Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Valja li taj Sanogo nesto? Pojma nemam ko je…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Sanogo meni ništa posebno, mislim, da, bolji je od Busnića i Milosavljevića, ali ako već tražimo stranca i to stranca koji nešto košta, onda on nije taj.
Io odio Belgrado
srkins
Posts: 1467
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Sanogo da je bio u bilo cijem dresu u Srbiji a da to nisu blizanci imao bi svaku trecu utakmicu crveni karton Belorus je meni mnogo skolovaniji igrac Sanogo mi je previse sklon startovima koji su po meni za direktan crveni karton tako da ja bih ga iskreno preskocio iako je definitivno bolji od odmog sto trenutno imamo na toj poziciji
student
Posts: 100
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Transferi

Post by student »

Dok je igrao kod cigana nije bio los. Vrlo agresivan igrac. Ali s obzirom na sudjenje kakvo mi imamo a kakvo cigani imaju Sanogo garantuje crveni na svakoj trecoj koju igra. I svakoj protiv crnih i crvenih.
A zbog godina verovatno i 5-10 utakmica propustenih zbog povrede.

Da se razumemo i takav je bolje od Busnica duplo ali on bi trebao da bude rezervni zadnji vezni. Ne prva opicja.
Generalno podrzavam dolazak ako ne bude skupo placen.
Duplof
Posts: 951
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

srkins wrote: Tue Aug 01, 2023 3:33 pm Sanogo da je bio u bilo cijem dresu u Srbiji a da to nisu blizanci imao bi svaku trecu utakmicu crveni karton Belorus je meni mnogo skolovaniji igrac Sanogo mi je previse sklon startovima koji su po meni za direktan crveni karton tako da ja bih ga iskreno preskocio iako je definitivno bolji od odmog sto trenutno imamo na toj poziciji
+1

Dečko jeste kvalitetan, ali neka hvala... Ko je gledao evropske mečeve njega u ciganskom dresu video je kako je olako dobijao kartone.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
draganas
Posts: 214
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Transferi

Post by draganas »

Rosić odlično pojačanje, još jedan Cigan kod nas / zato je i odbio partizan /, ali za razliku od ostalih zna fudbala, ako je u formi top.

Sanogo može ako ga platimo nešto sitno, bez neke velike plate, zašto da ne. Fali nam te agresivnosti, da nekada i mi bijemo onako muški, protiv Čuke i Tsc idealan.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Ko je gledao Sanogo-a protiv Milana pomislio bi da je mešavina Partija i Buskeca iz najboljih dana. A gledao sam taj dvomeč na svoju žalost. Bio je ubedljivo najbolji igrač u oba tima. Po meni najbolji vezni po fizikalijama u ligi ako je u treningu. Njegov je problem što je stvarno fizički superioran u odnosu na rivale. Jedino ono što je uradio protiv Čuke neću zaboraviti mislim da je Docića masakrirao…


EDIT:



Last edited by Deep Purple on Tue Aug 01, 2023 3:55 pm, edited 3 times in total.
User avatar
N13
Posts: 2132
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Pojma nemam kakav je taj Sanogo, nikad ga gledao nisam.

Ali jos pre par dana sam hteo napisati da nam treba jedan Gatuzo na sredini. Premekani smo tu, bas premekani.
Last edited by N13 on Tue Aug 01, 2023 4:07 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1482
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

34 године људи, о чему ми причамо...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Apsolutno sam protiv dovođenja Sanoga. On bi se u našem dresu nadobijao direktnih crvenih samo tako. U zvezdi su mu sudije gledali kroz prste, ovde kod nas bi ga kartonirali.
Pojačati ponudu Jablonskom.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2115
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Ja bih voleo Sanoga da dovedu.Kakve ima veze kolko ima godina.Da je mladji ne bi nas sigurno ni razmatrao. I Drinčić je došao u poznim godinama pa je bio dobar.

Mi ćemo sigurno biti bolja ekipa sa Sanogom u sastavu i to je najvažnije.

Deep veliko fala na informacijama :D
Last edited by churguzijanac on Tue Aug 01, 2023 4:25 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Tue Aug 01, 2023 3:51 pm Ko je gledao Sanogo-a protiv Milana pomislio bi da je mešavina Partija i Buskeca iz najboljih dana. A gledao sam taj dvomeč na svoju žalost. Bio je ubedljivo najbolji igrač u oba tima.
Onda predlazem da ga dovedemo... al kad nam u Evropi Milan bude protivnik
Image
User avatar
Srbendinho
Posts: 98
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: Transferi

Post by Srbendinho »

Да се не лажемо Саного би био озбиљан упгрејд у односу на ово што имамо.
Друго, питање дефанзивног везисте, као уосталом и стартног штопера (Росић) је требало бити ријешено почетком јула, а не да најважнији реванш ове године дочекујемо без та два важна шрафа.
На страну што сматрам да смо морали довести и једног "плеја", десетку да све то увеже и разигра.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Srbendinho wrote: Tue Aug 01, 2023 4:25 pm На страну што сматрам да смо морали довести и једног "плеја", десетку да све то увеже и разигра.
I agresivnije da ne kazem bolje bekove, kojima bi Lazarevic i Antonijevic bili rezerve
Image
User avatar
Srbendinho
Posts: 98
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: Transferi

Post by Srbendinho »

Војо, рекао бих и тренера и једног класног нападача разарача,а не овог измишљеног с Тајланда,али сам свјестан наших могућности и чињенице да ми нисмо црвенобијела мезимица сваког режима, већ ниједног. :mrgreen:

Ја се још потајно надам да би можда и Вулић могао,али то је само нада.
Post Reply