Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Jedina uteha u svemu ovome je da direktni konkurenti za plasman u Evropu tek treba da igraju s blizancima (dobro, osim TSC sa grobarima) a i ovi treba medjusobno. Ajd' cigani su vec upisani kao sampioni ali grobarima se mozda mozda moglo otkinuti bod. Sad ova sledeca serija se mora uzeti maksimum bodova, nema vise nikakvih opravdanja i praznih prica, govnjiva motka treba da radi nakon prvog kiksa tj. manje od 3 boda sve do utakmica sa Cukom i TSC. Svi krediti su potroseni!!!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanina »

Forza Voša wrote: Mon Aug 07, 2023 3:16 pm Provejava od jutros i ime Sase Ilica iako sam pisao pre nekih nedelju dve da je i Tumba opcija (forumas Danilo je preneo za Tumbu juce a gde ima dima ima i vatre). U svakom slucaju uskoro ce se nesto promeniti, Batak ne moze dobiti naredne dve nema sanse.
Predsednik kluba stalno spominje lokal patriotizam,otkad su ova dva lokal patriote ili sam nešto propustio...
Ako već dovodiš old school trenere pre ću trpeti Rajevca koji je imao lepih rezultata a i može neke igrača da nam preporuči tumbe, bata đore i ostale bunker majstore...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
masterNS
Posts: 590
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by masterNS »

Ako su nam to jedine alternative, onda ga neka Batak.

@slanina: mozda su oni local patriote, samo nam "local" nije isti.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Tumbasević??? Ilić????


Je l' mene neko ovde zajebava?! Pa da se niste usudili!!! E tad bih verovatno čak i ja prestao da dolazim...
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Milan wrote: Mon Aug 07, 2023 5:49 pm Tumbasević??? Ilić????


Je l' mene neko ovde zajebava?! Pa da se niste usudili!!! E tad bih verovatno čak i ja prestao da dolazim...
Steta sto nisu bili u nedelju, osecali bi se kao domaci...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Istocno stajanje »

Milan wrote: Mon Aug 07, 2023 5:49 pm Tumbasević??? Ilić????


Je l' mene neko ovde zajebava?! Pa da se niste usudili!!! E tad bih verovatno čak i ja prestao da dolazim...
Koji Tumbasevic? Onaj sto je igrao kod nas? Ili si mislio na Tumbakovica?
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Uvek sa tobom »

Саша Илић? Ови нас дефинитивно зајебавају 😂😂😂
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Tumbaković. Moj lapsus...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Karlsson »

Ako je bio Lalatović zašto ne bi i Ilić? Barem ima gospodsko držanje i nije narkoman.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dragojlo »

@Karlsson
.... al je Čaša.... :devil:
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Mozda ću pojesti go**o ali voleo bih da vidim ako već nema boljih rešenja Gaćinovića ako ništa gaji lep fudbal čovek.

Inače sreo sam Trkulju Dragana drži “domaću” prodavnicu u Ulmu. Pozdravio je forumaše malo smo diskutovali o Voši i fudbalu u globalu. Pričali o njegovom vremenu dok je igrao za Bečej. Inače on je trener eto nam rešenja :mrgreen:

Domaći a Nemačka škola, može i Slavko Petrović i on je ta škola :mrgreen:
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

Samo nešto oko godina:
Rajevac 69 godina
Muslin 70
Tumbaković 71
Kosanović 72
Penzosi, ali velika imena.
Protiv sam legendi Blizanaca, i stidim se što je Lalatović bio na našoj klupi, ne računam ni trofej koji je osvojio.

Batak je naš trener, ali svaka sledeća utakmica mu mora biti kao Šeherezadi 1001 noć. Nema više pravo na kiks.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Ne bih se bunio da vidim Gacinovica.
Izmedju Case Ilica i Tumbakovica, ovog prvog bih nekako jos i mogao da progutam, jer ima trenerski talenat. Tumbakovic je fudbalski dinosaurus.
U idealnom slucaju, obojicu sto dalje od kluba.

Od domacih trenera nemamo neki izbor slobodnih - Klark Kent, Mister :roll: , Jokanovic, pomenuti dvojac gore, Petric, Gacinovic, Grof. Trenere poput Sivica, Buaca i slicnih ne bih ni racunao u ovo.
Sve lepse od lepseg... :greenbutt:
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by hvylarn »

Saša Ilić i ostali ni pod tačku razno. Pa isti taj Ilić je oteran iz Čuke kad je evidentno pustio Partizan da ih pobedi, ubacio drugi sastav i još izvukli nerešeno ako se dobro sećam. Na licu mu se videlo da je bio nezadovoljan jer ih nisu pobedili. I onda ga pustiti da vodi Vojvodinu?

Opet Zbiljićeva izjava, samo i samo isključivo iskreni Vojvodinaši dolaze u ozbir da rade u klubu. Što i podržavam ako se je već selekcija na domaćim imenima. U suprotnom, pokušati sa strancem.
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by 1892 »

gospodinFKV wrote: Tue Aug 08, 2023 11:54 am Ne bih se bunio da vidim Gacinovica.
Izmedju Case Ilica i Tumbakovica, ovog prvog bih nekako jos i mogao da progutam, jer ima trenerski talenat. Tumbakovic je fudbalski dinosaurus.
U idealnom slucaju, obojicu sto dalje od kluba.

Od domacih trenera nemamo neki izbor slobodnih - Klark Kent, Mister :roll: , Jokanovic, pomenuti dvojac gore, Petric, Gacinovic, Grof. Trenere poput Sivica, Buaca i slicnih ne bih ni racunao u ovo.
Sve lepse od lepseg... :greenbutt:
Buač je batalio trenerski posao. Neće momak da se valja po mulju.
Come on you Reds!
Post Reply