Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
milancl
Posts: 531
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by milancl »

CAS odbio Kolubaru, liga počinje za vikend.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 4102
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Red Marquis »

Mislim da naši čekaju da vide jel imamo igrivi rezultat nakon Nikozije (što uopšte nije sigurno) pa da vide hoće li odložiti.
Sem ako cigani ne žele da ih mi razigravamo, onda jbg, to će biti našoj kvislinškoj upravi prioritet.
Io odio Belgrado
CRD FCV
Posts: 1898
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by CRD FCV »

CRD FCV wrote: Wed Jul 26, 2023 11:11 pm
Voja wrote: Wed Jul 26, 2023 10:15 pm
CRD FCV wrote: Wed Jul 26, 2023 10:05 pm али кад си на функцији код нас једино коректно је да се захвали на позиву.
Jesam li nesto propustio? Na kojoj je funkciji?
Нешто сам поприлично убеђен да смо ми њему дали неку функцију, ваљда због оних као преговора са Мајнцом или шта ли. Можда сам опет у заблуди.
У другој теми је потврђено да Тањга ипак има функцију у клубу па ето и то да разрешимо.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1727
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm
Location: Мали југ

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Uvek sa tobom »

Аранђел у партизану, пише макс бет...
Други долазе... одлазе... али ми смо УВЕК СА ТОБОМ !
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

Turija wrote: Thu Jul 27, 2023 11:35 am
gospodinFKV wrote: Thu Jul 27, 2023 10:12 am Je*eni su ti dupli standardi.
Crveni kad odlazu, mi skacemo za vrat, sta se koji moj odlaze, pocela sezona tek.
S druge strane, nama se ni ne nudi odlaganje. Boze koliko mrzim srpski fudbal.
Nije isto i nisu sad dupli standardi, vec je definisano Pravilnikom da se moze odloziti jedna utakmica bez saglasnosti ostalih i protivnika.
Zasto, sad, ne bi iskoristli svoje pravo sasvim legitimno i to jos na vlastitu stetu da propustimo?
Moj standard je da svako odlaganje cini prvenstvo neregularnim, bez obzira ko odlaze. Naravno mislim na odlaganje vezano zbog evropskih meceva
Image
Karlsson
Posts: 2497
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Karlsson »

Naravno da se neće odložiti utakmica sa ciganijom. Naš izlazak u Evropu nije od tolikog interesa za srpski fudbal kao izlazak blizanaca.
Uz to cigani jedva čekaju da im sezona počne, da uživaju u svojoj ''mašini za mlevenje''.
Ko smo mi da se suprotstavljamo željama i kvarimo planove većinskoj Srbiji? Niti imamo u klubu nekoga ko bi to smeo da uradi.
Cane
Posts: 1276
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Cane »

A da li je možda nekom palo na pamet da bi odluku o tome da li treba tražiti odlaganje eventualno mogla biti doneta nakon stava i procene stručnog štaba? A taj stav zavisi sigurno i od večerašnjeg meča, stanja igrača, procene da li je korisnija pauza ili novi meč ...
Meni to tako deluje. Možda i nisam u pravu ali brate ubiste više s tim kukumavčenjem o klubu i svemu po pitanju odlaganja ili neodlaganja.
User avatar
slanobarac
Posts: 3807
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

Cane kako može biti korisna utakmica posle tolikog putovanja?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1276
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Cane »

slanobarac wrote: Thu Jul 27, 2023 6:46 pm Cane kako može biti korisna utakmica posle tolikog putovanja?
Ne kažem da je korisna ili ne, nego samo da bi ocenu o tome tražiti odlaganje ili ne morao dati stručni štab. Sačekajmo to pa onda napadajmo ili branimo nešto. Ovako unapred pljuvanje mi je bzv.
User avatar
slanobarac
Posts: 3807
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

Morali su se oglasiti već o tome. Sem ako nisu unapred odustali od Evrope. Nema drugo.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1276
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Cane »

E sad, posle ovakvog rezultata i kakvih takvih šansi da se nešto napravi u revanšu zaista se mora tražiti odlaganje ovoga s ciganijom. Jbt, imaju Nedimovića tu u Kipru i očekujem da to završe koliko večeras. Znači to sad zaista ide na dušu Zbiljiću i od njega očekujem da reaguje momentalno. Jedino logično u ovoj situaciji, sve drugo bi bilo za svaku osudu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3807
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

E sad zamislite da mi ovakvi danas bezmudi izađemo u nedelju onoj zvezdi od juče.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1715
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Mare_Liman »

Ми прошле сезоне изашли њима у сусрет (ко да смо имали избора) ми први пут имамо колке толке шансе да направимо нешто и морамо да играмо... Страшно
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

Au brate usrali se zvezde kao da je Mancester siti. Kako mislite da vam tim raste ako ne igra utakmice? Kako mislite da vam igraci izdrze vise od 60 minuta na terenu ako igraju samo pripremne i prijateljske meceve. Ocekujete pobedu u odlozenoj utakmici? :mafia:
Image
Karlsson
Posts: 2497
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Karlsson »

Nije to poenta Vojo. Poenta je da je prošle sezone bila identična situacija: mi sa njima u prvom kolu. Samo tada su oni tražili odlaganje, a mi im izašli u susret u ''interesu srpskog fudbala'' žrtvovali svoj raspored takmičenja. Sada kada mi tražimo isto oni ne žele da nam vrate uslugu.
Nema tu ''interesa srpskog fudbala''. Postoji samo interes jednog, eventualno dva kluba kojima treba svi da se povinujemo, a interese nas ostalih ko ebe.
Post Reply