Kup Srbije 2022/2023

Locked
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30

Post by Deep Purple »

Milan wrote: Fri May 12, 2023 1:25 pm Pod uslovom da se plasiramo u finale, za nas je nestvarno dobra opcija igranje u Topoli. Bez obzira na protivnika. Samo ne znam kao bi podelili tribine?
Najrealnije je istok - jug i sever - zapad zbog kapaciteta. Jug prima manje od severa i zapad prima manje od istoka ako se ne varam.
Zato jednima sever i zapad a drugima istok i jug. Mislim da je to najpribližnije.
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Fri May 12, 2023 1:53 pm
Milan wrote: Fri May 12, 2023 1:25 pm Pod uslovom da se plasiramo u finale, za nas je nestvarno dobra opcija igranje u Topoli. Bez obzira na protivnika. Samo ne znam kao bi podelili tribine?
Najrealnije je istok - jug i sever - zapad zbog kapaciteta. Jug prima manje od severa i zapad prima manje od istoka ako se ne varam.
Zato jednima sever i zapad a drugima istok i jug. Mislim da je to najpribližnije.
Da, to bi bila najpoštenija i najbezbednija podela. Mada ako bude Vo-cz možda bi se išlo na istok, zapad bez juga i severa.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1749
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30

Post by CRD FCV »

Биће занимљиво видети како ће се организовати та потенцијана утакмица из безбедносних разлога. Нема шансе да навијачи не дођу до међусобног контакта, од ауто пута до паркирања у Тополи па и испред самог стадиона. И све то у доласку и повратку са утакмице.
milancl
Posts: 497
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30

Post by milancl »

Deep Purple wrote: Fri May 12, 2023 1:53 pm
Milan wrote: Fri May 12, 2023 1:25 pm Pod uslovom da se plasiramo u finale, za nas je nestvarno dobra opcija igranje u Topoli. Bez obzira na protivnika. Samo ne znam kao bi podelili tribine?
Najrealnije je istok - jug i sever - zapad zbog kapaciteta. Jug prima manje od severa i zapad prima manje od istoka ako se ne varam.
Zato jednima sever i zapad a drugima istok i jug. Mislim da je to najpribližnije.
U Topoli je zapad neupotrebljiv, tj ceo je VIP. Tako da ostaju istok, sever i jug i mislim da će realno biti haos i na stadionu i u gradu ako dođe do tog duela. Vidimo se tamo, svakako
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Cane
Posts: 1130
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30

Post by Cane »

Lepo je što ima optimizma i što se licitira s finalom, ali biće vraški teško doći do njega. Iako bi se na prvi pogled moglo reći da Čukurački može ovo opušteno da igra jer su praktično već obezbedili grupu i da se neće preterano kidati nego čuvati snagu da privedu kraju prvenstvo i spreme se za Evropu, stvari i nisu baš takve. Na to ukazuje čista logika i sagledavanje činjenica.
Oni zaista jesu kroz prvenstvo to ostvarili i obezbedili i niko ih praktično više ne može ugroziti i sprečiti u tome, jer imaju odličan raspored i sve drže u svojim rukama.
Niko, osim Vojvodine.
Jer za slučaj da mi (ma koliko to zbog raznih stvari izgledalo nadrealno i nerealno) osvojimo kup jedini smo koji ih mogu ugroziti tako da i pored osvojenog trećeg mesta na kojem će 99% završiti ostanu u kvalifikacijama, koje naravno ne mogu proći ni u mašti.
Zbog te kombinatorike i računice za njih će ovo biti i važnija utakmica nego za nas i zato će uveren sam prosto poginuti na terenu samo da nas eliminišu. Siguran sam da se spremaju mnogo ozbiljnije nego za ovaj prethodni meč i da će mnogo bolje i igrati i izgledati. Jednostavno, oni ukoliko nas (ne daj Bože) izbace, obezbediće se bez obzira na to ko osvoji kup i tom utakmicom uspešno završiti sezonu. Oni to vrlo dobro znaju i učiniće sve (uključujući i oslanjanje na neke činioce koje smo mogli videti u ponedeljak) da nas dobiju i tu ne treba imati dileme.
Koliko ćemo mi biti kadri da se odupremo ovome ostaje da se vidi, ali treba biti spreman za verovatno najtežu utakmicu sezone. Tim pre je strahovito važno da podrška našima bude što je moguće veća i da time probamo kompenzovati bar nešto od onoga što nam se sprema.
student
Posts: 100
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30

Post by student »

Zaista ne zelim da mracim ali setite se pisanja na forumu pre polufinala sa Borcem iz Cacka one godine kad je finale trebalo da se igra na Karadjordju...

Prvo da prodjem Cukaricki sto ce biti izuzetno tesko, i iz tog razloga potrebna je maksimalna podrska i protiv cigana i pogotovo u Sredu!
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30

Post by fare »

Ako odigramo kao danas 2 poluvreme protiv crvenih :shit: 2 poluvreme bolje da Čuka ni ne dolazi :)
P. S. Koliko je kažnjen UN jel ima pravo protiv Čuke?
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30

Post by Turija »

fare wrote: Sat May 13, 2023 8:54 pm Ako odigramo kao danas 2 poluvreme protiv crvenih :shit: 2 poluvreme bolje da Čuka ni ne dolazi :)
P. S. Koliko je kažnjen UN jel ima pravo protiv Čuke?
Jedna utakmica kazne je za UN.
Ako budemo gresili u pasu, kao danas, tesko cemo do gola u sredu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30

Post by slanobarac »

fare wrote: Sat May 13, 2023 8:54 pm Ako odigramo kao danas 2 poluvreme protiv crvenih :shit: 2 poluvreme bolje da Čuka ni ne dolazi :)
Blago tebi.
Ti baš nisi zahtevan.
Malo ti treba za sreću. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30

Post by fare »

slanobarac wrote: Sat May 13, 2023 10:59 pm
fare wrote: Sat May 13, 2023 8:54 pm Ako odigramo kao danas 2 poluvreme protiv crvenih :shit: 2 poluvreme bolje da Čuka ni ne dolazi :)
Blago tebi.
Ti baš nisi zahtevan.
Malo ti treba za sreću. :cheers:
Sasvim dovoljno da izbacimo trgovački pošto oni ništa ne igraju samo padaju u 16 i dobijaju penale. Kada pogledaš statistiku oni su nas kao zgazili 2 poluvreme a baš nije bilo tako ko nam kriv kada onakve kontre upropastimo i danas imali makar 3 da završimo sa više naših igrača nego odbrambenih zvezde samo da imamo tačan zadnji pas (samo) :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30

Post by Voja »

fare wrote: Sat May 13, 2023 11:04 pm
slanobarac wrote: Sat May 13, 2023 10:59 pm
fare wrote: Sat May 13, 2023 8:54 pm Ako odigramo kao danas 2 poluvreme protiv crvenih :shit: 2 poluvreme bolje da Čuka ni ne dolazi :)
Blago tebi.
Ti baš nisi zahtevan.
Malo ti treba za sreću. :cheers:
Sasvim dovoljno da izbacimo trgovački pošto oni ništa ne igraju samo padaju u 16 i dobijaju penale. Kada pogledaš statistiku oni su nas kao zgazili 2 poluvreme a baš nije bilo tako ko nam kriv kada onakve kontre upropastimo i danas imali makar 3 da završimo sa više naših igrača nego odbrambenih zvezde samo da imamo tačan zadnji pas (samo) :)
Na sta smo (s)pali... da sezonu pamtimo po neiskoristenim kontrama :mrgreen: Jel to uopste sansa? Posto vidim da vecerasnjih nema u izvestaju na kanalu superlige?
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30

Post by slanobarac »

Voja wrote: Sat May 13, 2023 11:07 pm
fare wrote: Sat May 13, 2023 11:04 pm
slanobarac wrote: Sat May 13, 2023 10:59 pm
Blago tebi.
Ti baš nisi zahtevan.
Malo ti treba za sreću. :cheers:
Sasvim dovoljno da izbacimo trgovački pošto oni ništa ne igraju samo padaju u 16 i dobijaju penale. Kada pogledaš statistiku oni su nas kao zgazili 2 poluvreme a baš nije bilo tako ko nam kriv kada onakve kontre upropastimo i danas imali makar 3 da završimo sa više naših igrača nego odbrambenih zvezde samo da imamo tačan zadnji pas (samo) :)
Na sta smo (s)pali... da sezonu pamtimo po neiskoristenim kontrama :mrgreen: Jel to uopste sansa? Posto vidim da vecerasnjih nema u izvestaju na kanalu superlige?
Potpuno neozbiljno. Ne obraćaj pažnju.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30

Post by Turija »

@ Voja
Neiskoriscene kontre jesu sanse. I to velike, kad igraci znaju da dodaju loptu kako treba. Na tako velikom slobodnom prostoru da upropastis sansu dodavanjem, jeste za pamcenje i nevericu.
Tacnije receno: bruka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30

Post by Voja »

Turija wrote: Sun May 14, 2023 12:40 am @ Voja
Neiskoriscene kontre jesu sanse. I to velike, kad igraci znaju da dodaju loptu kako treba.
I velika garancija da bi pobedili?
Image
User avatar
Mark Renton
Posts: 156
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30

Post by Mark Renton »

Што се тиче на организације финала купа у Бачкој Тополи мени по највише делује да ће нас осакатит и оставит на само једној трибини, што и није лоше толико јер ће у случају освајања, победа бити још слађа знајућ да смо их добили у њиховом осињаку. С друге стране за почетак би било најбоље да људи схвате озбиљност ситуације и мобилишу се за Чукарички у среду
КУП ЈЕ НАШ!
Locked