Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ako prodaju Bukinca ciganima mogu i oni zajedno sa njim nekako smo progutali odlazak Kabića (mada mi ga nije ni bilo žao sam je sebi pucao u kolena l) ali ovo bi bilo previše pogotovo pošto se vidi da dečko stvarno obećava.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Cigani izgleda ne računaju na Ada na kojoj poziciji igra ?
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

fare wrote: Sun Aug 20, 2023 7:18 pm Cigani izgleda ne računaju na Ada na kojoj poziciji igra ?
Rezerva na klupi. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

fare wrote: Sun Aug 20, 2023 7:18 pm Cigani izgleda ne računaju na Ada na kojoj poziciji igra ?
Prednji vezni bi trebalo.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Da im damo Bukinca za Ada.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Karlsson wrote: Sun Aug 20, 2023 9:43 pm Da im damo Bukinca za Ada.
Nemoj da im dajes ideje uopste.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Karlsson wrote: Sun Aug 20, 2023 9:43 pm Da im damo Bukinca za Ada.


Ti si ozbiljan?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

Mozda Bukinca za Kabica😁
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Ne davati Bukinca ni pod tačku razno. Pa jel ih je sam nedavno odbio i produžio ugovor? Čemu bilo kakvo razmišljanje u tom pravcu?
Jedan projekat za budućnost je otišao, drugi je došao i kraj.
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

Ja bi najsrecniji bio kad bi dosao zadnji vezni koji zna nesto i da je ujedno bonus igrac :D
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Marko93 wrote: Mon Aug 21, 2023 2:15 pm Ja bi najsrecniji bio kad bi dosao zadnji vezni koji zna nesto i da je ujedno bonus igrac :D
Cenim da se u Africi lako srede pasosi za bonus igrace. :mrgreen: Samo jos da nadjemo nekoga ko zna fudbala :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

https://www.transfermarkt.com/dejan-tet ... ler/570312

Sad tek vidim da je dečko slobodan. Probati možda sa njim? Domaći, bonus igrač.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Kakav Tetek, pa nismo mi cigani da imamo para za tu vožnju. Gane špic odbio da bi igrao čempionšip, ovaj dečko koji može ligu 1 da igra sa pola snage će da dođe kod nas...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Tako je! Ajmo svi, što više, da ubijemo svaku nadu u ovo malo napaćenih bolesnika koji se još uvek zanose da će neko iole ozbiljnije ime i pomisliti da dođe u ovu kesu od kluba!! Nemoj slučajno da je više iko ikada spomenuo ikakvu mogućnost da se ovde pojavi bilo koji polupoznati igrač fudbala, a o poznatima da i ne govorim!! Ionako su svi što su trenutno ovde - ovde samo zato što nisu dovoljno dobri da bi bili negde drugde!!


Aplauz!! To je taj slaninarski duh i samopoštovanje!! Svaka nam čast......
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Dragojlo wrote: Mon Aug 21, 2023 8:11 pm Tako je! Ajmo svi, što više, da ubijemo svaku nadu u ovo malo napaćenih bolesnika koji se još uvek zanose da će neko iole ozbiljnije ime i pomisliti da dođe u ovu kesu od kluba!! Nemoj slučajno da je više iko ikada spomenuo ikakvu mogućnost da se ovde pojavi bilo koji polupoznati igrač fudbala, a o poznatima da i ne govorim!! Ionako su svi što su trenutno ovde - ovde samo zato što nisu dovoljno dobri da bi bili negde drugde!!


Aplauz!! To je taj slaninarski duh i samopoštovanje!! Svaka nam čast......
Moram reći da se slažem s velikim delom ovoga. Zaista je nekad užasan mazohizam čitanje nekih postova na ovom forumu, pitam se da li će se neki ikada umoriti od tog samoponižavajućeg odnosa tipa jadni smo, jadniji, najjadnini i tako iznova i iznova. A pri tome su valjda navijači ovog kluba i kao takvi bi morali da imaju ekstremno pozitivan odnos prema klubu za koji navijaju, da ne kažem i pristrasan. A iz toga bi trebao da se generiše i optimizam, čak i u prilikama koje su objektivno teške, pa onda i aktivan odnos kad se treba angažovati oko nečega. Ali neee, ne daj Bože da bude tako, daj da kukumavčimo i mračimo na svaku moguću temu. Neka vas, da ste živi i zdravi s takvim pristupom, ali ja ga nikada prihvatiti neću.
Post Reply