Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1292
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Turija wrote: Tue Feb 28, 2023 3:06 pm Po mom misljenju, mnogo pitanja je trebalo biti upucenu MJ juce, a Bataku, tek toliko, koliko je i bio pitan.
Sta moze Batak reci posle jednog treninga? Poznaje igrace i ekipu sa tribina i mozda, ponekog, iz kafica?

Sto se tice promene kondicionog trenera, cini mi se da je i to zasluzeno. Nisam ja video neku drasticnu promenu u trcanju, tempu i snazi igraca Vojvodine (uvek sa malom ogradom, jer pratim utakmice u tv prenosu).
Zukić je bome fino napredovao
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

MiSmoFKV! wrote: Tue Feb 28, 2023 10:19 pm
Turija wrote: Tue Feb 28, 2023 3:06 pm Po mom misljenju, mnogo pitanja je trebalo biti upucenu MJ juce, a Bataku, tek toliko, koliko je i bio pitan.
Sta moze Batak reci posle jednog treninga? Poznaje igrace i ekipu sa tribina i mozda, ponekog, iz kafica?

Sto se tice promene kondicionog trenera, cini mi se da je i to zasluzeno. Nisam ja video neku drasticnu promenu u trcanju, tempu i snazi igraca Vojvodine (uvek sa malom ogradom, jer pratim utakmice u tv prenosu).
Zukić je bome fino napredovao
Najzad docekasmo i taj dan, posle 3 godine lutanja.
Sad samo da odrzi takav nivo. Lepo se kretao po celom terenu, tacno dodavao sa dobrim tajmingom i jos dao 2 gola.

Valjda ce i Topic da se trgne i pokrene? I njemu godine prolaze, a on isti, kao pre 3 godine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

Kao navijač Vojvodine veoma sam zadovoljan dolaskom Bataka na mesto trenera. Nemoguće je da neko ko se u životu nikada nije bavio sportom bude Trener.

Velika podržka Bataku i nada da će opravdati očekivanja. Na kraju krajeva on je čovek iz fudbala.
CRD FCV
Posts: 1746
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Искочи ми повремено клип Артете како објашњава играчима шта да раде. Анри прича о Венгеру како га је научио да не може да очекује од сваког играча да добије лопту на исти начин и да је тако почео да размишља на који начин може да унапреди своју а самим тим и игру целог тима.
Шта ли наши тренери раде, има ли ту ичега више осим по којег повика шутни и трчи
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9971
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

CRD FCV wrote: Sat Mar 18, 2023 8:36 pm Шта ли наши тренери раде, има ли ту ичега више осим по којег повика шутни и трчи
Ima,ima... eno ti Skuntelar u onoj emisiji kaze da ga Marko Nikolic u Vosi gadjao kofom sa ledom,Kacar prica da mu Rajevac govorio kako je sanjao neko more i na njemu njih dva sa velikom ribom tamo... sve su to motivacioni procesi,kakav crni Arteta
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3919
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Taj Arteta da valja vodio bi večitog šampiona zvijezdu, a ne tamo neki tim koji se muči titulu da osvoji.
Io odio Belgrado
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Dajte nekog normalnog trenera koji igra na gol više zajebite više ove na 1:0 pa kada povedemo bunkerčina neviđena, ja sam odma rekao jedino rešenje trener stranac ovo je sve kod nas ostala boranija.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9971
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

fare wrote: Sun Mar 19, 2023 12:19 am Dajte nekog normalnog trenera koji igra na gol više zajebite više ove na 1:0 pa kada povedemo bunkerčina neviđena, ja sam odma rekao jedino rešenje trener stranac ovo je sve kod nas ostala boranija.
Koji trener u Srbiji sem Lazetica igra na gol vise? Nijedan...
A zanimljivo je da je Rade poslusao turiju pa u ovom intervjuu spomenuo i Vosu :mrgreen:



Pomoci cu vam malo,pa reci da se to nalazi u zadnjih 28 minuta emisije :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

@Voja na tvoju sreću si naveo vreme, jer zamisli da sam sve ovo pogledao da bih čuo tu jednu rečenicu :mrgreen:

Inače imam drugara koji se bavi skautingom, nešto je bio i u partizanu ranije i on je za Stolicu meni rekao da je trenerčina ali da je mnogo kompleksan radnik. :roll:
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote: Sun Mar 19, 2023 2:26 am
A zanimljivo je da je Rade poslusao turiju pa u ovom intervjuu spomenuo i Vosu :mrgreen:

Pomoci cu vam malo,pa reci da se to nalazi u zadnjih 28 minuta emisije :mrgreen:
@ Vojo, uticala primedba. Spomenuo Vosu i to dvaput :wink: :D

Odgledao sam od pocetka do kraja. Realno, puno zanimljivih istinitih stvari iz zivota i karijere Radeta Bogdanovica.
Dobro je da to mladi ljudi cuju iz licnog iskustva fudbalera koji je prosao svet i igrao u velikim klubovima. Da realno sagledaju odnose u sportu i drustvu, sta ih ceka kroz zivot i dobro se pripreme za sve izazove pravde i nepravde.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9971
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Turija wrote: Sun Mar 19, 2023 12:05 pm Odgledao sam od pocetka do kraja. .
Dobro je da to mladi ljudi cuju iz licnog iskustva fudbalera koji je prosao svet i igrao u velikim klubovima.
Prvo drago mi je sto si pogledao celu emisiju,ovde sam se posluzio lukavstvom i naveo samo jedan deo emisije (namerno ne konkretni deo gde nas spominje) potajno nadajuci se da ce vas taj deo privuci da poslusati celu emisiju :mrgreen:
Slazem se sa tobom da se iz ove emisije ima sta nauciti,ali se ne slazem da ce to nauciti mladi ljudi,pogotovo ne fudbaleri... nemaju oni sat ipo vremena pored Iphonea,poker aparata,Netflixa,splavova i sponzorusa... ubedjen sam da ovu emisiju nece pogledati vise od dva aktivna fudbalera... mladim ljudima sve sto traje duze od 30 sekundi je dosadno. Ovo mogu preslusati samo ljudi koji se secaju stare Juge i niko vise. Kazes spomenuo Vosu dva puta,ali zar nas nije indirektno spomenuo i kada je pricao koja je najvaznija funkcija u fudbalskom klubu i kako se tu funkcionise? :mrgreen:
Image
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Pa koga i staviti za trenera kada svi što su tu igraju sve neki defanzivni fudbal. Zadnji koji je forsirao napadački fudbal je bio prasac i Lalat i plus presing 90 minuta i donekle Gaga ali nije mu išlo a ovo sve ostalo teški defanzivci samo ne primiti gol.
User avatar
slanobarac
Posts: 3674
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

fare wrote: Sun Mar 19, 2023 5:21 pm Zadnji koji je forsirao napadački fudbal je bio prasac i Lalat i plus presing 90 minuta
Ja ne verujem šta sam pročitao?!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Duplof
Posts: 947
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Duplof »

Lalat je igrao, pre svega, na rezultat. "Omaklo" nam se da damo tri, četiri, pet golova ponekim rivalima samo zato što su ekipe bile baš loše (Rad te sezone na Karađorđu) ili smo bili u zaostatku (sa 0:2 do 2:2 na prvoj utakmici protiv TSC-a na Karađorđu).

Ako gledamo Lalatov drugi mandat, imali smo sigurnog štopera u vidu, mog ljubimca, Bralića,doktora fudbala za naše uslove - Drinčića i na golu Rockova. Generalno, sa limitiranom ekipom je osvojio kup i solidno se nosio sa Standardom u onim kvalifikacijama, i na tome mu treba skinuti kapu. Da li bih voleo da nam opet bude trener, iskreno ne. Ima svoje bele bubice koje mu ne daju mira, ali upravo su nam one donele taj pehar u Nišu, pošto su grobari 90% vremena njega vređali i samim tim je oslobodio igrače pritiska finala. Čovek će, pa čak i kod nas, večito biti osporavan s razlogom, ali ne može mu se oduzeti taj pehar!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
slanobarac
Posts: 3674
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Ko ovde govori o peharu?
Čovek reče da je on gajio ofanzivni fudbal. Eeeeeej ofanzivni fudbal? Sa centarforom Mrkaićem. Budimo ozbiljni. Njegov fudbal se nije mogao gledati. Trener ispod proseka lige.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply