Kriminal u srpskom fudbalu

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9956
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Voja »

Duplof wrote: Tue Jan 31, 2023 8:11 pm Već sam napisao jednom, kada se promene trenutne garniture u mnogim klubovima (mada mogao bih reći i u sferi društva, al' da ne idem toliko daleko), uslediće brz, strmoglav i bolan pad za pojedine klubove. Sve se ovo beleži i zapisuje, karma kad-tad vraća dugove, a neretko i sa kamatom!
Pre bih rekao dok posteni muku muce,neposteni uzivaju,bogate se,drze predavanja... i nikad se to u ovoj zemlji promeniti nece. Uvek ce tako biti.Nema karma vizu za ulazak u Srbiju
Image
User avatar
rykerfcv
Posts: 882
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by rykerfcv »



samo procitati naslov
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8928
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Radoye »

Romantike odavno nema u domacem fudbalu a nema ni postenja. Svi klubovi - ukljucujuci i nas - od ding-dong pa do beton liga u celoj drzavi svedeni su na servis za poslugu za dvoglavu azdaju s topciderskog brda. I dok njihove dve glave glume "vecito" rivalstvo telesina sve vise raste i deblja se od svega sto su prozderali i unistili. A stati nece sve dok ima jos nesto da se unisti.

Ponavljam po n-ti put (vec sam i samom sebi dosadio) jedini nacin za ozdravljenje sporta u Srbiji je totalno rasformiranje oba straftasta "sportska drustva" (citaj: kriminalne organizacije) uz lustraciju svih koji su ikada maka i na kilometar prosli od njihovih stadiona i hala sa dozivotnim zabranama obavljanja bilo kakvih funkcija u sportu. E onda mozda za nekih 30-50 godina bude sanse za nesto normalno ovde...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanobarac
Posts: 3663
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by slanobarac »

DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Duplof
Posts: 939
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Duplof »

Pošto će FSV podržati bivšeg ministra, da li to znači da će i uprava FKV to učiniti? Zbiljić je, ako se ne varam, potpredsednik FSV-a, zato i pitam...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by zukenp »

slanobarac wrote: Thu Feb 09, 2023 1:02 pm https://nova.rs/sport/fudbal/nedimovic- ... partizana/
Ova vest je ipak za ovaj topik. :frown:
Udjes na link ,dočekaju te slike dvojice kandidata ,pritom te dočeka i naslov ..i ništa ti nije jasno ..Osim u kakvoj zemlji živiš .
User avatar
slanobarac
Posts: 3663
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by slanobarac »

Ima neke simbolike u svemu ovome. Ex ministar poljoprivrede i visoki preletač je pravi kandidat za ove naše oranice i pašnjake.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4026
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Deep Purple »

@Slanobarac i u ovome ima neke simbolike

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... edi/444144


Duplof
Posts: 939
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Duplof »

Somborski Radnički, kao prvoplasirana ekipa Srpske lige Vojvodina (3. rang), odustaje od takmičenja u sred sezone... Dobro došli u zemlju Srbiju!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3911
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Red Marquis »

Duplof wrote: Wed Mar 01, 2023 11:54 am Somborski Radnički, kao prvoplasirana ekipa Srpske lige Vojvodina (3. rang), odustaje od takmičenja u sred sezone... Dobro došli u zemlju Srbiju!
I neka. Lažni partijski klub, prvo je lik satrao FK Stanišić, pa oterao sa svog stadiona pravi Radnički.
Io odio Belgrado
Duplof
Posts: 939
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Duplof »

Red Marquis wrote: Wed Mar 01, 2023 3:47 pm
Duplof wrote: Wed Mar 01, 2023 11:54 am Somborski Radnički, kao prvoplasirana ekipa Srpske lige Vojvodina (3. rang), odustaje od takmičenja u sred sezone... Dobro došli u zemlju Srbiju!
I neka. Lažni partijski klub, prvo je lik satrao FK Stanišić, pa oterao sa svog stadiona pravi Radnički.
Slažem se, sve se vraća sve se plaća, ali sam zanemario ime već potencirao na poziciji ekipe. Ovo samo pokazuje da se danas-sutra svakom može zavrnuti slavina odjednom.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8928
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Radoye »

Duplof wrote: Wed Mar 01, 2023 8:59 pm Ovo samo pokazuje da se danas-sutra svakom može zavrnuti slavina odjednom.
Pa ne bas svakom, onima kojima bi ustvari morala da se zavrne nece nikada...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Duplof
Posts: 939
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Duplof »

Radoye wrote: Thu Mar 02, 2023 1:41 am Pa ne bas svakom, onima kojima bi ustvari morala da se zavrne nece nikada...
Blizanci nikad nisu spadali u tu grupu "svaki", "svi" itd, posebna pravila su uvek važila za njih, pa nekako po inerciji ni sad nisu obuhvaćeni u pomenutu kategoriju.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Deep Purple
Posts: 4026
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Deep Purple »

Nije fudbal ali je košarka gledam malo jutros na twitteru (nisam gledao utakmicu, nije me zanimala) neke snimke haosa sa jučerašnjeg nazovi derbija u Aba Ligi. Kakva tragikomedija. Živim za dan kad će ih ugasiti. Kakva banana država.
User avatar
rykerfcv
Posts: 882
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by rykerfcv »

Deep Purple wrote: Tue Mar 14, 2023 12:00 pm Nije fudbal ali je košarka gledam malo jutros na twitteru (nisam gledao utakmicu, nije me zanimala) neke snimke haosa sa jučerašnjeg nazovi derbija u Aba Ligi. Kakva tragikomedija. Živim za dan kad će ih ugasiti. Kakva banana država.
Kosarkaski jako losa utakmica,zali boze para sto je ulozeno u obe ekipe.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Post Reply