Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

zime89 wrote: Thu Aug 17, 2023 2:17 pm Evo na fb vest za Tanjgu ograničeno komentarisanje, baš jadno i bedno...prvo kad su izbacili mislim da nije bila...


Nisam znao da je FK Vojvodina privatan klub i da su slobodni u ogranicavanju slobode govora. Sramota!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2301
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Marketing kluba

Post by Grbavica.021* »

zime89 wrote: Thu Aug 17, 2023 2:17 pm Evo na fb vest za Tanjgu ograničeno komentarisanje, baš jadno i bedno...prvo kad su izbacili mislim da nije bila...
Мени на инстаграму искључено коментарисање од стране њих :greenbutt:
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Minja wrote: Thu Aug 17, 2023 12:53 pm
slanina wrote: Thu Aug 17, 2023 12:02 pm Otišao je čovek koji je to radio,Miloš.
Не пратим, али сам упознат са радом човека. Ако је стварно отишао онда је то велика штета. Могу слободно да кажем да је Милош радио фантастичан посао. Не знам какви су односи унутра и шта се догађа али знам како је било и ово је велика штета и велики минус. Баш велики. Човеку све најбоље, ваљда ће бити прилика да се опет бави Војводином.
Ja sam cuo da je ucenjivao za platu iako je imao najvecu platu u zajednici, navodno je trazio duplo.

Znam momka, imali smo korektnu saradnju u nekoliko navrata i tesko mi je da poverujem u gornju pricu.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Dragojlo »

Čude vas ovakve stvari... A to počelo još kad su indijanci onemogućili komentare u Viber grupi... Tamo je, nažalost totalno odsustvo realnosti na delu i neki daleki alternativni univerzum oko FKV.... :roll:
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Marketing kluba

Post by Duplof »

Ovaj klub je osnovan u borbi za slobodu, u kome su bili dobrodošli apsolutno svi, što je velika greška jer su to iskoristili pojedinci zarad sopstvenih interesa. Jednostavno, taj klub je bio drugačiji, čak i u ovom 21. veku. To je jedan od razloga zašto je privukao sve nas - bio je drugačiji, jedinstven. Klub je bio svoj, ali i naš. Na nas mislim na nas sanjare koji ga volimo. I to istinski, ne zarad omašćivanja brka.

Ovim zaključavanjem komentara klub gubi sebe, svoj ponos, gazi svoju istoriju, kao i svoje osnivače, bivše igrače, trenere, navijače. Više nije ni pitanje ima li ko stida za to što čine, odgovor nam je poznat. Neka klub igra u kojoj god ligi, druga, treća liga, svejedno je, ali nemojte nam ograničavati slobodu da vas kritikujemo. Možda će ovo preći sa Instagrama i FB na stadion. Ogorčen sam svime ovim.

Uprava napolje!


Edit: Cene karata za utakmicu protiv Radničkog da ne spominjem, definitivno nas ne žele na stadionu.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Marketing kluba

Post by Radoye »

I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Marketing kluba

Post by Minja »

Stexman wrote: Thu Aug 17, 2023 3:53 pm
Minja wrote: Thu Aug 17, 2023 12:53 pm
slanina wrote: Thu Aug 17, 2023 12:02 pm Otišao je čovek koji je to radio,Miloš.
Не пратим, али сам упознат са радом човека. Ако је стварно отишао онда је то велика штета. Могу слободно да кажем да је Милош радио фантастичан посао. Не знам какви су односи унутра и шта се догађа али знам како је било и ово је велика штета и велики минус. Баш велики. Човеку све најбоље, ваљда ће бити прилика да се опет бави Војводином.
Ja sam cuo da je ucenjivao za platu iako je imao najvecu platu u zajednici, navodno je trazio duplo.

Znam momka, imali smo korektnu saradnju u nekoliko navrata i tesko mi je da poverujem u gornju pricu.
Па сад... ако је било тако, то није уцена већ легитиман захтев. Тај захтев може позитивно и може негативно да буде одговорен.

Друга ствар је овде битнија. Мирослав Тањга се вратио у Војводину на најгори могући начин. Начин на који се сада коментарише биће начин на који ће проћи његов повратак и боравак у Војводини и то је скроз лоше. Није баш да је био у групи легенди клуба, никада га нико као таквог није ни доживљавао, али сада је стварно затворио та врата заувек, а то је скроз безвезе.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Minja wrote: Thu Aug 17, 2023 6:56 pm
Stexman wrote: Thu Aug 17, 2023 3:53 pm
Minja wrote: Thu Aug 17, 2023 12:53 pm

Не пратим, али сам упознат са радом човека. Ако је стварно отишао онда је то велика штета. Могу слободно да кажем да је Милош радио фантастичан посао. Не знам какви су односи унутра и шта се догађа али знам како је било и ово је велика штета и велики минус. Баш велики. Човеку све најбоље, ваљда ће бити прилика да се опет бави Војводином.
Ja sam cuo da je ucenjivao za platu iako je imao najvecu platu u zajednici, navodno je trazio duplo.

Znam momka, imali smo korektnu saradnju u nekoliko navrata i tesko mi je da poverujem u gornju pricu.
Па сад... ако је било тако, то није уцена већ легитиман захтев. Тај захтев може позитивно и може негативно да буде одговорен.

Друга ствар је овде битнија. Мирослав Тањга се вратио у Војводину на најгори могући начин. Начин на који се сада коментарише биће начин на који ће проћи његов повратак и боравак у Војводини и то је скроз лоше. Није баш да је био у групи легенди клуба, никада га нико као таквог није ни доживљавао, али сада је стварно затворио та врата заувек, а то је скроз безвезе.
Tanjga je jako razocarao nas navijace kao covek i karakter. Isto kao i Milan Jovanovic, a mogao bih jos imena navesti iz te grupe. Sto rekao onaj Kikindjanin na YT: ,,sve su to kikindski licimuri".

Njihova deca ne treba da nose to ,,breme" svojih roditelja. Ako su dobri igraci, neka to dokazu na terenu.

A sto se tice Milosa, da nije isto kao sa Kabicem - da ga ne vidi trener ni u prvih 20? :mrgreen: Cak i da je imao najvecu platu u Zajednici, koja je to relacija prema platama igraca? Smesna.
A koliki je davao doprinos svojim radom, jasno se sada vidi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Marketing kluba

Post by Salvador »

Ja sam Tanjgu oduvek doživljavao kao običnog mufljuza.
Setimo se da nas je posle osvojene titule izdao i otišao u zvezdu zajedno sa svojim kumom.
Setimo se i da je već jednom (pre Bate) i bio predsednik, i ako se dobro sećam nije bas ništa korisno uradio.
Sada mi deluje da se ubacio pre svega da bi progurao svog sina, a usput napravio još koji dil za svoj groš.
Voleo bih da se varam, ali ne vidim da će bilo šta da se popravi sa njim, naprotiv mislim da se odlično uklapa sa ovim sns mafijaškim pacovima koji sada vode klub i da će samo nastaviti sa ovim mrcvarenjem kluba.
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Marketing kluba

Post by Minja »

Ta generacija je tesko razocarenje. Blizak srcu ostade Sele i fenomenalni i jedinstveni Ceda Maras... i da li iko vise? Morao bih da prodjem spisak imena da nekoga ne izostavim neopravdano. Cedo, hvala ti za svaki sekund koji si proveo u nasoj i tvojoj Vojvodini. Legende se ne prave, legenda se postaje tako sto ostanes u secanju i sto budis lepe uspomene i emocije kod ljudi.
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Marketing kluba

Post by vdn slaninar »

Мислим да мало погрешно посматрате ствари у вези играча,више је ту управа на снази да те усмери,такође и неки играчи који су отишли за велике паре су били недоступни близанцима,не значи да у другој ситуацији не би отрчали за Бг.90% играча,можда и више,интересује само њихова каријера,не интересује их ово око чега се ми нервирамо,за кога навијају.Једини играч за кога знам да не би отишао у Бг,јер је наш навијач,је Милан Белић,без обзира дал управа дозвољава и да ли има боље понуде из иностранства.Имали смо под Батом стопирање да прелазака наших најбољих у Бг,не значи да неко од Качара,Тадића,било кога из тог времена,не би отишао код њих и да не навија за њих,овако је све испало коректно и ми се поносимо њима,ал то је пре свега због Бате.Исто тако има и играча који навијају за нас а да су отишли код њих.Знам за приче да је Полетановић имао наш грб у соби,неки су писали и да је акцијао против цигана са другарима из краја.Ево Гуровић,давно сам читао,да је долазио на "мали југ",у време Ред Фирма,данас се цигани куну у њега,за Иванића исто мислим.
Тада када смо освојили другу титулу је била велика шанса,можда последња, да постанемо велики клуб,да нас је водио неки Бата из тог времена,данас би били гигант.По којој логици,економској или спортског успеха,ти делиш најбоље играче и тренера највећим конкурентима.Мени је то чист удбашки кључ,црвенима Љупка,Михајловића и Тањгу,црнима Вујачића,Воркапића и Јокана,јер нас удба види као неки супорт клуб титових близанаца.Сад апсурдно испада да критикујем шампионску управу,више мислим да смо болесна земља где је све политика,па и у спорту поготово и где све мора да буде како је претходно планирано.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Marketing kluba

Post by zime89 »

Evo da ne bude da stalno kritikujem stigla mi poruka u inbox od kluba sa sve poštovani izveštaji sa mađih kategorija biće danas :)
ZIME89
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by MiSmoFKV! »

Ja iskreno ne mislim da je odlazak Miloša toliki gubitak, vredno je radio svojoj posao, ali za klub sa ovakvim potencijalom, naš marketing je ispod prosečan.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Naravno da je trebalo unaprediti marketing (daleko je to bilo od ozbiljnog), ali je loše što se rešavaš čoveka koji je, kako god to bilo, nešto radio, a nemaš plan B i dobiješ ovo što imamo danas.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

https://instagram.com/stories/fk_vojvod ... BiNWFlZA==

Ovo izgleda okej ali opet sramota da su zaključani komentari na objavama !
Post Reply