Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Cane
Posts: 1125
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Cane »

Velike su šanse da se i naš bivši golman (ni kriv ni dužan) upiše u istoriju. Četri komada za 20 minuta. Jedino njega mi je žao, a zbog Lazetića bi da prime još toliko.
User avatar
Milan
Posts: 4298
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Milan »

Ovo je lepa slika i prilika našeg fudbala. Totalni amaterizam. Nama druga ekipa u državi nije u stanju da precizno doda iz prve, poveže nekoliko pasova... Samo još i da cigani ovako prođu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4026
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Deep Purple »

Rabba wrote: Tue Aug 15, 2023 7:51 pm Mišljenja sam da Kerkez nije izvukao ni 60% potencijala Čukaričkog, pa razlaz nije neočekivan. Samim tim ne bih ga voleo ni kod nas. Opet, ni Igor Matić neće prebaciti taj procenat preko tih 60%, pa mi je ova promena potpuno nejasna.
Slažem se, isto sam i ja pomislio u vezi Kerkeza. Oni imaju bolji tim u odnosu na ono što su pružali prošle sezone recimo. Zamena u vidu Matića…

Mada Kerkez može biti zanimljiv trener i ne treba ga otpisivati ko zna možda bi kod nas recimo i bolji bio u odnosu na Čukarički, igra tu puno faktora ali mi smo mesto trenera zatvorili pre nekoliko dana a i ja iskreno nisam Kerkezov ljubitelj.

A ovo između Tsc i Brage je realan rezultat Portugalci i Holanđani su meni fudbalski fenomeni i preveliki kvalitet.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9962
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Tue Aug 15, 2023 9:03 pm Slažem se, isto sam i ja pomislio u vezi Kerkeza. Oni imaju bolji tim u odnosu na ono što su pružali prošle sezone recimo. Zamena u vidu Matića…

Mada Kerkez može biti zanimljiv trener i ne treba ga otpisivati ko zna možda bi kod nas recimo i bolji bio u odnosu na Čukarički, igra tu puno faktora ali mi smo mesto trenera zatvorili pre nekoliko dana a i ja iskreno nisam Kerkezov ljubitelj.

A ovo između Tsc i Brage je realan rezultat Portugalci i Holanđani su meni fudbalski fenomeni i preveliki kvalitet.
Kakav crni Kerkez, pa taj ravan ko linija... U fudbalu kao trener moras prvo da posedujes harizmu, pa zelju za nadmudrivanjem i pobedama, pa tek onda da trazis da ti se poklope sve ostale kockice.

malo off :mrgreen:
Ja bih posle Piksija voleo da nas ovaj vodi :mrgreen:

https://www.transfermarkt.com/herve-ren ... ainer/6480
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4084
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Rabba »

Cane wrote: Tue Aug 15, 2023 8:25 pm Velike su šanse da se i naš bivši golman (ni kriv ni dužan) upiše u istoriju. Četri komada za 20 minuta. Jedino njega mi je žao, a zbog Lazetića bi da prime još toliko.
Meni Simića ni malo nije žao, al mi ne ide u glavu šta ti Lazetić smeta?
Istocno stajanje wrote: Tue Aug 15, 2023 8:22 pm Uzivam gledajuci Bragu protiv TSC-a, uzivam! Nek ih napune do vrha.
Ni ovo mi nije jasno. Što? Završili su ispred nas na tabeli pa ih odjednom ne volimo?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanobarac
Posts: 3665
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

Rabba wrote: Wed Aug 16, 2023 12:02 am
Cane wrote: Tue Aug 15, 2023 8:25 pm Velike su šanse da se i naš bivši golman (ni kriv ni dužan) upiše u istoriju. Četri komada za 20 minuta. Jedino njega mi je žao, a zbog Lazetića bi da prime još toliko.
Meni Simića ni malo nije žao, al mi ne ide u glavu šta ti Lazetić smeta?
Istocno stajanje wrote: Tue Aug 15, 2023 8:22 pm Uzivam gledajuci Bragu protiv TSC-a, uzivam! Nek ih napune do vrha.
Ni ovo mi nije jasno. Što? Završili su ispred nas na tabeli pa ih odjednom ne volimo?
+1 :lala:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Istocno stajanje
Posts: 561
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Istocno stajanje »

Nista licno protiv njih nemam, samo sam uzivao kako je Braga igrala, moderan fudbal. A i vise nas ne interesuje koeficient.
Karlsson
Posts: 2212
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Karlsson »

Ja iskreno ne razumem TSC. Mislio sam ajde klub vode Mađari, biće malo više otvoreni prema stranom tržištu, naročito prema mađarskom, zabole ih da razvijaju mlade srpske igrače ili da starijima oživljavaju karijeru, a oni u ligi imaju možda i najveći procenat srpskih igrača.
Imaju jedan Hrvata koji igra standardo i po jednog Makedonca i Mađara koji ponekad uđu sa klupe.
Zaista ne razumem. Imaju stabilne finansije, obezbeđene milione od Ratkova i Evrope. Mogli su sebi da priušte par kvalitetnih stranaca.
Možda im ne bi mnogo pomogli protiv Brage, ali za slabija evropska takmičenja sigurno bi.
ssnigd
Posts: 3445
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by ssnigd »

