Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srkins
Posts: 1467
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Od te trojice Finac je po meni najzanimljiviji u21 reprezentativac odigrao par utakmica za prvi tim Bolonje tako da tu bi bila pozajmica sigurno inace je centralni vezni. Kingsley odigrao 14 utakmica u Austriji na pozajmici 1 utakmica za rep. Nigerije isto centralni vezni ali defanzivniji od Finca isto vetovatno bi bila pozajmica. E sada jedini koji bi možda trajno došao je Juwara 21 godine praktično bez nekog učinka svuda gde je bio odigrao 4 utakmice za rep. Gambije levo krilo al ajde verovatno bar brzinu ima pa mozda i bude neke koristi od njega
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Jel nam se vraća Ivanović iz Sampe? Jel je VS već bivši jel se zna nešto?
hvylarn
Posts: 446
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

fare wrote: Fri Jun 09, 2023 1:14 am Jel nam se vraća Ivanović iz Sampe? Jel je VS već bivši jel se zna nešto?
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/det ... 08-06-2023
User avatar
Srbendinho
Posts: 98
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: Transferi

Post by Srbendinho »

Војводини мора нападач бити приоритет свих приоритета.
Класичан.
Danilo
Posts: 1022
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Nikola Antic je opcija .....Stefan Djordjevic nikad nije bio povredjen ,on je otpisan zbog nediscipline...puno igraca je na listi za otpust....taki, vitas....sto smo na neki nacin i znali
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Zasto su u klubu nezadovoljni sa Antonijevicem? U cemu je problem?

U cemu je problem da se ne daju ni minuti Bukincu ili Milanovu na poziciji levog beka? Na pripremama su bili vrlo solidni, kao i ostali nasi mladi reprezentativci?
Zbog cega nema poverenja u njih, da li se zna? Struka, menadzeri, nesto trece?
Ta deca budu dobra za ino prodaju, a nisu dobra za nasu ligu i ovakvu Vosu, daleku od nekadasnjeg kvaliteta.
Mnogo cudno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Turija wrote: Sat Jun 10, 2023 8:20 am Ta deca budu dobra za ino prodaju, a nisu dobra za nasu ligu i ovakvu Vosu, daleku od nekadasnjeg kvaliteta.
Mnogo cudno.
Verovatno tamo znaju da rade sa njima. Postoje stručnjaci i postoji neki sistem rada. Kad vidiš kako se ovde radi, ko je sve završio bata Đorinu školu sve ti bude jasno. U prošlosti su naši treneri radili u npr. vodećim klubovima Španije a gde danas?!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Turija

Ček gde si ti video da su nezadovoljni Antonijevićem? Krenuo je da dobija šansu u kontinuitetu. Antić u zubima može da nosi Antonijevića, Bukinca i Milanova kolektivno.
Hoćemo puno mladih igrača i rezultat ali ne ide tako. Svakako smo među vodećima u ligi po broju minuta za mlade igrače. Naravno da nema mesta za svakoga. Uverili smo se ove sezone da u kontinuitetu ne mogu svi mladi da pružaju dovoljno na terenu što je i normalno. Problem je što pojedini seniori isto tako nisu bili u stanju da igraju u kontinuitetu na nivou. Antonijević i treba da bude druga opcija ko god misli da je on trenutno za prvuu opciju a da se teži rezultatu i iskoraku vara se. Ako postoji promil šanse da se vrati Antić to treba iskoristiti. Antonijeviću treba još jedna sezona pored nekog proverenog na njegovoj poziciji da “probije”, stekne dodatnu sigurnost i nauči uz njega. Antić je u najboljim godinama. Igra standardno gde god da ode. Stekao je internacionalnog iskustva, pouzdan igrač koji odmah može da pruži na terenu.
Ta deca su dobra za ino prodaju jer će tamo neko da radi sa njima bez presije. Neće imati redovne minute tamo ali će dobiti sve uslove za napredak u jačoj sredini i razvijati se. Mi moramo da napravimo neku sredinu, gde će biti mladih i iskusnih fudbalera uz koje će se mladi razvijati. Normalno je da neće biti mesta za svakog mladog fudbalera, to nije ni moguće ako težiš nekom rezultatu. Antić je pravo rešenje da se uz njega mladi razvijaju.

Na primer Čukarički i Tsc bije glas kako im igraju mlađi fudbaleri pa ove sezone smo mi igrali sa dve godine mlađim timom u proseku od Tsc-a na većini mečeva. I sa nešto mlađim timom od Čukaričkog. U proseku igramo sa 3-5 godina mlađim timom od blizanaca u zavisnosti od utakmice.

Najbolje bi bilo ako bi mogli da dovodimo igrače sa 23-24 godine kao što je Čumić ali to i košta. Na primer kad bi doveli Edmunda Ado-a iz Spartaka (zvezde!?!) ali i on košta, ko zna kakav ugovor ima itd… Takve igrače sa ino iskustvom sa 23-24 godine.

Jedino se Voždovac ističe u odnosu na nas sa prosekom godina. Tako da je laž da mi ne guramo mlade igrače. Itekako imaju prostora i minuta.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Potpisujem Deepov post od reci do reci.
Antic je za ovu ligu otac. Jak kao zemlja.

Ne mogu Bukinac i Milanov biti prve opcije. Zasto? Pogledati post Slanobarca iznad.
Ono sta se na forumu ne shvata, a i generalno u srpskom fudbalu i javnom mnjenju, jeste to da nije dovoljno samo gurnuti igraca od 18 godina u vatru. Mi nemamo kadar, ljudi moji. Mi nemamo struku. Zasto je to tako, obratiti se na adresu Terazije 35, 11103 Beograd, Srbija. Nismo mi trziste za mlade talente samo zato sto imamo istih na izvoz. Mi smo trziste za mlade talente zato sto nemamo ljude koji od njih mogu napraviti gotov proizvod, pa onda jeftino izvozimo igrace poput brace Milinkovic Savic, Vlahovica, Tadica, itd. Ti mozda umes da odrzavas vocnjak, ali ako ne umes da napravis rakiju, bolje prodaj to voce nekome ko ume, nego da pravis brlju.
User avatar
Maki
Posts: 1217
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

gospodinFKV wrote: Sat Jun 10, 2023 12:12 pmTi mozda umes da odrzavas vocnjak, ali ako ne umes da napravis rakiju, bolje prodaj to voce nekome ko ume, nego da pravis brlju.
Možemo kupiti i tehnologa i dati mu da napravi nešto od Vošinog „voća“.
Zvezda upravo dovodi jednog takvog za LŠ.
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Maki wrote: Sat Jun 10, 2023 1:07 pm
gospodinFKV wrote: Sat Jun 10, 2023 12:12 pmTi mozda umes da odrzavas vocnjak, ali ako ne umes da napravis rakiju, bolje prodaj to voce nekome ko ume, nego da pravis brlju.
Možemo kupiti i tehnologa i dati mu da napravi nešto od Vošinog „voća“.
Zvezda upravo dovodi jednog takvog za LŠ.
Tacno.

Ja sam pisao o minutima na terenu tih mladih igraca reprezentativaca ( to vise nisu Zukic i Topic, a imaju 100+ utakmica u Vosi, dok Cumic ni celu sezonu, pa je postao), Naravno, ne mislim da deca treba da budu starteri. Ali, kako ce postati igraci, ako uopste ne ulaze u igru? Ako dupliramo levog beka ( Anitic i Antonijevic), dece na tom nestu nema nigde i stagnirace u razvoju i izgubiti motivaciju.

Anotnijevic je, po meni, prilicno dobar, ako nemamo novca za mnogo boljeg. Okej Antic, nemam nista protiv, ali Antic nece davati golove i kreirati igru na sredini terena, a tu se ne pojacavamo. Tamo gde nam najvise treba.

Dobro, pojacacemo se na levom beku, potrositi odredjenu sumu novca, a da li ce ga biti za 9ku i 10ku ili tu osmicu ili zadnjeg veznog? Zbog toga sam ja napisao taj post.

PS
To mi lici na situaciju golmana Carevica i N. Simica od letos. Ne kazem da je lose, ali nije bilo najneophodnije na tom mestu duplirati. Tako i sada za levog beka. Ima, bar, 2 potrebnija i kriticnija.

@Deep
Da nisu pravili gluposti i saltovali desnog beka na levog i centarhalfa na desnog beka, danas bi dobro znali koliko moze Antonijevic. Ovako je Antonijevic odigrao samo par utakmica pred kraj sezone i da li onda imamo pravu sliku njegove vrednosti?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1247
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

gospodinFKV wrote: Sat Jun 10, 2023 12:12 pm Potpisujem Deepov post od reci do reci.
Antic je za ovu ligu otac. Jak kao zemlja.

Ne mogu Bukinac i Milanov biti prve opcije. Zasto? Pogledati post Slanobarca iznad.
Ono sta se na forumu ne shvata, a i generalno u srpskom fudbalu i javnom mnjenju, jeste to da nije dovoljno samo gurnuti igraca od 18 godina u vatru. Mi nemamo kadar, ljudi moji. Mi nemamo struku. Zasto je to tako, obratiti se na adresu Terazije 35, 11103 Beograd, Srbija. Nismo mi trziste za mlade talente samo zato sto imamo istih na izvoz. Mi smo trziste za mlade talente zato sto nemamo ljude koji od njih mogu napraviti gotov proizvod, pa onda jeftino izvozimo igrace poput brace Milinkovic Savic, Vlahovica, Tadica, itd. Ti mozda umes da odrzavas vocnjak, ali ako ne umes da napravis rakiju, bolje prodaj to voce nekome ko ume, nego da pravis brlju.
Jeste, eno TSC i Cukaricki svake godine prodaju klince za dobre pare i postizu razultate, a mi satro guramo decu od 22 godine pa imamo kao mlad tim. Zukic i Topic nisu mladi, niti su talenti. Bolje da imamo igraca od 28 godina i klinca od 18, nego njig dvojicu, a prosek isti. Statistika je cudo, svako je prikazuje kako mu odgovara. Niko ni ne misli da treba samo deca da igraju, ali 2 klinca od 18, 19 godina u prvom timu moraju biti svake godine standardni. Kod nas Kabic, Miletic na kasicicu, a Milosevic tek malo bolje i to kad smo ga prodali. Inace, ja cuh da nam je Stutgart placao za svaku njegovu utakmicu i da je zato igrao vise, jel moze neko da potvrdi?
Kup je nas!
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Danilo wrote: Fri Jun 09, 2023 10:45 pm Nikola Antic je opcija .....Stefan Djordjevic nikad nije bio povredjen ,on je otpisan zbog nediscipline...puno igraca je na listi za otpust....taki, vitas....sto smo na neki nacin i znali
Nikola Antić naš bivši kapiten.
Ako odu i Top i Zuka u šta čisto sumnjam Čumetu dati kapitensku traku ili ako jedan ode da bude zamenik a Vitas ne može biti ni 10 po redu.
User avatar
021
Posts: 862
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Transferi

Post by 021 »

Deep Purple wrote: Sat Jun 10, 2023 9:52 am Hoćemo puno mladih igrača i rezultat ali ne ide tako.
A ovako nam idu rezultati, usrali smo se koliko smo uspešni...

Antić prosečan igrač u svakom smislu, u odbrani čvrst, ali u napadu drvo. Nadam se da ne dolazi.
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

021 wrote: Sat Jun 10, 2023 11:23 pm
Deep Purple wrote: Sat Jun 10, 2023 9:52 am Hoćemo puno mladih igrača i rezultat ali ne ide tako.
A ovako nam idu rezultati, usrali smo se koliko smo uspešni...

Antić prosečan igrač u svakom smislu, u odbrani čvrst, ali u napadu drvo. Nadam se da ne dolazi.
Antic i Nastic su meni vrlo slicni. Obojica dobri u defanzivi, a u napadu gotovo svaka duza lopta protivniku. To me je jako nerviralo.
E sad, nadam se da je Antic popravio taj centarsut ( kao Vulicevic kad je otisao iz Vose u partizan). Prosle su godine, pa valjda je doveo to u red?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply