Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9965
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

VošaNS wrote: Mon Jul 24, 2023 10:23 pm
Voja wrote: Mon Jul 24, 2023 7:08 pm
VošaNS wrote: Mon Jul 24, 2023 6:56 pm

Jesu :mrgreen: :mrgreen:
Jesi li pucao istinom ili upitnicima kao i ovde? :mrgreen:
To prvo i to baš :mrgreen:
Znaci tako bi bilo i na razgovoru... kazes istinu i banuju te :mrgreen:
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Dragojlo »

Da li je neko video one skandalozne kvote za prvo kolo, i uopšte za celo prvenstvo!? :x
Kvota na jednu FK Vojvodinu u rupi u prvom kolu je kao da u istoj gostuje FK Tatra iz Kisača, a ne Vojvodina... :roll:
User avatar
N13
Posts: 2130
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by N13 »

Da budemo realni, nisu pogresili sa kvotama.
Mi smo se na pripremama mucili sa komsijskim nizeligasima, dok su cigani dobili turnir i dosta jakoj konkurenciji.
Mislim da ce ovo biti sezona kakva nije nikad bila, vrlo moguce da zavrse be ijednog jedinog izgubljenog boda.
Svi drugi timovi ostali isti ili slabiji nego sto su bili. Sve pare su upumpane tamo.
Zato i kazem, dobro je sto odma igramo sa njima, pa i sa drugim blizancem... da se resimo te muke, pa na miru da igramo ostatak prvenstva.
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Forza Voša »

Dragojlo wrote: Tue Jul 25, 2023 11:09 am Da li je neko video one skandalozne kvote za prvo kolo, i uopšte za celo prvenstvo!? :x
Kvota na jednu FK Vojvodinu u rupi u prvom kolu je kao da u istoj gostuje FK Tatra iz Kisača, a ne Vojvodina... :roll:
Ja se ne kladim ali ako ti das kvote mozda razmislim. Ako das dobar EV za mene mozemo odmah kod notara da napravimo ugovor :D :D :D
Prema kvotama na Mozzartu 80% je sansa da oni pobede, 9% mi i 16% za nereseno.

Inace, daju 10% da ce C. zvezda osvojiti sto je vrhunski prinos za cenim nekih 9 meseci orocavanja sredstava (tad bi otprilike vec trebalo da ozvanice titulu da mozes da dignes pare).
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4893
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by gospodinFKV »

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/159310 ... cku-topolu
ТСЦ је решио питање нападача. На једногодишњу позајмицу у Бачку Тополу из московске Локомотиве стиже Марко Ракоњац.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4087
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Rabba »

Forza Voša wrote: Tue Jul 25, 2023 11:33 am Prema kvotama na Mozzartu 80% je sansa da oni pobede, 9% mi i 16% za nereseno.
U našem fudbalu nema dovoljno procenata za logiku, pa su ih morali i povećati
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanobarac
Posts: 3670
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by slanobarac »

Prema kladionicama mi smo ove sezone četvrti favoriti za titulu. Pretekli smo Čuku. Mislim da niko, ovde na forumu, ne bi bio zadovoljan takvim ishodom.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Forza Voša »

Rabba wrote: Tue Jul 25, 2023 1:47 pm
Forza Voša wrote: Tue Jul 25, 2023 11:33 am Prema kvotama na Mozzartu 80% je sansa da oni pobede, 9% mi i 16% za nereseno.
U našem fudbalu nema dovoljno procenata za logiku, pa su ih morali i povećati
Kuca uvek dobija. Tih 105% (u ovom slucaju) znaci da je EV negativan za igraca tj da kladionici cisto ostaje 5% uplata. Kvota je trenutno dobra ali ce kako se budu redjale uplate raditi risk management tako da ce na njih da pada a na nas i nereseno da raste.

Ako je EV ispod 100% (moze da se iznadje kad kombinujes vise razlicitih kladionica) mozes da arbitriras.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3914
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Red Marquis »

slanobarac wrote: Tue Jul 25, 2023 5:16 pm Prema kladionicama mi smo ove sezone četvrti favoriti za titulu. Pretekli smo Čuku. Mislim da niko, ovde na forumu, ne bi bio zadovoljan takvim ishodom.
Možda nismo zadovoljni, ali realnost nam je budemo peti, eventualno četvrti. I to samo ako se pojačamo. Ovaj tim nema kvalitet ni za peto mesto.
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3670
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by slanobarac »

Red Marquis wrote: Tue Jul 25, 2023 7:14 pm
slanobarac wrote: Tue Jul 25, 2023 5:16 pm Prema kladionicama mi smo ove sezone četvrti favoriti za titulu. Pretekli smo Čuku. Mislim da niko, ovde na forumu, ne bi bio zadovoljan takvim ishodom.
Možda nismo zadovoljni, ali realnost nam je budemo peti, eventualno četvrti. I to samo ako se pojačamo. Ovaj tim nema kvalitet ni za peto mesto.
Ne bih baš rekao. Kad vidim ostale mnogo sam veći optimista. Ne ličimo na ništa ali i ostali se pate na ovim pripremama. Da imamo trenera kao što je bio npr. Brzić napravio bi od ove ekipe nešto.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Forza Voša »

slanobarac wrote: Tue Jul 25, 2023 7:22 pm
Red Marquis wrote: Tue Jul 25, 2023 7:14 pm
slanobarac wrote: Tue Jul 25, 2023 5:16 pm Prema kladionicama mi smo ove sezone četvrti favoriti za titulu. Pretekli smo Čuku. Mislim da niko, ovde na forumu, ne bi bio zadovoljan takvim ishodom.
Možda nismo zadovoljni, ali realnost nam je budemo peti, eventualno četvrti. I to samo ako se pojačamo. Ovaj tim nema kvalitet ni za peto mesto.
Ne bih baš rekao. Kad vidim ostale mnogo sam veći optimista. Ne ličimo na ništa ali i ostali se pate na ovim pripremama. Da imamo trenera kao što je bio npr. Brzić napravio bi od ove ekipe nešto.
+1
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
churguzijanac
Posts: 2112
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by churguzijanac »

Mi smo bas tu gde treba da budemo i ova pojačanja koja smo doveli su nas još više uprosečila.Jedino da neko od ovih starosedelaca odigra sezonu života (zuka bazuka na primer) ili ako daj bože dodju ova dvojica i pogodimo sa njima.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1221
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Mare_Liman »

Možda nismo zadovoljni, ali realnost nam je budemo peti, eventualno četvrti. I to samo ako se pojačamo. Ovaj tim nema kvalitet ni za peto mesto.
[/quote]

Искрено кад дође Болинги и овај задњи везни за нашу лигу реално ми можемо бити и 3. ако се у партизану настави ова агонија и ако наставе као што су завршили прошли сезону, ако би се уиграли 3. без проблема , 2. ТСЦ мада реално и они су доста распродали и довели видечемо како ће се они уиграти и на шта ће да личе, ал појачања су свакако квалитетна...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
CRD FCV
Posts: 1745
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by CRD FCV »

Ове сезоне очекујем барем 10 бодова мање за ТСЦ и Чуку. Играће Европу а делује ми да се нису појачали довољно да иду на три фронта. Вероватно ће се вијати Куп више него прошле године али ту је ограничавајући фактор алавост београдског злотвора.
Ако буде мало и среће, неки од тих бодова што очекујем да двоје горенаведених неће имати можда падну на наш конто.

Ми отварамо са две утакмице где би три бода била пуна кућа. Свакако након тога играмо много растерећеније и надам се да ћемо ићи више нападачки и смањити број нерешених, барем да буде за трећину на страну победа.

Ал да видимо како ћемо ми са Апоелом проћи, можда будемо имали још макар две еуро утакмице.
User avatar
slanobarac
Posts: 3670
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by slanobarac »

Moramo smanjiti kikseve sa ekipama koje su ispod nas. Nema prosipanja bodova u tim "malim" utakmicama i tuča sa onim jačim ekipama. Izgleda lako a da li će tako biti, videćemo. Za mene je dobar plasman samo onaj koji vodi direktno u grupe.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply