил гробара на карађорђу...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
ssnigd
Posts: 3454
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by ssnigd »

Odvratna utakmica, sa odvratnim protivnikom, sa odvratnim sljamom od navijaca.

Zukicu kapa dole. Smekerska reakcija!!!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Savcic Luka
Posts: 424
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by Savcic Luka »

fkvtelep89 wrote: Wed Nov 01, 2023 11:17 pm Nemate pojma kolko je prijalo derati se "Marš u Beograd!" pred kraj utakmice :D

Ali iskreno, grozno smo igrali prvu polovinu utakmice i imali smo sreće što zu zaboravili šta je ofsajd...
Pred kraj utakmice je navijanje bilo super, mislim pre svega na zapad koji je i zakuvao to “Marš u beograd!” Čak se i istok delom primio, ali nedovoljno da se čuje baš. Igra, zalaganje definitivno dižu navijanje i treba da i mi dižemo njih…
Zuki, kapa dole!!
User avatar
Maki
Posts: 1218
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Maki »

O samoj igri dve ekipe ne bih trošio reči, ali ovu utakmicu ću zauvek pamtiti po atmosferi. Prvo sam bio šokiran prethodnih dana loženjem na forumu, a trostruko šokiran kada sam ugledao red ispred istoka do Promenade! Petostruko šokiran kada sam shvatio da svi već imaju karte, koje su kupili na dijagonalnoj strani stadiona. Sin je otrčao do šaltera dok sam čekao u redu i javio da je red do Papričice!!!
Ušli smo u 15. minutu, a red je još bio ispred istoka.
Gorak ukus posle svega, zbog činjenice da Karađorđe možemo napuniti samo uz pomoć Grobara.
Ipak, da kažem nešto i o igri. Malbašić je sinoć pokazao vidan pomak, istina protiv igrača na pragu treće lige, koji su već odigrali poluvreme. Možda ovo bude ključno sa mu se vrati samopouzdanje.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4035
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Deep Purple »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... deo/465788

Čisto da se neke stvari uzmu u obzir. Ljudi koji igraju drugu ligu žive pretežno od fudbala što ih automatski ovako ili onako označava kao profesionalce. Ima tu sijaset faktora koji mogu da utiču na utakmicu. Mi koliko god bili kvalitetniji niko nas neće pustiti da dobijemo utakmicu i sami moramo da je zaradimo na terenu.
Možda će protivnik zbog manjeg kvaliteta napraviti neku grešku i olakšati nam pobedu ali opet ni to ne mora da znači. Niželigašima je kup možda i jedina prilika u sezoni da odigraju meč bez pritiska što se videlo na primerima Tsc-a koji je ispao ili Čukaričkog koji je jedva prošao i to protiv ekipe sa kojom ima jako blisku saradnju.

Ja sam svoje lične ambicije znatno snizio za ovu sezonu a one trenutno glase, da Bahar preživi do meča sa nama pa da mu uručimo otkaz a druga je da onog Belića ućutkamo, Milosavljeviću i Indio znate šta vam je činiti.

Pustio bih igračima samo isečak Belićeve utakmice iz drugog kola protiv nas i ako im to ne bi bila dovoljna motivacija...
Istocno stajanje
Posts: 563
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Istocno stajanje »

Odlicna atmosfera na stadionu, a uzasna utakmica.
User avatar
slanobarac
Posts: 3680
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by slanobarac »

Vukanović je ozbiljno pojačanje za ovaj i ovakav tim. Više je za ovo malo odigranih utakmica pružio nego Malbašić kako se vratio. On mi je baš razočaranje no1.
@Voja i ja sam sinoć isto pomislio. Rekoh sebi nemoj ga samo hvaliti da ne omašiš kao za Kajevića. Šalim se Deep :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1484
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Uvek sa tobom »

Не можемо ми никог да победимо без драме, штета што нисмо кренули у најјачем саставу и на време отворили противника, па само зато остаје жал за овим резултатом.

Изненађен сам посетом, и опет се видело колики је проблем стадион када долази већи број људи поготово кад ради једна благајна и ЈЕДАН улаз/излаз на истоку.

Да ли је видео неко, јел био градоначелник на градском дербију !?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1295
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by MiSmoFKV! »

Uvek sa tobom wrote: Thu Nov 02, 2023 9:33 am Да ли је видео неко, јел био градоначелник на градском дербију !?
Ja ne vidim ni na jednom portalu vest o "derbiju", što lokalnom, što sportskom. (Na početnoj stranici, ipak se utakmica igrala sinoć)
Na YouTubeu nema golova.
ssnigd
Posts: 3454
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by ssnigd »

MiSmoFKV! wrote: Thu Nov 02, 2023 10:33 am
Uvek sa tobom wrote: Thu Nov 02, 2023 9:33 am Да ли је видео неко, јел био градоначелник на градском дербију !?
Ja ne vidim ni na jednom portalu vest o "derbiju", što lokalnom, što sportskom. (Na početnoj stranici, ipak se utakmica igrala sinoć)
Na YouTubeu nema golova.
Pa nije pobedio njihov odvratni klub, da bi mogli da likuju
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
LIMAN
Posts: 223
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by LIMAN »

MiSmoFKV! wrote: Thu Nov 02, 2023 10:33 am
Uvek sa tobom wrote: Thu Nov 02, 2023 9:33 am Да ли је видео неко, јел био градоначелник на градском дербију !?
Ja ne vidim ni na jednom portalu vest o "derbiju", što lokalnom, što sportskom. (Na početnoj stranici, ipak se utakmica igrala sinoć)
Na YouTubeu nema golova.
Ja sam ovo nasao jedino:
Само храбро до нове победе, але...
VošaNS
Posts: 929
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by VošaNS »

Teška utakmica sinoć.Svaka čast svima na borbi.Lazarević nije igrač za prvu postavu u Voši i treba hitno desni bek.Vukanović je najveće pojačanje ovog leta definitivno.Malbašić nastavlja po svom.UN juče dosta pretrčao kao i Milosavljević.Rosić juče slabo.
Atmosfera na stadionu sjajna, lažna grupa i klub su popi*ani.Zuka doktore!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1484
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Uvek sa tobom »

ssnigd wrote: Thu Nov 02, 2023 10:43 am
MiSmoFKV! wrote: Thu Nov 02, 2023 10:33 am
Uvek sa tobom wrote: Thu Nov 02, 2023 9:33 am Да ли је видео неко, јел био градоначелник на градском дербију !?
Ja ne vidim ni na jednom portalu vest o "derbiju", što lokalnom, što sportskom. (Na početnoj stranici, ipak se utakmica igrala sinoć)
Na YouTubeu nema golova.
Pa nije pobedio njihov odvratni klub, da bi mogli da likuju
Колко сам разумео на арени смрдљивој није ни био пренос...

Да ли се то враћамо на време СОС канала и извештаја, срамота.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Turija
Posts: 10864
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Turija »

Kvalitet utakmice za zaborav, poseta neprirodno isforsirana.
Zukic pokazao ko je domacin, a ko je bio gost :lala:
Smekerske parole, vezane za ovaj mec, nekadasnjeg tipa na nasem stadionu, kao npr. beogradjani, je l' vam bilo lepo u nasem gradu?
Sve u svemu, jako je bitno da smo pobedili. Zatvorili dalju vestacku pricu, ko je ko u gradu, i otvorili put za sledece kup utakmice. :cheers:

PS
@ Uvek sa tobom
Radi cinjenice, bio je prenos na areni i neocekivano, prilicno, korektan komentator ( nije ga zanimalo, pa iskljucio svoj navijacki mod).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1484
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Uvek sa tobom »

@Turija

Ако можеш да кажеш која арена је у питању, вратио би да погледам неке ситуације? А изгледа да сам добио онда дезинформацију, ако је био пренос.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Locked