Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Transferi

Post by novosadjanin »

Gde nam je Deep? Jel doneo neko secer i vodu posle Apoela?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... -ce/458172

Kakva genijalna organizacija kluba i još bolja transfer politika.
Smešno.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

To je sve po meni logično. Ispali rano iz Evrope i sada pokušava da se nadomesti finansijski nedostatak na ovaj način.
Prodat Traore za 400 000, doveden Rosić za džabe. Odlazi i Baraj koji je imao među najvećim platama u ekipi, a nije pravio nikakvu razliku.
Ne znam mnogo o ovom Zubairu, ali ako bude pravio razliku protiv Radnika, Mladosti, Spartaka i tako tih ekipa protiv kojih smo izgubili masu bodova prošle sezone onda je svakako pojačanje, a i pošto dolazi iz Prve lige onda ne može imati Bog zna kakvu platu.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Мало ми је криво због Траореа, ал није ни он правио неку разлику, Барај дошао као велико појачање кад се сетим само колко смо га чекали, можда и моје највеће разочарање што се тиче појачања у Војводини, баш сам много очекивао. Тотална незаитересованост од првог дана. Свакако им желим све најбоље у наставку каријере.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Jako jedva čekam da vidim kako će Nemanja Matić da nam isporuči jednu od svoje dve zlatne koke, sa sve mašnicom, na dođem ti.

Dalje, molim da se ne menjaju teze sa Barajem. Udica je povučena kad je predstavljen kao bivši igrač Parme, nikom nije palo na pamet da je sa Parmom igrao četvrtu, treću i malo druge lige. Iv je odigrao u skladu sa svojim mogućnostima, struka i klub su krivi što nisu adekvatno procenili te mogućnosti. Niste zviždali manekenima menadžerskim koji su godinama izgledali kao da su zalutali na teren, ni Vukiću koji je uspeo za 100 minuta fudbala da se maksimalno izalibiše na terenu, kao koristan sam, al kao zadnji vezni. Baraj je barem probao nešto, loše. Zapad oličenje blizanačke "snobovi-smo-al-priučeni-pošto-smo-seljačine" tribine.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Rabba wrote: Sat Aug 05, 2023 10:09 am Zapad oličenje blizanačke "snobovi-smo-al-priučeni-pošto-smo-seljačine" tribine.

Aj iskuliraj sa takvim prozivkama, majke ti...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Karlsson wrote: Sat Aug 05, 2023 9:52 am To je sve po meni logično. Ispali rano iz Evrope i sada pokušava da se nadomesti finansijski nedostatak na ovaj način.
Prodat Traore za 400 000, doveden Rosić za džabe. Odlazi i Baraj koji je imao među najvećim platama u ekipi, a nije pravio nikakvu razliku.
Ne znam mnogo o ovom Zubairu, ali ako bude pravio razliku protiv Radnika, Mladosti, Spartaka i tako tih ekipa protiv kojih smo izgubili masu bodova prošle sezone onda je svakako pojačanje, a i pošto dolazi iz Prve lige onda ne može imati Bog zna kakvu platu.
Uopšte nije logično i pokazuje koji je haos u klubu.
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Pera Centar wrote: Sat Aug 05, 2023 11:26 am
Karlsson wrote: Sat Aug 05, 2023 9:52 am To je sve po meni logično. Ispali rano iz Evrope i sada pokušava da se nadomesti finansijski nedostatak na ovaj način.
Prodat Traore za 400 000, doveden Rosić za džabe. Odlazi i Baraj koji je imao među najvećim platama u ekipi, a nije pravio nikakvu razliku.
Ne znam mnogo o ovom Zubairu, ali ako bude pravio razliku protiv Radnika, Mladosti, Spartaka i tako tih ekipa protiv kojih smo izgubili masu bodova prošle sezone onda je svakako pojačanje, a i pošto dolazi iz Prve lige onda ne može imati Bog zna kakvu platu.
Uopšte nije logično i pokazuje koji je haos u klubu.
Meni je na primer to skroz logican potez, Baray nece igrati jer tu imas galvanog bonusa Radulovica i najtelentovanijeg klinca Jovanovica (plus Malbasic, Vukcevic, ...) a za Traorea, velikog borca skromnih kvaliteta, sa jos godinu dana ugovora i vec pristiglim Rosicem uzimas vecu kintu nego za Bogdana Planica (poredim neporedivo) svojevremeno. Racunajuci i njihove plate koje su mesecno sigurno preko 30000 bruto ... ne mogu a da ne podrzim ovaj potez.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Forza Voša wrote: Sat Aug 05, 2023 11:50 am
Pera Centar wrote: Sat Aug 05, 2023 11:26 am
Karlsson wrote: Sat Aug 05, 2023 9:52 am To je sve po meni logično. Ispali rano iz Evrope i sada pokušava da se nadomesti finansijski nedostatak na ovaj način.
Prodat Traore za 400 000, doveden Rosić za džabe. Odlazi i Baraj koji je imao među najvećim platama u ekipi, a nije pravio nikakvu razliku.
Ne znam mnogo o ovom Zubairu, ali ako bude pravio razliku protiv Radnika, Mladosti, Spartaka i tako tih ekipa protiv kojih smo izgubili masu bodova prošle sezone onda je svakako pojačanje, a i pošto dolazi iz Prve lige onda ne može imati Bog zna kakvu platu.
Uopšte nije logično i pokazuje koji je haos u klubu.
Meni je na primer to skroz logican potez, Baray nece igrati jer tu imas galvanog bonusa Radulovica i najtelentovanijeg klinca Jovanovica (plus Malbasic, Vukcevic, ...) a za Traorea, velikog borca skromnih kvaliteta, sa jos godinu dana ugovora i vec pristiglim Rosicem uzimas vecu kintu nego za Bogdana Planica (poredim neporedivo) svojevremeno. Racunajuci i njihove plate koje su mesecno sigurno preko 30000 bruto ... ne mogu a da ne podrzim ovaj potez.
Logično je ako to uradiš pre priprema i pre utakmica za evro takmičenja.Ako to radiš u sred prvenstva onda to može imati razna imena...
User avatar
FORD
Posts: 40
Joined: Sun Jul 05, 2020 8:20 am

Re: Transferi

Post by FORD »

Ovo pisem po mojim nekim secanjima i novinskim napisima koga smo prodali u zadnjih godinu dana pa ako sam negde pogresio nemojte zameriti.

2 500 000 Evra Podignut kredit
200 000 Evra Ivanovic pozajmnica
500 000 Evra Devetak
? Ognjen Bogunovic
? Nemanja Ljubisavljevic
1 200 000 Evra Jovan Milosevic
800 000 Evra Majstorovic
1 000 000 Evra Topic
800 000 Evra Kabic
400 000 Evra Traore
1 300 000 Evra Sergej procenti
______________________

Negde oko 8 700 000 Evra plus oko milion za sve ostale sitne prodaje i na to jos sponzori i plus od FSS na prenose oko 500 000 Evra i isto toliko i za ovu godinu.

Od kad je Zbijic dosao mi smo iskasirali preko 10 000 000 Evra, a jednog krstenog igraca nismo kupili. Prodato je sve sto valja, a dovedeni penzioneri i nasi matori povratnici za badava.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ljubisavljević je došao kao slobodan igrač, Devetak beše otišao za oko 40 000 (?), a Majstorovićev transfer je bio milionski, Bogunović bio na pozajmici.
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Pera Centar wrote: Sat Aug 05, 2023 12:06 pm
Forza Voša wrote: Sat Aug 05, 2023 11:50 am
Pera Centar wrote: Sat Aug 05, 2023 11:26 am
Uopšte nije logično i pokazuje koji je haos u klubu.
Meni je na primer to skroz logican potez, Baray nece igrati jer tu imas galvanog bonusa Radulovica i najtelentovanijeg klinca Jovanovica (plus Malbasic, Vukcevic, ...) a za Traorea, velikog borca skromnih kvaliteta, sa jos godinu dana ugovora i vec pristiglim Rosicem uzimas vecu kintu nego za Bogdana Planica (poredim neporedivo) svojevremeno. Racunajuci i njihove plate koje su mesecno sigurno preko 30000 bruto ... ne mogu a da ne podrzim ovaj potez.
Logično je ako to uradiš pre priprema i pre utakmica za evro takmičenja.Ako to radiš u sred prvenstva onda to može imati razna imena...
Teoretski si u pravu 100% ali to ne ide bas tako u praksi. Trziste ima svoju dubinu i ona se s vremenom menja. S jedne strane nama su pripreme pocele kada prelazni rok zvanicno nije ni poceo, s druge imas klubove koji gledaju svoj interes i sa trece imas igrace koji se uvek nadaju necem boljem. Primera radi, Cumic je prosle godine u junu bio na trzistu ali za engleze, nemce, spance, ... dok je trzistu kojem mi mozemo da pristupimo postao dostupan tek dosta kasnije. Svi ovi sto su dosli kod cigana jesu dosli u Srbiju ali oni ni u snovima nisu dostupni ostatku trzista u Srbiji sto znaci da cigani imaju dublje trziste nego bilo ko drugi u Srbiji. Uostalom zato i traje prelazni rok do polovine septembra a ne dok ne pocne sezona u Srbiji a svi oni koji su ostali bez angazmana do tog perioda produbljuju ostale nivoe trzista i postaju dostupni onima kojima su do tada bili nedostupni.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

FORD wrote: Sat Aug 05, 2023 12:28 pm Ovo pisem po mojim nekim secanjima i novinskim napisima koga smo prodali u zadnjih godinu dana pa ako sam negde pogresio nemojte zameriti.

2 500 000 Evra Podignut kredit
200 000 Evra Ivanovic pozajmnica
500 000 Evra Devetak
? Ognjen Bogunovic
? Nemanja Ljubisavljevic
1 200 000 Evra Jovan Milosevic
800 000 Evra Majstorovic
1 000 000 Evra Topic
800 000 Evra Kabic
400 000 Evra Traore
1 300 000 Evra Sergej procenti
______________________

Negde oko 8 700 000 Evra plus oko milion za sve ostale sitne prodaje i na to jos sponzori i plus od FSS na prenose oko 500 000 Evra i isto toliko i za ovu godinu.

Od kad je Zbijic dosao mi smo iskasirali preko 10 000 000 Evra, a jednog krstenog igraca nismo kupili. Prodato je sve sto valja, a dovedeni penzioneri i nasi matori povratnici za badava.
Da li po novinskim natpisima mozes da procenis koliko cemo kao klub novca dati samo za sudjenje u superligi ove sezone (ne pricamo o troskovima sudija ostalih kategorija). Da li znas koliko na godisnjem nivou kosta farbanje linija na svim terenima o kojima se FK Vojvodina brine. Da li znas koliko goriva potrose kosacice za godinu dana. Da li znas koliko se obroka spremi u toku godinu dana. Da li znas koliko ljudi cini radnu zajednicu. Da li znas koliko kosta obezbedjenje za jednu utakmicu. Da li znas koliko kosta smestaj kada ekipa ode npr. u Surdulicu. Necemo o platama igraca i trenera, struji, pripremama, ...
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
FORD
Posts: 40
Joined: Sun Jul 05, 2020 8:20 am

Re: Transferi

Post by FORD »

Forza Voša wrote: Sat Aug 05, 2023 1:04 pm
FORD wrote: Sat Aug 05, 2023 12:28 pm Ovo pisem po mojim nekim secanjima i novinskim napisima koga smo prodali u zadnjih godinu dana pa ako sam negde pogresio nemojte zameriti.

2 500 000 Evra Podignut kredit
200 000 Evra Ivanovic pozajmnica
500 000 Evra Devetak
? Ognjen Bogunovic
? Nemanja Ljubisavljevic
1 200 000 Evra Jovan Milosevic
800 000 Evra Majstorovic
1 000 000 Evra Topic
800 000 Evra Kabic
400 000 Evra Traore
1 300 000 Evra Sergej procenti
______________________

Negde oko 8 700 000 Evra plus oko milion za sve ostale sitne prodaje i na to jos sponzori i plus od FSS na prenose oko 500 000 Evra i isto toliko i za ovu godinu.

Od kad je Zbijic dosao mi smo iskasirali preko 10 000 000 Evra, a jednog krstenog igraca nismo kupili. Prodato je sve sto valja, a dovedeni penzioneri i nasi matori povratnici za badava.
Da li po novinskim natpisima mozes da procenis koliko cemo kao klub novca dati samo za sudjenje u superligi ove sezone (ne pricamo o troskovima sudija ostalih kategorija). Da li znas koliko na godisnjem nivou kosta farbanje linija na svim terenima o kojima se FK Vojvodina brine. Da li znas koliko goriva potrose kosacice za godinu dana. Da li znas koliko se obroka spremi u toku godinu dana. Da li znas koliko ljudi cini radnu zajednicu. Da li znas koliko kosta obezbedjenje za jednu utakmicu. Da li znas koliko kosta smestaj kada ekipa ode npr. u Surdulicu. Necemo o platama igraca i trenera, struji, pripremama, ...
Forza Vosa, samo me interesuje kako sve to placaju ostale ekipe iz nase lige sa izuzetkom par timova (CZ, Pfk, Cukaricki, Backa Topola) , a ne prodaju igrace za vise od deset miliona evra. Najbroj mi jos jedan klub koji je prodao igrace za vise od dva miliona evra ili bar blizu dva miliona evra. Znas kad smo mi toliko para zaradili zadnji put. :D :D
Nezelim se nastavljati, upravu si. Ova uprava radi super posao. Pune svoje novcanike i to dobro.
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

FORD wrote: Sat Aug 05, 2023 1:36 pm
Forza Voša wrote: Sat Aug 05, 2023 1:04 pm
FORD wrote: Sat Aug 05, 2023 12:28 pm Ovo pisem po mojim nekim secanjima i novinskim napisima koga smo prodali u zadnjih godinu dana pa ako sam negde pogresio nemojte zameriti.

2 500 000 Evra Podignut kredit
200 000 Evra Ivanovic pozajmnica
500 000 Evra Devetak
? Ognjen Bogunovic
? Nemanja Ljubisavljevic
1 200 000 Evra Jovan Milosevic
800 000 Evra Majstorovic
1 000 000 Evra Topic
800 000 Evra Kabic
400 000 Evra Traore
1 300 000 Evra Sergej procenti
______________________

Negde oko 8 700 000 Evra plus oko milion za sve ostale sitne prodaje i na to jos sponzori i plus od FSS na prenose oko 500 000 Evra i isto toliko i za ovu godinu.

Od kad je Zbijic dosao mi smo iskasirali preko 10 000 000 Evra, a jednog krstenog igraca nismo kupili. Prodato je sve sto valja, a dovedeni penzioneri i nasi matori povratnici za badava.
Da li po novinskim natpisima mozes da procenis koliko cemo kao klub novca dati samo za sudjenje u superligi ove sezone (ne pricamo o troskovima sudija ostalih kategorija). Da li znas koliko na godisnjem nivou kosta farbanje linija na svim terenima o kojima se FK Vojvodina brine. Da li znas koliko goriva potrose kosacice za godinu dana. Da li znas koliko se obroka spremi u toku godinu dana. Da li znas koliko ljudi cini radnu zajednicu. Da li znas koliko kosta obezbedjenje za jednu utakmicu. Da li znas koliko kosta smestaj kada ekipa ode npr. u Surdulicu. Necemo o platama igraca i trenera, struji, pripremama, ...
Forza Vosa, samo me interesuje kako sve to placaju ostale ekipe iz nase lige sa izuzetkom par timova (CZ, Pfk, Cukaricki, Backa Topola) , a ne prodaju igrace za vise od deset miliona evra. Najbroj mi jos jedan klub koji je prodao igrace za vise od dva miliona evra ili bar blizu dva miliona evra. Znas kad smo mi toliko para zaradili zadnji put. :D :D
Nezelim se nastavljati, upravu si. Ova uprava radi super posao. Pune svoje novcanike i to dobro.
Све ће то да оде на сигурне гласове.
Post Reply