Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Jos Mitrogol :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Ovako cemo mi kad nam se Ivanic i Poletanovic budu vracali

Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Kako su ovi dobili Bragu jbt, sve nule u rubrikama, pa jos i (prestrogo rekao bih) crveni karton dobili. Topic prvo poluvreme na klupi

Image

edit: ulazi Top na poluvremenu, e sad za mene pocinje utakmica :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

Profa Jakir jako dobar trener pisao sam ovde o njemu je postao novi trener Dinama iz Zagreba.

Karijera mu rapidno napreduje.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Milan »

Reklo bi se i da je visoko moralna persona… :roll:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by zime89 »

Nikako da napišem ranije devojke Španije šampionke sveta, moram da priznam pomalo iznenadjenje za mene. Brazil, Nemačka,Francuska,Japan, pa i Australija kao domaćin su mi delovali kao da pre mogu uzeti titulu. Ovo izgleda da se u celoj evropi u Španiji izgleda najbolje radi u najpopularnijim ekipnim sportovima u Evropi. Svugde su pri vrhu,a i mlađe selekcije isto svugde uvek imaju dobre rezultate.
ZIME89
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

zime89 wrote: Tue Aug 22, 2023 7:05 am Nikako da napišem ranije devojke Španije šampionke sveta, moram da priznam pomalo iznenadjenje za mene. Brazil, Nemačka,Francuska,Japan, pa i Australija kao domaćin su mi delovali kao da pre mogu uzeti titulu. Ovo izgleda da se u celoj evropi u Španiji izgleda najbolje radi u najpopularnijim ekipnim sportovima u Evropi. Svugde su pri vrhu,a i mlađe selekcije isto svugde uvek imaju dobre rezultate.
U Spaniji su tribine svaku utakmicu gotovo skroz popunjene, cak i kod klubova na zacelju tabele.
Zasto?
Zato sto se navija za lokalne klubove. Zato, sto ti klubovi mogu da pobede i Real i Barsu ... bilo koji tim iz vrha tabele.
Zato se i kupuju godisnje karte, jer se igra lep fudbal i postoji neizvesnost rezultata. Uz to, lepi i komforni stadioni.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

Milan wrote: Tue Aug 22, 2023 12:46 am Reklo bi se i da je visoko moralna persona… :roll:
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... uku/459589

Nema morala ili ga ima u jako malim promilima u današnjem fudbalu…
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by CRD FCV »

Deep Purple wrote: Tue Aug 22, 2023 11:16 am
Milan wrote: Tue Aug 22, 2023 12:46 am Reklo bi se i da je visoko moralna persona… :roll:
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... uku/459589

Nema morala ili ga ima u jako malim promilima u današnjem fudbalu…
Ако сам добро разумео, тренер Ријеке прима 200.000 еура годишње?
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

CRD FCV wrote: Wed Aug 23, 2023 1:00 am
Deep Purple wrote: Tue Aug 22, 2023 11:16 am
Milan wrote: Tue Aug 22, 2023 12:46 am Reklo bi se i da je visoko moralna persona… :roll:
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... uku/459589

Nema morala ili ga ima u jako malim promilima u današnjem fudbalu…
Ако сам добро разумео, тренер Ријеке прима 200.000 еура годишње?
Da i to bez stručnog štaba, samo njegova plata koliko sam čuo.
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by CRD FCV »

Deep Purple wrote: Wed Aug 23, 2023 8:30 am
CRD FCV wrote: Wed Aug 23, 2023 1:00 am
Deep Purple wrote: Tue Aug 22, 2023 11:16 am

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... uku/459589

Nema morala ili ga ima u jako malim promilima u današnjem fudbalu…
Ако сам добро разумео, тренер Ријеке прима 200.000 еура годишње?
Da i to bez stručnog štaba, samo njegova plata koliko sam čuo.
Мени то звучи баснословно много пара за клуб таквог реномеа на овим просторима. Ај можда Динамо јер има резултате и ово двоје код нас јер држава даје.
Колико пара имају тренери наших клубова? Можда ја немам добру перцепцију ситуације.
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by N13 »

Ljudi, nije to nista. Do pre 10ak godina je to mozda bilo mnogo, danas nije. To je oko 16.000 EUR mesecno. Pogooootovo ako je bruto iznos u pitanju, nisam siguran kako se trenerima obracunavaju porezi i doprinosi, ali ako je isto kao i drugim zaposlenim licima, onda je to 10k eura mesecno neto. Pa cak i da je to neto iznos koji trener dobije, za danasnje uslove u fudbalu nije toliko puno.
U poslednjih 10 godina je toliko para uslo u fudbal, da to nije realno. A i "male" fudbalske drzave ulazu ogroman novac, tako da danas bez takvih plata ne mozes biti konkurentan. Pa u poslednjih par godina koliko su nas puta samo razbijali kiparski, azerbejdzanski, moldavski i ostali klubovi, koje smo nekada u Evropi dobijali 5-6 razlike? I to samo zbog novca i ulaganja.
Jednostavno, klubovi koji se bore za Evropu, moraju imati igrace i trenere sa platama od preko 100.000 - 200.000 eur godisnje, cak i to je minimum neki.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

@N13

Mislim da su neto iznosi u pitanju.

Slažem se se upisom ali ipak je to i više nego dobra cifra koju je on imao u Rijeci. Serse Cosmi njegov prethodnik je recimo sigurno imao više.

Mislim da mi dajemo negde oko 10k mesečno maksimalno za trenera, makar koliko znam Rastavac je imao tu cifru a i on je bio neko ime.
Batak je sigurno imao manje a mislim da i Popović ima manje. Možda nekih 7-8k. Mada tu se i ugovori razlikuju neko dogovara platu kao trener (menadžer u dogovori sa trenerom) i za ceo stručni štab okruglo pa se oni interno dogovaraju ko i koliko dobija a neko od trenera pregovara samo svoju platu i isto tako i pomoćnici. Zavisi i od broja ljudi u stručnom štabu itd… Negde msm da kod nas Popović ima recimo nekih 5-7k i pomoćnici negde oko 2.5k i tjt. Ova je cifra insinucija ako se gleda po onome što je Rastavac i njegov stručni štab imao.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

https://x.com/deadlinedaylive/status/16 ... 4m82lU-9fw


Samo ih jašite Arapi. Trčaće i Švabe u vašu ligu otom potom.

Što se mene tiče navijam da naprave elitnu ligu.
I taj narod tamo ima pravo da gleda elitni fudbal.

Kada kupuju Njukasle, Sitije, Parize itd tada vam odgovaraju.

A i Kros mukica igra za Kraljevski klub, ne vidim neku razliku između Al Ahlija i Reala i jedni i drugi se finansiraju kako se finansiraju.
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Forza Voša »



Preporuka za svakoga ko voli da poslusa kvalitetan sportski podkast, ovaj konkretni link je sa Nemanjom ali i sa ostalim ucesnicima ima se poprilicno zanimljivog za cuti.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Post Reply