Nadam se ponizavanju svih nasih timova u Evropi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Cane
Posts: 1125
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Cane »

Rabba wrote: Wed Aug 16, 2023 12:02 am
Cane wrote: Tue Aug 15, 2023 8:25 pm Velike su šanse da se i naš bivši golman (ni kriv ni dužan) upiše u istoriju. Četri komada za 20 minuta. Jedino njega mi je žao, a zbog Lazetića bi da prime još toliko.
Meni Simića ni malo nije žao, al mi ne ide u glavu šta ti Lazetić smeta?
Istocno stajanje wrote: Tue Aug 15, 2023 8:22 pm Uzivam gledajuci Bragu protiv TSC-a, uzivam! Nek ih napune do vrha.
Ni ovo mi nije jasno. Što? Završili su ispred nas na tabeli pa ih odjednom ne volimo?
Lazetić mi smeta zbog preterane prepotentnosti, nadobudnosti, nepotrebnog bezobrazluka, glumljenja veličine bez pokrića i vrlo često omalovažavajućeg odnosa spram FKV. Meni sasvim dovoljno da mu poželim gubljenje svih narednih utakmica. Pri tome mi TSC kao klub nije nešto sporan, nisam njihov fan ali nisu mi nikako u istoj kategoriji s Čukuračkim.
User avatar
Djisa
Posts: 1243
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Djisa »

Karlsson wrote: Wed Aug 16, 2023 10:27 am Ja iskreno ne razumem TSC. Mislio sam ajde klub vode Mađari, biće malo više otvoreni prema stranom tržištu, naročito prema mađarskom, zabole ih da razvijaju mlade srpske igrače ili da starijima oživljavaju karijeru, a oni u ligi imaju možda i najveći procenat srpskih igrača.
Imaju jedan Hrvata koji igra standardo i po jednog Makedonca i Mađara koji ponekad uđu sa klupe.
Zaista ne razumem. Imaju stabilne finansije, obezbeđene milione od Ratkova i Evrope. Mogli su sebi da priušte par kvalitetnih stranaca.
Možda im ne bi mnogo pomogli protiv Brage, ali za slabija evropska takmičenja sigurno bi.
Meni se naprotiv bas svidja kako posluju. Mladi igraci koji nemaju prevelike plate i koji se mogu posle prodati, tamo gde ima fali kvalitetan igrac, dovedu nekog na pozajmicu (opet sa malom platom) i popune mesto na terenu. Na duge staze, to je jedino resenje i tako bi trebali i mi da radimo. Igraci koji prave razliku se prave na terenu, ne dovode se (osim kao zvezda kad im da platu milion evra, a to ne moze svako), vec se prave u svom timu i tek onda im das veci ugovor jer su zvezde tima.
Kup je nas!
Karlsson
Posts: 2212
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Karlsson »

Djisa wrote: Wed Aug 16, 2023 11:46 am Meni se naprotiv bas svidja kako posluju. Mladi igraci koji nemaju prevelike plate i koji se mogu posle prodati, tamo gde ima fali kvalitetan igrac, dovedu nekog na pozajmicu (opet sa malom platom) i popune mesto na terenu. Na duge staze, to je jedino resenje i tako bi trebali i mi da radimo. Igraci koji prave razliku se prave na terenu, ne dovode se (osim kao zvezda kad im da platu milion evra, a to ne moze svako), vec se prave u svom timu i tek onda im das veci ugovor jer su zvezde tima.
Ja ne mislim na poslovanje i prodaju. Mislim na priliku koja im se ukazala u Evropi. Igraće grupnu fazu, imaju priliku da urade nešto, naprave rezultat, podvig, zarade dodatni novac, a doveli su pojačanja koja im prave razliku u odnosu na Voždovac, Spartak, Novi Pazar i slično, a ne koja će im podići kvalitet za Evropu.
Skroz neambiciozno, iako im novac ne manjka.
Marko93
Posts: 565
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Marko93 »

ssnigd wrote: Wed Aug 16, 2023 10:42 am Nadam se ponizavanju svih nasih timova u Evropi.
Pridruzujem se ovim zeljama i pozdravima, eventualno nekom navijackom incidentu da nas izbace na 5 godina.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2111
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by churguzijanac »

Mogli su spičkati koji milion više i opet ispasti manjim ukupnim rezultatom.Tako da bolje što je sačuvan miliončić ili dva.
Prevelik su zalogaj za njih ove kvalifikacije, a i grupna faza LE gde ce verovatno završiti na poslednjem mestu.

Uzeli su veliku lovu ove godine i to je najvažnije, sve drugo je nerealno.

Oni su ušli u ove kvalifikacije slabiji nego prošle godine.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8928
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Radoye »

Karlsson wrote: Wed Aug 16, 2023 12:04 pm Skroz neambiciozno, iako im novac ne manjka.
Mozda im zato novac ne manjka sto su prilagodili ambicije mogucnostima?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply