Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3457
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

Voja wrote: Tue Jul 11, 2023 11:57 pm Znaci opet ne pogresih sto nisam gledao :mrgreen: Sledece sezone se izgleda gledaju samo Kipar,Turska,Katar i Saudijska Arabija :wink:
Evo Vojo, ukupno smo za celu utakmicu imali dva puta odradjenu minijaturu sa tri-cetiri dodavanja iz prve i kretanjem bez lopte. I oba puta ucestvovao je Baraj.
To bi bilo to od fudbala, uz par situacija u kojima je ucestvovao Radulovic.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Djisa
Posts: 1248
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Pripreme

Post by Djisa »

Kako je jedan napisao na you-tubu.

"Bolje da sam gledao parenje lenjivaca!"
Kup je nas!
VošaNS
Posts: 932
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Pripreme

Post by VošaNS »

Firma kej
Posts: 181
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: Pripreme

Post by Firma kej »

Odbrana juče nije izgledala toliko loše, kako je izgledao napad.
VošaNS
Posts: 932
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Pripreme

Post by VošaNS »

Sutra igramo protiv AEK-a iz Larnake,u rasporedu stoji još i meč sa Murom u četvrtak
User avatar
Turija
Posts: 10880
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Danas u 18:30 protiv AEKa.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Pripreme

Post by Krle »

Ako sam dobro razumeo, mi protiv Kiprana izlazimo sa "podmalđenim timom" i to kad bi ovi trebalo da simuliraju Apoel? E živote, lutalice... :shock:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
hvylarn
Posts: 450
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Pripreme

Post by hvylarn »



Vukic povredjen, nejasna odluka da se izadje protiv kiprana sa podmladjenim sastavom itd itd
Istocno stajanje
Posts: 564
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Pripreme

Post by Istocno stajanje »

Au, pa ovi su stvarno zadovoljni i igrama i prelaznim rokom. Mi ostali smo budale izgleda. Napadamo Kiprane sa Vukicem i to ako se oporavi :roll:
Cane
Posts: 1135
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Pripreme

Post by Cane »

Pa dobro, barem smo sigurni da se današnja utakmica neće završiti remijem. Eto već neke promene :D
hvylarn
Posts: 450
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Pripreme

Post by hvylarn »

Jasno mu je ko dan da im je neophodan jos jedan napadac, ali 0 bodova da se preduzme nesto. Umesto sad da gurnu malog Ivanovica sa prvom postavom i procene kako ce se snaci, on ce decko verovatno danas da igra sa drugom gde ce se muciti celu utakmicu.

Nek nam je sa sretno.
fare
Posts: 2854
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Gde je prenos arena ili yt kanal?
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1244
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Pripreme

Post by Mare_Liman »

Чини ми се да нема преноса на Арени, преносе ТСЦ на двојци,а на осталим каналима квалификације за ЛШ
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Marko93
Posts: 572
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Pripreme

Post by Marko93 »

Gde se izgubio onaj napadac na slovo M Malarac Majevac il kako vec sta bi sa njim gledajuci ove transfere on bi nam dosao k'o Ibrahimovic
Istocno stajanje
Posts: 564
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Pripreme

Post by Istocno stajanje »

Marko93 wrote: Thu Jul 13, 2023 5:27 pm Gde se izgubio onaj napadac na slovo M Malarac Majevac il kako vec sta bi sa njim gledajuci ove transfere on bi nam dosao k'o Ibrahimovic
Majdevac. Nije dosao, jer nama ne treba proveren i dokazan napadac...
Post Reply