Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
VošaNS
Posts: 1204
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Cane wrote: Mon Aug 21, 2023 10:43 pm
Dragojlo wrote: Mon Aug 21, 2023 8:11 pm Tako je! Ajmo svi, što više, da ubijemo svaku nadu u ovo malo napaćenih bolesnika koji se još uvek zanose da će neko iole ozbiljnije ime i pomisliti da dođe u ovu kesu od kluba!! Nemoj slučajno da je više iko ikada spomenuo ikakvu mogućnost da se ovde pojavi bilo koji polupoznati igrač fudbala, a o poznatima da i ne govorim!! Ionako su svi što su trenutno ovde - ovde samo zato što nisu dovoljno dobri da bi bili negde drugde!!


Aplauz!! To je taj slaninarski duh i samopoštovanje!! Svaka nam čast......
Moram reći da se slažem s velikim delom ovoga. Zaista je nekad užasan mazohizam čitanje nekih postova na ovom forumu, pitam se da li će se neki ikada umoriti od tog samoponižavajućeg odnosa tipa jadni smo, jadniji, najjadnini i tako iznova i iznova. A pri tome su valjda navijači ovog kluba i kao takvi bi morali da imaju ekstremno pozitivan odnos prema klubu za koji navijaju, da ne kažem i pristrasan. A iz toga bi trebao da se generiše i optimizam, čak i u prilikama koje su objektivno teške, pa onda i aktivan odnos kad se treba angažovati oko nečega. Ali neee, ne daj Bože da bude tako, daj da kukumavčimo i mračimo na svaku moguću temu. Neka vas, da ste živi i zdravi s takvim pristupom, ali ja ga nikada prihvatiti neću.
+1
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4402
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Dragojlo wrote: Mon Aug 21, 2023 8:11 pm Tako je! Ajmo svi, što više, da ubijemo svaku nadu u ovo malo napaćenih bolesnika koji se još uvek zanose da će neko iole ozbiljnije ime i pomisliti da dođe u ovu kesu od kluba!! Nemoj slučajno da je više iko ikada spomenuo ikakvu mogućnost da se ovde pojavi bilo koji polupoznati igrač fudbala, a o poznatima da i ne govorim!! Ionako su svi što su trenutno ovde - ovde samo zato što nisu dovoljno dobri da bi bili negde drugde!!


Aplauz!! To je taj slaninarski duh i samopoštovanje!! Svaka nam čast......
Prijatelju, ako sam ja zaslužan za trenutnu impotentnost i irelevantnost Vojvodine, odmah se izvinjavam i skidam okove koje sam nametnuo klubu. Prihvatam da mi bude suđeno kao zločincu, klub će se onda brzo oporaviti, a med i mleko će poteći u potocima. Ne, rekama.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Nije to što sam napisao bilo upućeno direktno i lično tebi, Rabba... Nego više kao kritika i nervoza zbog narativa koji ovde ubedljivo preovladava, na apsolutno svakoj temi!
User avatar
Turija
Posts: 11158
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Rabba wrote: Tue Aug 22, 2023 1:13 am
Dragojlo wrote: Mon Aug 21, 2023 8:11 pm Tako je! Ajmo svi, što više, da ubijemo svaku nadu u ovo malo napaćenih bolesnika koji se još uvek zanose da će neko iole ozbiljnije ime i pomisliti da dođe u ovu kesu od kluba!! Nemoj slučajno da je više iko ikada spomenuo ikakvu mogućnost da se ovde pojavi bilo koji polupoznati igrač fudbala, a o poznatima da i ne govorim!! Ionako su svi što su trenutno ovde - ovde samo zato što nisu dovoljno dobri da bi bili negde drugde!!


Aplauz!! To je taj slaninarski duh i samopoštovanje!! Svaka nam čast......
Prijatelju, ako sam ja zaslužan za trenutnu impotentnost i irelevantnost Vojvodine, odmah se izvinjavam i skidam okove koje sam nametnuo klubu.
+1

23 godine, od kada datira ovaj Forum, stalno su krivi forumasi, kao da oni igraju, dovode igrace i upravljaju Klubom. A, posto je na terenu rapsodija od fudbala i odusevljenje na prepunom Stadionu, pa forumasi stalno kvare idilu i optimizam, pobednicki ambijent.

U 23 godine, samo jedanput drugi na tabeli u domacoj ligi Srbije.
Kup ne racunam, jer on je uvek nas. A, ta dva puta smo bili ,,vidjeni" da ga upisemo - pred stogodisnjicu i za Lalata.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Tue Aug 22, 2023 9:48 am
Rabba wrote: Tue Aug 22, 2023 1:13 am
Dragojlo wrote: Mon Aug 21, 2023 8:11 pm Tako je! Ajmo svi, što više, da ubijemo svaku nadu u ovo malo napaćenih bolesnika koji se još uvek zanose da će neko iole ozbiljnije ime i pomisliti da dođe u ovu kesu od kluba!! Nemoj slučajno da je više iko ikada spomenuo ikakvu mogućnost da se ovde pojavi bilo koji polupoznati igrač fudbala, a o poznatima da i ne govorim!! Ionako su svi što su trenutno ovde - ovde samo zato što nisu dovoljno dobri da bi bili negde drugde!!


Aplauz!! To je taj slaninarski duh i samopoštovanje!! Svaka nam čast......
Prijatelju, ako sam ja zaslužan za trenutnu impotentnost i irelevantnost Vojvodine, odmah se izvinjavam i skidam okove koje sam nametnuo klubu.
+1

23 godine, od kada datira ovaj Forum, stalno su krivi forumasi, kao da oni igraju, dovode igrace i upravljaju Klubom. A, posto je na terenu rapsodija od fudbala i odusevljenje na prepunom Stadionu, pa forumasi stalno kvare idilu i optimizam, pobednicki ambijent.
Forum je rupa u kojoj forumasi glasno izgovaraju "u cara Trojana kozije usi", i zato postoji decenijska zelja za zatrpavanjem iste/istog
Image
hvylarn
Posts: 554
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Ne bih se mnogo nadovezivao na prethodnu raspravu. Sezona je već uveliko počeka u Engleskoj, dečko je i dalje bez kluba. Samo toliko.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... usa/459558

Babić je prešao u novi klub. Pripada li nama i u ovoj situaciji neka trening kompenzacija?
Karlsson
Posts: 2496
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

hvylarn wrote: Tue Aug 22, 2023 12:16 pm Ne bih se mnogo nadovezivao na prethodnu raspravu. Sezona je već uveliko počeka u Engleskoj, dečko je i dalje bez kluba. Samo toliko.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... usa/459558

Babić je prešao u novi klub. Pripada li nama i u ovoj situaciji neka trening kompenzacija?
100 000
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

hvylarn wrote: Tue Aug 22, 2023 12:16 pm Pripada li nama i u ovoj situaciji neka trening kompenzacija?
to nama mi nekako presirok pojam, mislim da se on moze tacno definisati :mrgreen:
Image
hvylarn
Posts: 554
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Nekako se slepo poistovećujem sa našim voljenim klubom. :lol:
Na_3_boda
Posts: 131
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Na_3_boda »

Nama treba vise igraca koji su igrali grupne faze u Evropi, zato bi nam najvise legao onaj Belorus na sredini terena, bilo bi lepo kada bi ljudi koji vode klub sa njim zatvorili ovaj prelazno rok! Tesko cemo kroz sezonu u ligi i plasman u Evropu bez par takvih igraca..
User avatar
Deep Purple
Posts: 4418
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Izbor je pao na Sulayman-a Marreh-a ako ne pronađe klub u narednih par dana trebalo bi da parafira sa nama.

Definitivno najkvalitetniji igrač od svih makar na papiru sa kojima smo imali kontakt. Opet se vraćamo da nam je problem naša liga i da igrači ne žele tako lako da dođu. Marreh teži Portugalskoj i Holandskoj ali ne želi da bude u timovima koji se tamo bore za opstanak. Ako ne nađe tim koji se tamo bori za vrh trebalo bi da pristigne.

Opet ponavljam novac nije problem, sredstva za veznjaka su obezbeđena.

Nadam se da će ako bude stigao ugovor biti na bar dve sezone i da neće biti neka 1+1 varijanta.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1722
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm
Location: Мали југ

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Добар играч, ал пише да је био повређен од марта до маја, а ни после се није наиграо, питање је у каквом је стању, да нам се не понови Кајевић.
Други долазе... одлазе... али ми смо УВЕК СА ТОБОМ !
User avatar
Milan
Posts: 4512
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Deep Purple wrote: Wed Aug 23, 2023 9:57 am Marreh teži Portugalskoj i Holandskoj ali ne želi da bude u timovima koji se tamo bore za opstanak. Ako ne nađe tim koji se tamo bori za vrh trebalo bi da pristigne.



Ali hoće u Srbiju gde će potpisati za 12. na tabeli... :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Marko93
Posts: 604
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

Al objasnili su mu da smo mi ustvari krenuli od 4.kola :whistler: :dance2:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1354
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Kasni transfer jedno dva meseca.
Post Reply