Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Maki
Posts: 1507
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Prema Transfermarktu dogodine ističe ugovor sledećim igračima: Traore, Lazarević, Busnić, Zukić, Milosavljević, Malbašić, Baraj, Vukčević i verovatno Jeličić.
Dakle na 90% njih se izgleda računa samo do jeseni i Zbiljić bi ih rado prodao, a oni još radije otišli. Faliće nam baš dosta igrača za ovu sezonu, uzimajući u obzir i to da nam odlaze preko noći i oni sa čvrstim ugovorom, kao što je bio Kabić, lane prospekt kluba, a sada ni za među 20. Ove godine je kao stub tima označen Čumić, ali to ništa ne mora znači.
Firma kej
Posts: 183
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: Transferi

Post by Firma kej »

Maki wrote: Fri Jul 28, 2023 8:13 am Prema Transfermarktu dogodine ističe ugovor sledećim igračima: Traore, Lazarević, Busnić, Zukić, Milosavljević, Malbašić, Baraj, Vukčević i verovatno Jeličić.
Dakle na 90% njih se izgleda računa samo do jeseni i Zbiljić bi ih rado prodao, a oni još radije otišli. Faliće nam baš dosta igrača za ovu sezonu, uzimajući u obzir i to da nam odlaze preko noći i oni sa čvrstim ugovorom, kao što je bio Kabić, lane prospekt kluba, a sada ni za među 20. Ove godine je kao stub tima označen Čumić, ali to ništa ne mora znači.
Lazarević je produžio posle priprema sa nama na još jednu dodatnu sezonu posle ove
User avatar
Deep Purple
Posts: 4418
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Jablonski je odbio, sedeo je sinoć u društvu Mareta i Zbiljića na stadionu. Dogovoreni su finansijski uslovi i sa te strane nije postojao nikakav problem. Jednostavno teži kvalitetnijoj ligi i tjt. I Boris Pukhovski se bio uključio u pregovore za dolazak sunarodnika, nahvalio klub, grad, kako su redovne zarade i ostalo ali džabe jednostavno kada želi da se okuša u nekom kvalitetnijem prvenstvu. Klub je dao sve od sebe da ga dogovori. Proveo je celu karijeru u Belorusiji i jednu sezonu na Kipru, želja mu je neka zapadno-evropska liga.

Traži se vezista, obezbeđena su sredstva za takvog igrača i sigurno dolazi provereno rešenje. Igrač iz Italije je alternativa ali postoji još par imena i trenutno ne znam ništa više.

Postoji mogućnost da se dovede još jedan domaći fudbaler iz inostranstva protiv koga mislim da niko ne bi imao ništa protiv ovde na forumu ali polako.

Mislim da ćemo na kraju skrojiti i više nego dobar tim i ostaje žal što sve ovo nije urađeno još pre mesec dana ali je situacija takva da jednostavno mora još vode da proteče i da se klub još podigne da bi postali strancima primamljiviji a da ih debelo ne preplaćujemo.
A novac za preplaćivanje nemamo.
Nemamo mi logistiku da nam je struja “isečena” i da radi agregat a da platimo napadača 1.3 mil eur.
Moramo biti objektivni tako je, kako je.

Mislim da ovo može biti dobra sezona jer ćemo imati pre ili kasnije tim na nekom nivou koji želimo. Plan je bio da se pre početka priprema završi prelazni rok ali jednostavno kad se pregovara sa kvalitetnijim evropskim igračima to traje jer niti imamo niz uspeha iza sebe niti novca za preplaćivanje istih. Tako da sa te strane mora da postoji razumevanje.

Važno je da se skupimo za Apoel, da se dobro napuni stadion i da ih prođemo jer nam se otvorio žreb u trećem kolu i mislim da bi mogli biti kompletni za to treće kolo.
Karlsson
Posts: 2496
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

A beloruski igrači zbog političke situacije baš imaju veliki izbor kvalitetnih liga pred sobom.
Upravo može da ih snađe tako neki Kipar, Mađarska, možda Grčka u najboljem slučaju.
User avatar
Djisa
Posts: 1284
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Deep Purple wrote: Fri Jul 28, 2023 9:14 am Jablonski je odbio, sedeo je sinoć u društvu Mareta i Zbiljića na stadionu. Dogovoreni su finansijski uslovi i sa te strane nije postojao nikakav problem. Jednostavno teži kvalitetnijoj ligi i tjt. I Boris Pukhovski se bio uključio u pregovore za dolazak sunarodnika, nahvalio klub, grad, kako su redovne zarade i ostalo ali džabe jednostavno kada želi da se okuša u nekom kvalitetnijem prvenstvu. Klub je dao sve od sebe da ga dogovori. Proveo je celu karijeru u Belorusiji i jednu sezonu na Kipru, želja mu je neka zapadno-evropska liga.

Traži se vezista, obezbeđena su sredstva za takvog igrača i sigurno dolazi provereno rešenje. Igrač iz Italije je alternativa ali postoji još par imena i trenutno ne znam ništa više.

Postoji mogućnost da se dovede još jedan domaći fudbaler iz inostranstva protiv koga mislim da niko ne bi imao ništa protiv ovde na forumu ali polako.

Mislim da ćemo na kraju skrojiti i više nego dobar tim i ostaje žal što sve ovo nije urađeno još pre mesec dana ali je situacija takva da jednostavno mora još vode da proteče i da se klub još podigne da bi postali strancima primamljiviji a da ih debelo ne preplaćujemo.
A novac za preplaćivanje nemamo.
Nemamo mi logistiku da nam je struja “isečena” i da radi agregat a da platimo napadača 1.3 mil eur.
Moramo biti objektivni tako je, kako je.

Mislim da ovo može biti dobra sezona jer ćemo imati pre ili kasnije tim na nekom nivou koji želimo. Plan je bio da se pre početka priprema završi prelazni rok ali jednostavno kad se pregovara sa kvalitetnijim evropskim igračima to traje jer niti imamo niz uspeha iza sebe niti novca za preplaćivanje istih. Tako da sa te strane mora da postoji razumevanje.

Važno je da se skupimo za Apoel, da se dobro napuni stadion i da ih prođemo jer nam se otvorio žreb u trećem kolu i mislim da bi mogli biti kompletni za to treće kolo.
Samo hocu da ti se zahvalim na informacijama koje prenosiš. Meni puno znači da hvatam šta se radi u klubu.
Kup je nas!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4418
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Karlsson wrote: Fri Jul 28, 2023 9:26 am A beloruski igrači zbog političke situacije baš imaju veliki izbor kvalitetnih liga pred sobom.
Upravo može da ih snađe tako neki Kipar, Mađarska, možda Grčka u najboljem slučaju.
Pa pazi nije on naš još uvek definitivno odbio, postoji tu još neka šansa ali čim se ne vraća sa ekipom za Novi Sad onda jednostavno mislim da je to, to. Bio je dogovor da se do sinoć sve zna. Generalno i njegova agencija je bila za to da potpiše. Imamo dobre odnose sa njima. Belorus je išao dotle da je ja msm pitao bar jedno 3-4 domaća igrača u vezi nas. Klub je sa tačke njegovog dolaska sve uradio što je u moći ali opet poslednja je igračeva.

A problem to što je Belorus u fudbalu je toliko da je imao ponudu i iz Poljske.

@Djisa

Nemaš na čemu da se zahvaljuješ.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Bolonja zagrize, dodje gleda... odustane. Pa i taj, bio juce gledao, odustao... Jednostavno ne pokazujemo nista, cak ni neki minimum koji bio strancima bio zanimljiv
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2227
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Ostajem pri mišljenju da se slabo radi na pojačanjima, krene se kasno, bez jasnog plana, loše se skautira tokom godine i to je to.
Ako se nema para ok.Ali onda mora više i bolje da se radi i da se nadju izvori finansiranja.
kuzma liman
Posts: 587
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am
Location: Kraków

Re: Transferi

Post by kuzma liman »

Deep Purple wrote: Fri Jul 28, 2023 9:39 am
Karlsson wrote: Fri Jul 28, 2023 9:26 am A beloruski igrači zbog političke situacije baš imaju veliki izbor kvalitetnih liga pred sobom.
Upravo može da ih snađe tako neki Kipar, Mađarska, možda Grčka u najboljem slučaju.
A problem to što je Belorus u fudbalu je toliko da je imao ponudu i iz Poljske.

@Djisa

Nemaš na čemu da se zahvaljuješ.
Kao neko ko živi u Poljskoj skoro 10 godina moram nešto da pojasnim.
Poljska ima olakšani proces u dobijanju radne dozvole sa susednim državama i nekim bivšim članicama Sovjetskog Saveza (Belorusija,Ukraina,Moldavia i Gruzija).
Svi oni mogu bez vize da dođu u poljsku i rade gde će im po potpisvanju ugovora o radu biti izdata radna dozvola.
E sad po prezimenu ovog igrača (za koga nikad do sada nisam čuo) on može da igra na "kartu poljaka"
Belorus može da igra/radi u Poljskoj zbog prezimena (najverovatnije ima poljke korene) ali bilo gde na zapadu već bi mogao da ima problem.

Tako da kao što je neko napisao taj ima vrlo uski teren za manevrisanje i najzapadnije gde će da ode/ostane je upravo Kipar.

Ko ga j...
Duplof
Posts: 1055
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Zašto i dalje na dresovima imamo Srbijagas kad ne daju ni dinar klubu? Zar nije bila priča da će se tokom ovog leta naći neki sponzor koji će makar dati nešto para?

I posle se čudimo što nemamo para...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
student
Posts: 117
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Transferi

Post by student »

Deep Purple wrote: Fri Jul 28, 2023 9:14 am Jablonski je odbio, sedeo je sinoć u društvu Mareta i Zbiljića na stadionu. Dogovoreni su finansijski uslovi i sa te strane nije postojao nikakav problem. Jednostavno teži kvalitetnijoj ligi i tjt. I Boris Pukhovski se bio uključio u pregovore za dolazak sunarodnika, nahvalio klub, grad, kako su redovne zarade i ostalo ali džabe jednostavno kada želi da se okuša u nekom kvalitetnijem prvenstvu. Klub je dao sve od sebe da ga dogovori. Proveo je celu karijeru u Belorusiji i jednu sezonu na Kipru, želja mu je neka zapadno-evropska liga.

Traži se vezista, obezbeđena su sredstva za takvog igrača i sigurno dolazi provereno rešenje. Igrač iz Italije je alternativa ali postoji još par imena i trenutno ne znam ništa više.

Postoji mogućnost da se dovede još jedan domaći fudbaler iz inostranstva protiv koga mislim da niko ne bi imao ništa protiv ovde na forumu ali polako.

Mislim da ćemo na kraju skrojiti i više nego dobar tim i ostaje žal što sve ovo nije urađeno još pre mesec dana ali je situacija takva da jednostavno mora još vode da proteče i da se klub još podigne da bi postali strancima primamljiviji a da ih debelo ne preplaćujemo.
A novac za preplaćivanje nemamo.
Nemamo mi logistiku da nam je struja “isečena” i da radi agregat a da platimo napadača 1.3 mil eur.
Moramo biti objektivni tako je, kako je.

Mislim da ovo može biti dobra sezona jer ćemo imati pre ili kasnije tim na nekom nivou koji želimo. Plan je bio da se pre početka priprema završi prelazni rok ali jednostavno kad se pregovara sa kvalitetnijim evropskim igračima to traje jer niti imamo niz uspeha iza sebe niti novca za preplaćivanje istih. Tako da sa te strane mora da postoji razumevanje.

Važno je da se skupimo za Apoel, da se dobro napuni stadion i da ih prođemo jer nam se otvorio žreb u trećem kolu i mislim da bi mogli biti kompletni za to treće kolo.
Takodje Deep svaka cast 🍻
Kad te neko odbije zbog ovakvih razloga ne mozes nista ni da kazes... Samo da se nadas da ce da se predomisli. Samo sto je nama zadnji vezni potreban pod hitno.
User avatar
Maki
Posts: 1507
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

E, sad, koji li je taj iz Italije i taj drugi protiv koga nećemo biti protiv? :)
1. Onaj iz Bolonje koga su hteli da nam uvale u zamenu za Kabića? Koji?
2. Neki povratnik? Koji?

Deep, ala nas mučiš...
User avatar
slanobarac
Posts: 3807
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

@Deep
Info ti je bio pouzdan i dosta energije si uložio da nama "nevernim Tomama" objasniš situaciju. Pod mus treba zabraniti zbiljiću da daje intervjue i priča gluposti. Sportski sektor mora u tišini da radi i da ne cure informacije već da samo objave sliku sa potpisivanja. Sve što dođe sada a vredno para i truda će biti pojačanje za ligu, nikako za LK.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 11158
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Voja wrote: Fri Jul 28, 2023 9:57 am Bolonja zagrize, dodje gleda... odustane. Pa i taj, bio juce gledao, odustao... Jednostavno ne pokazujemo nista, cak ni neki minimum koji bio strancima bio zanimljiv
Tacno to.
Video ekipu i odustao, jer nema sa kim da igra.
Ovaj nas tim je malo jaci od amaterskog. Igraci se batrgaju na terenu, iako je teren ravan. Lopta bezi, pa je vijaju, kad je vec imaju u svom posedu, u duelu otpadaju, a u odbrani stoje predaleko od igraca i pustaju napadace da se okrenu licem ka nasem golu, pa onda krecu za njim.

Kad sve to mi vidimo, sta tek Jablonski da kaze, jer on vidi jos mnogo vise losih stvari u ekipi, koje mi ne primecujemo.

PS
@slanobarac, nema to veze sto ,,cure" informacije. Cure, jos vise zvezdi, pa dovedu igrace.
Problem je ekipa i trener. To sto Batak mase rukama celu utakmicu macku o rep, jer on im uvek govori ono sto je proslo. Trosi se bespotrebno i gubi koncentraciju, a verovatno i igraci gube, dok gledaju u njega.
Last edited by Turija on Fri Jul 28, 2023 11:44 am, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2227
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Post Reply