Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Sto se tice Vukobratovica,mislim da se malo preteruje sa njegovim fudbalskim znanjem i kvalitetima!Svaka njemu cast,ponikao je u nasem klubu,bio reprezentativac u mladjim selekcijama(doduse vise kao posmatrac tih dogadjaja)ali sad da je on bas neki vanserijski talenat-nije!
Ok,ukoliko postoji neka urota protiv njega u klubu(u sta sumnjam)pa nije ni kod Rajevca,ni kod Brzica dobio pravu priliku kako onda objasniti da decko celu godinu u Vozdovcu nije sastavio jednu utakmicu u prvom timu?!Da je cak i pre kraja prvenstva vracen u Vojvodinu!Da nije i u Vozdovcu postojala urota protiv njega?!
Sve me ovo podseca na price naseg bivseg igraca Trajceta(inace najveceg talenta svih vremena)kako je neopravdano zapostavljen,kako on zasluzuje mnogo vise,a dok je bio u Vojvodini promenilo se nekoliko trenera i ni kod jednog nije bio u prvom planu!A pogledajte gde je sad taj isti Trajce,i pored jakih ledja njegovog zastitnika Radojice Bozovica koji mu je i omogucio da postane najbolji igrac lige,ni kod jednog trenera(a promenilo ih se 6-7)u njegovoj zvezdi nije bio standardan!
Svi su oni glupi,pa i jedan Dusan Bajevic,samo je popularni Trajce pametan!
Nikom ne zelim lose ali mi se se cini da ce Vucko imati preslikanu karijeru gore pomenutog Trajceta!
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Doveli smo iz Bezanije Djurovskog, Djalovica, Vukajlovica, Ilica, Lovrica, Pavlovica, Stojceva...Sve SAMPIONSKA pojacanja za juris na navijacki san, trecu titulu!Da li se prelazni rok radi planski, kao sto ovde neko pokusava da proturi tu pricu?Naravno da ne!Da li neko ima sta da gleda na utakmicama?Da li nasi klinci dobijaju priliku da igraju, ne zbog Rabrena, Magistra i Dubroje koji imaju svoje procente od igraca iz Bezanije
Sledece sezone ugovori isticu Buacu, Djuricu, Grozdanovskom, pitanje je za Tadica itd.Zavrsice kao i David i Vucko!Bice dovoljno mesta da Vosa zavrsi na trecem mestu i da pojedinci pokupe jeba## % :!:
A mi cemo se nervirati na tribini i sanjati o nekim proslim vremenima i samo sanjariti o nekoj buducnosti!

Kada smo poslednji put platili neko pojacanje :?: I za Grozdanovskog je pitanje posto je dosao da bi preko Vose otisao u inostranstvo!

Najbolji i najskuplji igrac bosanskog prvenstva, Stilic je otisao u Poljsku za 150 000, a mi kao nemamo para za Bubu!
Zeleo bi da ovi mladi ljudi sto se nesto pitaju u klubu iz Firme razmisle malo o nekim stvarima, da li je lepo da nas dve, tri lopine prave majmunima i da klub nazaduje, a mi jos da ih podrzavamo!?

Trebalo je na skupstini zabraniti i dolazak "pojacanja" iz Bezanije :!:
Jos veoma malo ce moci da se igra na improvizaciju i od Djumijeve selekcije, mislite o tome
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Somborac wrote:Doveli smo iz Bezanije Djurovskog, Djalovica, Vukajlovica, Ilica, Lovrica, Pavlovica, Stojceva...Sve SAMPIONSKA pojacanja za juris na navijacki san, trecu titulu!
Sledece sezone ugovori isticu Buacu, Djuricu, Grozdanovskom, pitanje je za Tadica itd.
A mi cemo se nervirati na tribini i sanjati o nekim proslim vremenima i samo sanjariti o nekoj buducnosti!

Kada smo poslednji put platili neko pojacanje :?: I za Grozdanovskog je pitanje posto je dosao da bi preko Vose otisao u inostranstvo!

Najbolji i najskuplji igrac bosanskog prvenstva, Stilic je otisao u Poljsku za 150 000, a mi kao nemamo para za Bubu!
Zeleo bi da ovi mladi ljudi sto se nesto pitaju u klubu iz Firme razmisle malo o nekim stvarima, da li je lepo da nas dve, tri lopine prave majmunima i da klub nazaduje, a mi jos da ih podrzavamo!?

Trebalo je na skupstini zabraniti i dolazak "pojacanja" iz Bezanije :!:
Jos veoma malo ce moci da se igra na improvizaciju i od Djumijeve selekcije, mislite o tome
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Pomalo na ovom forumu odlazimo iz krajnosti u krajnost,sto se tice nekih stvari!Postajemo izgleda previse nestrpljivi,prenervozni u iscekivanju toliko zeljenih uspeha,da polako gubimo realan pogled na svet,plus nam u tome nesebicno pomaze nase rukovodstvo sa nenormalnim obecanjima i izjavama!
Pa mi se ponasamo kao da navijamo za klub koji je trideset puta bio prvak,ali nam eto u poslednjih par sezona nesto i ne ide bas!?
Kada smo mi to bili klub u kojem je sve bilo ok,super,u kojem je sve bilo na svom mestu,da me pogresno neshavtite i ja bih najvise voleo da osvojimo duplu krunu sa jedanaest igraca poniklih u nasim redovima ali da li je to ikad bilo tako i da li je to zaista moguce!?Zar nije sve ovo sto nam se sada desava i sto se desavalo kroz nasu istoriju u stvari i taj smek zbog cega smo i poceli da navijamo za ovaj klub?!
Pricamo o nasim klincima kao da ni jednog nemamo u prvom timu,a sta je sa Buacom,Krasicem,Popovicem,Brkicem,Tadicem,Aleksicem,Smiljanicem,
Karanom,poa zar oni nisu nasa deca?!Pa ljudi ne mogu bas svi nasi klinci da igraju i za prvi tim!Sigurno da postoje nepravde prema pojedinim igracima ali ruku na srce nisu ni svi bas toliko dobri za prvi tim Vojvodine!
Svaki prelazni rok se za nas zavrsi sa velikim razocaranjem jer imamo neobjektivne zahteve,pa ni ti igraci iz Bezanije koje svi pljujemo(a nisu to zasluzili,recimo taj Pavlovic uopste nije los igrac,cak naprotiv)nebi dosli kod nas da su ih trazili ona dva kluba jer o njima kao i vecina fudbalera u ovoj zemlji mastaju od malih nogu!!
Neznam da li je neko danas gledao izvestaj na sos kanalu o nasem klubu,ukoliko je gledao mogao je da vidi jedan prelep fudbalski centar koji nije tako izgledao ni kad je bio nov i zato ljudi nemoj te bas sve gledati tako crno jer nije bas sve toliko lose kao sto mi ovde predstavljamo!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Pomalo na ovom forumu odlazimo iz krajnosti u krajnost,sto se tice nekih stvari!Postajemo izgleda previse nestrpljivi,prenervozni u iscekivanju toliko zeljenih uspeha,da polako gubimo realan pogled na svet,plus nam u tome nesebicno pomaze nase rukovodstvo sa nenormalnim obecanjima i izjavama!
Pa mi se ponasamo kao da navijamo za klub koji je trideset puta bio prvak,ali nam eto u poslednjih par sezona nesto i ne ide bas!?
Da li je nestrpljivo i nerealno, kada prodamo najbolje igrace da ocekujemo i dobra pojacanja od tih para?
Zar nije sve ovo sto nam se sada desava i sto se desavalo kroz nasu istoriju u stvari i taj smek zbog cega smo i poceli da navijamo za ovaj klub?!
Naravno da nije, da li taj "smek" treba da bude to sto dolaze igraci iz jednog razbucanog beogradskog kluba u zelji da za sto manje meseci na racun Vosinog imena se dokopaju jedinog cilja, inostranstva?Kako posle i ocekivati od takvih da imaju odnos prema klubu, grbu i navijacima?Bojim se da smo taj smek koji svi pravi Vojvodinasi nose u svojim srcima mozda vec izgubili...
Pricamo o nasim klincima kao da ni jednog nemamo u prvom timu,a sta je sa Buacom,Krasicem,Popovicem,Brkicem,Tadicem,Aleksicem,Smiljanicem,
Karanom,poa zar oni nisu nasa deca?!Pa ljudi ne mogu bas svi nasi klinci da igraju i za prvi tim!Sigurno da postoje nepravde prema pojedinim igracima ali ruku na srce nisu ni svi bas toliko dobri za prvi tim Vojvodine!
Svaki prelazni rok se za nas zavrsi sa velikim razocaranjem jer imamo neobjektivne zahteve,pa ni ti igraci iz Bezanije koje svi pljujemo(a nisu to zasluzili,recimo taj Pavlovic uopste nije los igrac,cak naprotiv)
Popovic nije ponikao u Vojvodini, njega je Djumi doveo. Ko od nabrojanih nasih klinaca igra u prvom timu?
Da li su neobjektivni zahtevi da se dovedu Pavlovic, Buba...?
Doveli smo do sada sedmoricu iz mocne bezanije, ko je tu ista pokazao sem donekle Vukajlovica?Dolazi i do nepotrebnog gomilanja igraca, gde Vosina deca gube mesta... Za Pavlovica smo zakasnili par sezona, steta je sto Djumi vise nepise...on bi to mnogo bolje objasnio!
Polako gubimo osnovu tima, ne smem ni da zamislim sta bi se desilo kada bi nas napustili Pop, Djuric, Stosic...Mora se mnogo vise uloziti napora i novca za produzetak ugovora sa igracima, kako ne bih dolazili u situaciju da nam najbolji ili perspektivni igraci odlaze bez obestecenja!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Vlado, mislim da je ovolika navijačka nervoza prisutna samo zbog toga što 2 godine ne možemo da izvršimo pravu doselekciju (i iskoristimo set-meč loptu) koja lebdi u vazduhu i nudi nam se, već dva puta uzastopno (znaš i ono nepisano pravilo dvaput se nekom pomaže da uspe, a treći put - da propadne). Ovakva velika prilika, na zelenom terenu, nam se ukazala srećno i slučajno.Ne zbog naše snage, već prvenstveno slabosti blizanaca i ostalih ligaških protivnika.To neće dugo trajati. I, ako šansu ne iskoristimo odmah, samo Bog zna kad će se opet ukazati.Tada će, sigurno, biti i višestruko skuplja (dok, mi danas, nećemo da platimo ni najminimalniju cenu uloga u uspeh, iako smo zimus debelo profitirali).
Ne bi trebalo da pobrkamo lončiće, zadivljeni neimarstvom i lišeni briga oko opstanka, a da zaboravimo svrhu i cilj svih osnovnih pretpostavki ulaganja u jednom fudbalskom klubu, a to je: ostvarenje obećanog rezultata i profita.
Pa, nećemo valjda dozvoliti sebi da nam se nametne stav, kako je borba za fudbalski i finansijski opstanak Kluba, normalno stanje Vojvodine.To je bruka.Bruka koja je toliko dugo trajala, da smo je mi prihvatili kao neminovnost i zlu sudbinu.
Gajić je odmereniji u obećanjima.Šta to ustvari znači, u ovom trenutku, samo on zna.Da li znači da će se Klub zadovoljiti trećim mestom (sa minimalnim ulogom u igrački kadar) i pokušati na zimu ostvariti još nekoliko velikih prodaja najboljih igrača, ili će, iz potaje, krenuti na jedan od trofeja?
Biće svima, sve mnogo jasnije čim Predsednik saopšti imena svojih saradnika u UO, kao i imena nosilaca operativnih funkcija u Klubu.Ako ne izvrši dubinsko čišćenje fleka, godina naredna biće kao godina prethodna. Što znači: biti tako blizu, a tako daleko od željenog i očekivanog.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Nemam pojma sta si hteo sa ovim prvim pitanjem,mislis da ja ne zelim dobra pojacanja?!?!

Drugo,kada pricamo o tom "smeku"koji sam ja pomenu,nisi me dobro razumeo ili jednostavno to nisi zeleo,pod tim smekom ja druze ne podrazumevam kupovinu igraca od bilo kog razbucanog kluba bio on Beogradski ili iz bilo kog drugog grada,ja podrazumevam nesto mnogo vece,mnogo vece i od trenutne situacije u klubu,od naseg cuvenog dvojca,aktuelnog prelaznog roka....ja mislim na smek nas kao vecitog treceg,ja mislim na smek nas hiljadu zaludjenika protiv Cukarickog na provali oblaka,ja mislim na smek nas koji dolazimo na utakmicu posle blamaze od zvezde 7:1 kao da nista nije bilo,ja mislim na taj smek cim krocim na stadion i vidim sva dobro poznata lica,sto bi PRIJATELJ jednim povodom rekao"njih jedino novo groblje moze da spreci da dodju subotom na utakmicu"......i mnogo toga jos.....i veruj mi da taj smek nikada necu izgubiti ili jednostavno po tvom kriterijumu ne spadam u one prave Vojvodinase kao sto si pomenuo!

I na kraju da ti odgovorim i na ovo trece,veruj mi da vrlo dobro znam gde je Popovic ponikao jer sam jedno vreme trenirao sa njim dok nije presao u zvezdu,ali sam ga svrstao u u kategoriju domacih igraca jer je on ipak novosadsko dete(iako nije rodjen ovde).
A sto se tice toga ko ga je doveo,tu gresis,nisi dobro informisan,neko bi mogao da napise i da ga je Pizon doveo jer je Pop stigao pre Djumija(stigao da se obruka protiv Levskog pod palicom Pizona)!

U nasem prvom timu od nasih klinaca igraju Buac,Tadic,Brkic,vrlo cesto Aleksic,ako si gledao utakmice to valjda znas!
srbobranac
Posts: 20
Joined: Thu Apr 17, 2008 9:26 am

Post by srbobranac »

Iz tabora partizana kazu da im je Risto Lakic prekobrojan i da nece putovati na Taru na pripreme. Znam da lose zvuci: njima je "prekobrojan", a nama bi bio dobar, ali mislim da bi nam on mnogo pomogao na desnoj strani i da bi svakako bio bolje pojacanje od "bezanijaca".
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

vladans wrote:Zar nije sve ovo sto nam se sada desava i sto se desavalo kroz nasu istoriju u stvari i taj smek zbog cega smo i poceli da navijamo za ovaj klub?!
Ovde je tema prelazni rok, a ti si spomenuo nesto sto nam se trenutno desava...

Gubljeneje "smeka" sam mislio na klub, a ne na navijace ili pojedince!

Ko je Popa vratio u tim, on ima veoma zanimljivo fudbalsku pricu?

I na kraju Buac i Tadic su igrali, Aleksic tu i tamo, a Brka je branio samo na osam utakmica u drugom delu prvenstva!Mislim da bi morali mnogo vecu sansu da dobiju, pa i prilikom prodaje igraca mnogo vecu cenu imaju mladi i talentovani fudbaleri ponikli u klubu sa tradicijom i zvucnim imenom!Mislim da je greska sto npr. Mitosevic nije na pripremama!
Fudbaler Borca iz Čačka Zoran Rendulić potpisao je dvogodišnji ugovor sa francuskim prvoligašem Grenoblom
Last edited by Dejan on Thu Jun 26, 2008 5:09 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Super zapazanje Srbobranac, to sam hteo i ja da napisem. Mislim da bi Lakic za male pare presao u Vojvodinu, a mislim i da je dovoljno kvalitetan igrac da bi se nazvao pojacanjem za nas.

Svi ovde pisu o "davanju para" za igrace. Kako to izvesti kad je jedina stvar na koju RR i gosn karin zele da potrose pare njihov dzep? Gomilu puta su izrecene raznorazne stvari na racun pomenutog trojca, a niko nista konkretno nije uradio. Pre svega tu mislim na navijacke grupe. Zar je moguce da odavde ili sa firma1989 niko nije blizu jezgra svoje grupe, pa da nagovori vodje da se nesto uradi po ovom pitanju ?Siguran sam da ako bi inicijativa krenula od navijackih grupa i kad bi se skupili, mogli bi da udjemo u prostorije i izbacimo trojac iz kluba.

Sa ljudima koji rade vise u interesu kluba mogli bismo da razmisljamo i o Stilicu i o Dialibi za 150.000e ... Ovako sa ovim kadrom, i trece mesto sve vise zvuci kao san, pogotovo sad kad nam se i Beki vratio na mesto vecnog uspeha
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Dejan wrote:
vladans wrote:Zar nije sve ovo sto nam se sada desava i sto se desavalo kroz nasu istoriju u stvari i taj smek zbog cega smo i poceli da navijamo za ovaj klub?!
Ovde je tema prelazni rok, a ti si spomenuo nesto sto nam se trenutno desava...

Gubljeneje "smeka" sam mislio na klub, a ne na navijace ili pojedince!

Ko je Popa vratio u tim, on ima veoma zanimljivo fudbalsku pricu?

I na kraju Buac i Tadic su igrali, Aleksic tu i tamo, a Brka je branio samo na osam utakmica u drugom delu prvenstva!Mislim da bi morali mnogo vecu sansu da dobiju, pa i prilikom prodaje igraca mnogo vecu cenu imaju mladi i talentovani fudbaleri ponikli u klubu sa tradicijom i zvucnim imenom!Mislim da je greska sto npr. Mitosevic nije na pripremama!
Ovo sto si naznacio kao i to u produzetku se odnosi na to da smo mi kroz nasu celu istoriju kao i danas klub mucenik,kao neka vecita opozicija i tu bas ja vidim taj smek,ko zna kako bi sve izgledalo da na nasem kontu imamo deset titula,i da danasnji klinci bas zbog tih titula i krenu na utakmice,vise nista ne bi bilo isto....

A sad da se vratim na temu,kazes kako smo zakasnili sa Pavlovicem i kako uvek kasnimo sa dovodjenjem igraca i da bi nam nas bivsi trener to najbolje objasnio(ja ga pozivam da to i ucini).Sto se tice tog kasnjenja tu si samo donekle u pravu jer ne mozes sve igrace svrstati u isti kos,recimo jedan Vukajlovic bi sigurno imao bolju karijeru da je direktno iz Borca dosao kod nas,da nije protracio ono vreme provedeno u partizanu(ali slozices se da nismo mi kao klub jedini krivci sto se on ipak opredelio za partizan a ne za nas u tom trenutku,cak je i sad pre nego sto je dosao kod nas cekao na zvezdu kao ozeblo sunce),ali kakve to veze ima sa Pavlovicem,decko nije pauzirao dve godine kao gore pomenuti,vec ipak ima kontinuitet u kakvom takvom timu.
To sto se tice kasnjenja tj.dovodjenja igraca u pravom trenutku je jedna kompleksna stvar,najlakse je sad reci za svakog igrca kojeg dovedemo da smo zakasnili,imas milion primera gde igrac koji je bio u trecem planu u bivsem klubu eksplodira u novom kao i potpuno suprotnih situacija!
Da li ti mislis da je Rajevac zakasnio sa dovodjenjem Stojceva ili ga je doveo u pravom trenutku u Borac?!Da li mislis da je Standrad Leneta doveo u pravom trenutku......imas milion primera gde jednostavno nema nikakvog pravila,nekad klub pogodi nekad ne!
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Мало добрих вести: Ђурић продужио уговор на још две године,а екипи на Похорју треба да се придруже један Порториканац(средина) и један Португалац(напад),а стручни штаб ће одлучити да ли ће они потписати уговор са нашом светињом.
STOP MAFIJI!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Anonimus wrote:Мало добрих вести: Ђурић продужио уговор на још две године,а екипи на Похорју треба да се придруже један Порториканац(средина) и један Португалац(напад),а стручни штаб ће одлучити да ли ће они потписати уговор са нашом светињом.
Hvala,spasiba,danke!!!! Ostanak Djurica je najvece pojacanje ovog prelezanog roka!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

24SI - Prozivkom, koja je zakazana za ponedjeljak u 10 sati na stadionu Grbavica, fudbaleri Željezničara započeće pripreme za narednu sezonu. Obzirom da u klubu vlada, najblaže rečeno anarhija, u ovom trenutku nije izvjesno sa kakvim igračkim kadrom će Plavi ući u narednu sezonu.Za sada, niko ne govori o pojačanjima, a kako stvari stoje nije isključeno da u što skorije vrijeme Grbavicu napusti još nekoliko igrača koji su bili nosioci igre u prošloj sezoni. To se prije svega odnosi na Boubacara Dialibu, Damira Rovčanina i Edina Cocalića.Planirano je da ekipa Željezničara u Sarajevu ostane do 30. juna kada je predviđen odlazak na Kupres. Nakon toga, završni dio priprema trebao bi biti obavljen u Vojvodini, a u Srbiju bi otputovali 14. jula.

Navijači Željezničara u narednoj sezoni očekivaće da njihovi ljubimci izbore plasman u jedan od evropskih kupova, u kojim Željo nije stanovnik već duži niz godina. Međutim, pitanje je da li aktuelna Uprava ima moći i znanja da navijačka očekivanja pretvori u stvarnost!
Evo jedne male pomoci nasoj skaut sluzbi :lol: Pripreme ce biti odradjene u Somboru od 14 do 24 jula, a Bubu je u sadasnji klub doveo Risto Vidakovic bivsi pomocnik Havijera Klementea u rep Srbije, i sadasnji u Murusiji...Sa obzirom na trenutno stanje mogli bi dobiti odlicno pojacanje za male novce :wink:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

vladans wrote:Ovo sto si naznacio kao i to u produzetku se odnosi na to da smo mi kroz nasu celu istoriju kao i danas klub mucenik,kao neka vecita opozicija i tu bas ja vidim taj smek,ko zna kako bi sve izgledalo da na nasem kontu imamo deset titula,i da danasnji klinci bas zbog tih titula i krenu na utakmice,vise nista ne bi bilo isto....
Vlado, ovo si dobro zapazio i slazemo se!

Ali sada je problem sto vise nismo samo klub-mucenik jer nas neko od spolja gusi (a guse nas jos uvek i spolja), problem je sto nas sada guse i iznutra. Sto kaze u onij narodnoj poeziji (a zapisao Vuk Karadzic) mi smo sami sebi metnuli otrovnicu "zmiju u njedra" i svaki cas moze da nas za samo srce ujede a ponasamo se kao da ne znamo da bi nam to bilo smrt i kraj.

Jer ovako stetocinski ako se radi ne moze biti dobro. Necemo vise imati cak ni taj smek "vecito treceg" nego nam sleduje tavorenje pri dnu tabele i lagana smrt u mukama. Pogledaj samo Suboticu, sta se desilo sa Spartakom, nekad slavnim prvoligasem? Gde je Radnicki iz Nisa, "Real sa Nisavu", polufinalista kupa UEFA koji je nekada rusio najveca evropska imena? Radnicki iz Kragujevca?

S ovakvom prackaskom politikom u klubu i dovodjenjem igraca bez plana (osim za trange-frange zaradu na procentu od prodaje) nama se, u to nemoj da sumnjas, pise isto kao i ostalim posrnulim nekadasnjim velikim prvoligaskim centrima koji su imali "smek".

Jer evo ode nam vec vise od pola tima koji nas je vratio na to trece mesto i izvukao iz mulja sa dna tabele, zbog cega smo zaradili malo para da pokrpimo rupe na dnu broda da ne potonemo do kraja. Ali ako se sada te pare ne uloze kako treba i ako brod ne krene napred nego opet bude ostavljen sam bez kormilara i kapetana u oluji opet cemo se negde nasukati i voda ce opet krenuti da curi.

Sad ce i druga pola time da nam ode, a mi gledamo kako se pare dosad zaradjene polako tope i prelivaju u privatne dzepove a na njihovo mesto dolaze sumnjili igraci iz raspalih klubova koji tesko da imaju kvalitet da nas odrze i na tom vecitom trecem mestu. Ponovo se odvija vec vidjeni scenario i opet moze samo jedan kraj da bude - da potonemo kao Titanik pa da nam i to jebeno trece mesto bude san nedostizan.

I nisu nam sada krivi ovaj ili onaj, blizanci, fudbalski savez, KPJ, politicari i vlast, i sta ti ja znam, ovaj put NAJVECI NEPRIJATELJ JE U NASIM REDOVIMA!!!

Sveto imw FK Vojvodina nije nicija privatna prcija, krava muzara koja sluzi samo da se iz nje iscrpi i zadnja kap, i ne sme da se dozvoli stetocinama da nam blate ugled i da se vladaju kao da vode neku seljacku ekipu (Mladi Prvoborac iz Prismrduse Gornje). Jer ako se ovako nastavi bojim se da od smeka nece ostati nista - a bogami nece ni od samog kluba ostati nista...
Post Reply