30. kolo: Vojvodina-Mladost Lucani 2:0

Locked

Ko pobedjuje?

Vojvodina
17
100%
Ludost iz Mlacana
0
No votes
 
Total votes: 17

mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

30. kolo: Vojvodina-Mladost Lucani 2:0

Post by mihailov »

Mesto odigravanja:stadion Karadjordje
Vreme:17 casova
Nasa Vojvodina je sigurno treca i to je poziv svima koji vole klub da dodju na Karadjordjija da pozdravimo igrace i uzivamo u lepim potezima(moze nam se)!Prethodne dve utamice smo dobili rezultatom 2:1 i 0:1.Inace Lucancima svaki bod zivot znaci,tako da ce momci morati malo vise da se potrude!
Last edited by mihailov on Thu May 08, 2008 3:45 pm, edited 1 time in total.
Napred Voso!
srbobranac
Posts: 20
Joined: Thu Apr 17, 2008 9:26 am

Post by srbobranac »

Posle dugo vremena cu najverovatnije, tj. 99%, na Karadjordje. Nikako nisam mogao zbog posla da dolazim i nadam se da Vosa nastavlja pobednicku seriju.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Ne da ocekujem pobedu,nego POBEDA POD OBAVEZNO!!!Posle BG blizanaca,to je tim koji najvise mrzim i kome zelim sve najgore,a za pocetak da ispadnu iz lige!Nasle te seljacine da nas optuzuju da smo ih pokrali i da smo namestili tu utakmicu.E,PA DA MI NJIMA NAMESTIMO MINIMALNO 3:0!!!Zato svi na Karadjordje i da podrzimo nas tim do nove pobede,a da ove indijance ispratimo u drugu ligu!!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Kako kazu na Firminom forumu,doslo je do promene vremena,tako da se utakmica ne igra u 17,vec u 16:30!
Napred Voso!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Kažu neće biti kiše, ali to ne važi za golove :D
Mladost je u teškoj situaciji, ali sve mi se čini da neće doći ni do boda.

P.S. Kladim se da Dejan neće ostaviti ni jedan post na forumu do početka meča :mrgreen:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

budababa wrote:Koliko god da licilo da utakmica nema takmicarski znacaj, treba imati na umu da su kopilad iz FSS-a svojevremeno pricali o mogucnosti oduzimanja 15 bodova, pa se ne treba previse opustati vec maksimalno uci u svaku utakmicu do kraja. Za "ne daj Boze"...
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Samo sa maksimalnim zalaganjem možemo doći do sva tri boda i postaviti porušene temelje za ponovno zvanje neosvojive tvrđave gde ekipe dolaze nadajući se bodu a ne popravljanju gol razlike ili čupanju za opstanak u ligi.
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ocekujem da napunimo mrezu lucanaca i da Sepuya i Vukobratovic dobiju vise vremena za igru...
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Sigurnih i lepih 2:0 !!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Neznam za vas za mene mucna utakmica za gledanje.Jedino je odbrana odradila svoj posao,a posebno bih pohvalio Savu Pavicevica i Djurica.Brkic je imalo par losih izletanja,ali i jednu-dve lepe odbrane.
Buac borben,konacno gol, jedino sto mi smeta sto kada udje Sepuja, Brzic Buaca povlaci na njegovo staro mesto.Inace igra ko i vecine tima - bleda.

Jedna utakmica za zaborav,cisto otaljavanje posla..Nadam se da ce ovi u 2. ligu gde im je i mesto...ali izmafijace nasa liga vec nesto.

Pozdravio bi jos jednom oblacenje decice iz Leposavica u boje naseg kluba od glave do pete 8)
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

I zbog ovakvog protivnika su toboze predstavnici naseg kluba pokusali da podmite sudije? Bled i bezvoljan protivnik iako mu je od ovog meca zavisio prvoligaski zivot. Imali su samo 20 minuta drugogo dela prvog poluvremena kada su se nasi zagonetno povukli a sve posle toga je bio samo laksi trening za nase momke. Valja pohvaliti zalaganje Pantelica, tacnost Djurica i ne znam kako bih opisao igru Djurovskog?
Za pamcenje ostaje gol Tadica!!!!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ja sam licno zadovoljan danasnjom utakmicom,momci su odradili posao.Igrali smo taman koliko je bilo potrebno da se pobeda ne dovodi u pitanje.Oni su neugodan gost,otkinuli su ciganima 4 boda i veoma mi je drago sto sa njima imamo maksimalan ucinak.Jesenas smo se veoma mucili sa njima,sada samo u prvih pola sata,eventualno malo vise.
Danas Pavicevic najbolji,polako postaje nezameniv u odbrani.I ostatak odbrane solidan,bez vecih primedbi na njihov racun.Buac lavovski borben i to mu se isplatilo golom.Pomenuo bih jos Djurovskog koji je definitivno zreo za napustanje kluba.Ne zelim da uputim grubu rec i kazem da nema kvalitet za Vojvodinu,vec cu reci da se nije snasao i da nema smisla siliti.
Naravno pohvale za organizovanje dolaska dece sa Kosova na stadion i bilo je uzivanje gledati ih sa severa kako se raduju svakom nasem pogotku.Kapa dole :!: Sledeca utakmica je u sredu sa Smederevom i treba napomenuti da Firma pocinje sa navijanjem od sledece subote!
I da,sto nije radio semafor :shock: ?
Napred Voso!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Vazna tri boda i gubitak opklade RF :lol:
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Džaba ti sad, kad niko nije hteo da pristane na opkladu :lol: U svakom slučaju, pohvale za sportsku borbu do samog kraja 8)

Što se tiče utakmice, tri lepa poteza, za dva gola. Taman su naši ušli u seriju, a već kraj prvenstva :mrgreen: Mogli bi i još neki da dobiju šansu, pošto su se razvlačili ranije natpisi po štampi da se računa na njih.
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Dzaba sve to, trka se ne dobija samo finisom ako se iskilavi ili start ili srednji deo...
Locked