Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

021 wrote: Thu Sep 28, 2023 7:04 pm Prelepi dresovi naruženi odvratnim reklamama državnih firmi. Dosta simbolično s obzirom na stanje u klubu.
+1
Io odio Belgrado
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Marketing kluba

Post by Maki »

Stexman wrote: Thu Sep 28, 2023 9:33 pm I da dodam, ako se bude pustalo u prodaju napravite 3XL-4XL velicine... Ni jedan dres koji imam ne mogu da obucem...a ima nas jos ovako "nezgodnih".
+1
Nek bude i skuplje, samo da može da se konačno kupi dres! Simbol Slaninara je sredovečni bucko, a ne neki žgoljavi deran.
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Marketing kluba

Post by Forza Voša »

„Hasta la Victoria Siempre!“
djoks
Posts: 101
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Marketing kluba

Post by djoks »

Питао сам на инстаграму да ли ће моћи да се купе дресови и рекли су да хоће од октобра на онлајн шопу, цену су рекли да не могу још да кажу.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Marketing kluba

Post by ogi »

philly wrote: Thu Sep 28, 2023 6:27 pm Dresovi, sami po sebi, su prelepi. Međutim, igračka verzija podseća na one automoto ili biciklističke komplete, koliko su zbudženi sponzori uzduž i popreko. :mrgreen:
Mogle su reklame sponzora da budu jos vece… :roll:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
aleksafkv
Posts: 39
Joined: Sun Jul 23, 2023 10:49 am

Re: Marketing kluba

Post by aleksafkv »

Koja je po vama skroz korektna cena dresova
fcvisart
Posts: 73
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: Marketing kluba

Post by fcvisart »

Pod OBAVEZNO da u prodaji budu dresovi bez sponoza!
Ovo je bas preterano.
Inače dresovi svaka čast!.. :lala:
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

aleksafkv wrote: Fri Sep 29, 2023 7:36 am Koja je po vama skroz korektna cena dresova
Oko 6-7 hiljada.
Ali posto je ovo poseban, jubilarni, retro dres, ocekujem nesto jacu cenu.
Npr i TSC je nedavno izbacio jubilarni dres u prodaju, sa cenom 10-11 hiljada.

Original dresovi su nazalost luksuz. A dobre kopije i ne postoje bas da se kupe.
fcvisart wrote: Fri Sep 29, 2023 7:42 am Pod OBAVEZNO da u prodaji budu dresovi bez sponoza!
Ovo je bas preterano.
Inače dresovi svaka čast!.. :lala:
Pa uglavnom tako i bude. Dresovi u shopu koji se kupuju su bez sponzora.
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Marketing kluba

Post by ultra komsa »

Ajmo iznenadite nas, svako sa clanskom ima dres za 4000, bez clanske 6000, i eto pola grada u nasim bojama. Jubilarni, pa valjda majku mu treba da bude top cena, da svako moze da ga priusti sebi!!! Ovde treba ici na kolicinu, ne na sporadicnu prodaju. Uostalom ko ima danas da izdvoji 100e za boje kluba za koji navija. A TSC i mi, to poredjenje cena je smesno, jer njihov primer je trenutni uspon i ekspanzija, koja ce se nestati i biti brzo zaboravljena a nas ima tu "tezinu" kada ga nosis na sebi.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Marketing kluba

Post by Uvek sa tobom »

Што се тиче цена дефинитивно да ће знатно утицати на продају, тако да требају бити реални, можда чак и да се направи та варијанта са чланским одлична идеја, таман и да се људи навикну да узимају чланске карте, а и сам тим остварују још неке бенефиције. Или на пример неби било лоше да буде нека акција за 2 дреса, јер на пример ја би сигурно узео 2.

Још једном да и ја напонем да се дресови за продају раде без спонзора, знам да је и сад за ове била опција да се спонзор доштампа, па ко има жељу баш са спонзором нек има и та опција. Ајде маркетинг добро сте кренули да вас видимо сад :lala:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Rabba »

Ako bude bez sponzora dres da se kupi, kreće tura poklona strancima... Zašto me je sramota da priznam da mi nešto izgleda da je urađeno kako treba?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

ultra komsa wrote: Fri Sep 29, 2023 8:00 am Ajmo iznenadite nas, svako sa clanskom ima dres za 4000, bez clanske 6000, i eto pola grada u nasim bojama. Jubilarni, pa valjda majku mu treba da bude top cena, da svako moze da ga priusti sebi!!! Ovde treba ici na kolicinu, ne na sporadicnu prodaju. Uostalom ko ima danas da izdvoji 100e za boje kluba za koji navija. A TSC i mi, to poredjenje cena je smesno, jer njihov primer je trenutni uspon i ekspanzija, koja ce se nestati i biti brzo zaboravljena a nas ima tu "tezinu" kada ga nosis na sebi.
TSC jeste u ekspanziji, ali je Topola 10 puta manja od Novog Sada. Mene je sramota da prihvatamo cinjenicu da je normalno da oni prodavaju vise dresova, i to po jacim cenama nego mi.
Nadam se da ce cena biti pristupacna, ali cenu najvecim delom odredjuje proizvodjac. Nazalost, sve cene na svetu original dresova su ogromne za nase uslove, pa nije ni realno da tako ne bude sa nasima.
Jedino da klub uleti i subvencionise jedan deo cene dresa za svakog ko zeli da kupi, a mislim da svi znamo da se to nece desiti.
masterNS
Posts: 590
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by masterNS »

Prelep dres. Promocija lepo odradjena. Kada putujem negde, uvek kupim dres lokalnog kluba, uvek trazim da mi zalepe sve sponzore, logo lige... Ali ovaj cu kupiti i bez sponzora ako bude moglo.
Svaka cast, sad jos samo da se lepo ispromovise kad krene prodaja i bice vrh..

Malo nam za sricu treba...
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Marketing kluba

Post by torrente »

prijatno iznenađenje,odlican dres sa plavom zvezdom... :cheers:
Jos nam duguju tekmu sa Slavijom do koje nije doslo za 100-godišnjicu!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Očekujem da mi predsednik kluba pokloni prvi primerak dresa. :mrgreen: Unapred zahvalan :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply