Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Maki
Posts: 1217
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Maki »

Turija wrote: Sat Jul 29, 2023 5:18 pm Ala ce biti picvajza, kad Jonatan izgubi zivce i ne dodaju mu loptu kad treba i gde treba. Neka i treba nekog da se nasi manekeni boje.
Ako reaktiviramo i kapitena Stefana Đorđevića, biće pičvajza na kvadrat. :)
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Turija »

Maki wrote: Sat Jul 29, 2023 5:30 pm
Turija wrote: Sat Jul 29, 2023 5:18 pm Ala ce biti picvajza, kad Jonatan izgubi zivce i ne dodaju mu loptu kad treba i gde treba. Neka i treba nekog da se nasi manekeni boje.
Ako reaktiviramo i kapitena Stefana Đorđevića, biće pičvajza na kvadrat. :)
Jaci je i od Bataka. I Batak da mu ne objasnjava puno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Deep Purple »

Posle Sisse-a i Sume stižu Seku Sanogo i Sćepović u Pazar.
User avatar
Srbendinho
Posts: 98
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Srbendinho »

Ако је то тачно, они су онда легитиман кандидат за топ3. Под условом да и неког штопера угањају. Нисам то очекивао након оног њиховог епског распада у плејофу.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

Turija wrote: Sat Jul 29, 2023 5:25 pm
Stexman wrote: Sat Jul 29, 2023 5:22 pm Napadac u najvecoj meri zavisi od veznog reda. Mi to nemamo. Mi imamo samo odbranu i to losu. Da nije Traorea na stoperu nas bi punili samo tako. Ima i on nedostataka ali razumljivo jer mu to nije prirodna pozicija.
Tacno, Traore cvrstinom, skocnoscu i eksplozivnocu drzi nasu poslednju liniju odbrane, a ocekujem da to isto cini Jonatan u samom spicu napada.
E sad, jedna zanimljivost. Pricao sam sa jednom covekom koji je strucan i on se pita odakle Traore (u timu) u Evropi, jer smatra da nema kvalitet ni za super ligu.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Turija »

Vojo, ,,rekao mi jedan coek", a da li taj covek uopste gleda Vojvodinu ili samo blizance?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Sat Jul 29, 2023 6:42 pm
Turija wrote: Sat Jul 29, 2023 5:25 pm
Stexman wrote: Sat Jul 29, 2023 5:22 pm Napadac u najvecoj meri zavisi od veznog reda. Mi to nemamo. Mi imamo samo odbranu i to losu. Da nije Traorea na stoperu nas bi punili samo tako. Ima i on nedostataka ali razumljivo jer mu to nije prirodna pozicija.
Tacno, Traore cvrstinom, skocnoscu i eksplozivnocu drzi nasu poslednju liniju odbrane, a ocekujem da to isto cini Jonatan u samom spicu napada.
E sad, jedna zanimljivost. Pricao sam sa jednom covekom koji je strucan i on se pita odakle Traore (u timu) u Evropi, jer smatra da nema kvalitet ni za super ligu.
Pričao sam sa skautom iz Teleoptika (partizana) koji mi je rekao da smo doveli štopera (Dušan Stevanović) koji odskače u našoj ligi i bolji je od Saničanina kog su oni doveli to leto. Ovo navodim samo na način da svi mi gledamo fudbal nekim svojim očima :)

Izgleda da bi se taj stručan čovek začudio tek kad bi čuo gde je mogao Traore da završi. :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

Turija wrote: Sat Jul 29, 2023 6:46 pm Vojo, ,,rekao mi jedan coek", a da li taj covek uopste gleda Vojvodinu ili samo blizance?
A ne bih pisao tek tako... coveka respektujem i razume se u fudbal, pa mi je zato njegovo pitanje bilo veoma zanimljivo
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

Turija wrote: Sat Jul 29, 2023 5:18 pm
Srbendinho wrote: Sat Jul 29, 2023 4:30 pm Ладно Пазар доводи Суму.
I targetira ,,nase" peto mesto. Vide ljudi da mogu da biti bolje plasirani od ovakve Vojvodine.
Jedino da nas iscupa Dzonatan u pretstojecoj sezoni.
PS
Ala ce biti picvajza, kad Jonatan izgubi zivce i ne dodaju mu loptu kad treba i gde treba. Neka i treba nekog da se nasi manekeni boje.
Izem ti ligu kad se sad i Pazara moramo plašiti. Nema šanse da budu ispred nas. U najgorem slučaju ćemo ponoviti prošlosezonski rezultat. A verujem i bolji.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

Za par minuta krece cirkus :mrgreen: :cheers:
Image
srkins
Posts: 1467
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by srkins »

Pazaru je otisla skoro kompletna prva postava iz prosle sezone a i doveli su gomilu igraca koju su onako mogu biti dobri a i ne moraju bas iskreno cini mi se da nisu neki konkurent za 5 mesto vise mi za njih mirise neka pozicija oko 8 mesta
hvylarn
Posts: 446
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by hvylarn »

Svaka čast na igračima, ali tamo stalno neki problem se desi. Uprava, navijači.. Čim krene nezadovoljstvo, a uvek ga bude, tako će krenuti i loši rezultati.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Deep Purple »

hvylarn wrote: Sat Jul 29, 2023 7:51 pm Svaka čast na igračima, ali tamo stalno neki problem se desi. Uprava, navijači.. Čim krene nezadovoljstvo, a uvek ga bude, tako će krenuti i loši rezultati.
Oni nemaju forum pa da izbacuju negativnu energiju ovako moraju direktno :mrgreen:
User avatar
Stexman
Posts: 2618
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Stexman »

Voja wrote: Sat Jul 29, 2023 6:48 pm
Turija wrote: Sat Jul 29, 2023 6:46 pm Vojo, ,,rekao mi jedan coek", a da li taj covek uopste gleda Vojvodinu ili samo blizance?
A ne bih pisao tek tako... coveka respektujem i razume se u fudbal, pa mi je zato njegovo pitanje bilo veoma zanimljivo

Ako on misli da imamo boljeg od Traorea za prvu postavu, veoma je upitna ta njegova strucnost. Respekt nema veze sa tim.
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Karlsson »

I dalje komentatori koji vode utakmice Partizana kao da rade na Partizan TV, a ne na Areni.
Post Reply