Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
CRD FCV
Posts: 1749
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by CRD FCV »

Deep Purple wrote: Mon Feb 27, 2023 5:07 pm
Istocno stajanje wrote: Mon Feb 27, 2023 3:31 pm
Deep Purple wrote: Mon Feb 27, 2023 2:40 pm Pa ako je on uz Vidića to može samo da znači da je naš klub stao uz Vidića ?!?
Ne znaci.
Pa priča se da je Lane uz Zbiljića i Bajatovića među najvećim faktorima u klubu.
Можда би да буде на две столице за сваки случај.
Како се гласа, ко има право гласа? Ако онај има подршку свих савеза није ли то решена ствар?
Ако је тако онда је Видићева екипа себе "таргетирала"
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Ono kad ovakav Partizan nama bezi 11 bodova :oops: :oops: :oops:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Rabba »

Voja wrote: Mon Feb 27, 2023 5:11 pm Ono kad ovakav Partizan nama bezi 11 bodova :oops: :oops: :oops:
Voša je poznata po propuštenim istorijskim prilikama... To ne bi bio isti klub da nije upravo tako. Od očiglednih krađa(11.5.11) do pucanja sebi u noge(reka ljudi i neverovatan zamajac koji smo imali u finalu kupa 2013, Šerif bez Abubakara u kvalifikacijama za LE...), nebrojeno puta smo imali šansu za nešto veliko i gotovo po pravilu smo tu priliku propustili. Podsetiću da to drugo mesto vodi u kvalifikacije za LŠ ove godine. Partizan u nikad većem haosu, da smo 15-20% bolji, iako je prostor za to mnogo veći, vladala bi takva euforija u gradu da se ne bi mogla naći karta za stadion. Ovako, nastavljamo sa bauljanjem sa, neko ga odlično opisa, čovekom za kojeg me vežu sjajne uspomene kao igrača a koji nikako mi ne deluje kao iskorak u odnosu na Rastavca.

Do neke nove prilike koju ćemo, naravno, propustiti.

Jer jednostavno mora tako.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanobarac
Posts: 3680
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by slanobarac »

Voja wrote: Mon Feb 27, 2023 5:11 pm Ono kad ovakav Partizan nama bezi 11 bodova :oops: :oops: :oops:
Ono kada se brzo zaboravlja da nas je taj isti rastavio na sitne komade. Kakvi li smo tek mi onda? :? :?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by zukenp »

Partizan nije bio sve vreme ovakav.Imali su period dobrih igara pod vodjstvom Petrica,cak sam se cudio kako im je brzo vratio samopouzdanje.Takodje brzo i pada ,videli smo oboje na njihovo primeru .

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=2295335
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Red Marquis »

Podiće se taman na vreme da nas opet otresu ko slinu. Mi smo šampioni za vraćanje dobre atmosfere među blizance.
Io odio Belgrado
Duplof
Posts: 951
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Duplof »

Red Marquis wrote: Mon Feb 27, 2023 8:22 pm Podiće se taman na vreme da nas opet otresu ko slinu. Mi smo šampioni za vraćanje dobre atmosfere među blizance.
Lepo rečeno, mi više volimo da oživljavamo tuđe igrače i klubove nego 'leba da jedemo :)
Uvek sa tobom wrote: Mon Feb 27, 2023 1:47 pm https://mozzartsport.com/fudbal/vesti/v ... ank/444567

Милан Јовановић у тиму Немање Видића.
Sve je to super, ali niko ne spominje da i Sosa Babić podržava Vidića. Pa gde je taj čovek, trebali smo njega dovesti :mrgreen: :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

U ovom kolu vrlo lako može da se desi da i Tsc i Čukarički prospu bodove, prvi idu u Kragujevac a drugi u Lučane, džabe sve ako mi ne odnesemo tri boda iz Niša.
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by torrente »

Red Marquis wrote: Mon Feb 27, 2023 8:22 pm Podiće se taman na vreme da nas opet otresu ko slinu. Mi smo šampioni za vraćanje dobre atmosfere među blizance.
Tako je !!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

torrente wrote: Tue Feb 28, 2023 10:24 am
Red Marquis wrote: Mon Feb 27, 2023 8:22 pm Podiće se taman na vreme da nas opet otresu ko slinu. Mi smo šampioni za vraćanje dobre atmosfere među blizance.
Tako je !!!
To je zato, sto smo imali veliko i sampionsko ime.
Ime, koje rapidno nestaje i pretvara se u tesko provincijsko i za sprdnju (kada imamo ovakav bilans i najlaksi smo im protivnik, nezanimljiv za gledaoce i njihove i nase). Cak npr. i Surdulica ume da ponekad pobedi i u Beogradu.
Za Vosu je pobeda blizanaca postala mislena imenica, ako nam ne daje bodove iz nekog njihovih razloga ( npr. smene trenera).
Bruka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Karlsson »

Lalatović 11.02: ''Videli su da smo se zimus pojačali, da smo u usponu forme, morali su to da nas iseku: i mene, i ekipu, i Radnički, i grad Niš''

Lalatović 18.02: ''Imamo problem u završnici, odlaskom Štulića, dva dana pred početak prvenstva, ja sam malo u hendikepu sa špicem. Em je bio bonus, em prvi strelac tima. Škrbić, videli ste i sami, to je majstor fudbala, ali nije prošao pripreme. Bila je to glupost, sami smo sebi pucali u nogu, da ih je prošao, sada bi već počinjao utakmice. ''

:mrgreen:
CRD FCV
Posts: 1749
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by CRD FCV »

Овом победом отворили смо прилику Гатовцима да победом дођу Радничком и Напретку на три бода. Термин им је чак гори од сваког нашег који смо имали у овој сезони.
Радник јуче себи створио трачак наде за опстанак.
Спартак против Пазара тражи бег из доњег дома, исто Лучани против Чуке. Видели смо у протеклих пар кола колико су опасне те екипе, надам се да ће тако бити и данас па да нам јучерашња победа добије већи значај.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

Kako se Čukarički vadi iz meča u meč… Gledao sam zadnjih pola sata, dosta bolji Lučani.
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Wed Mar 01, 2023 8:53 pm Kako se Čukarički vadi iz meča u meč… Gledao sam zadnjih pola sata, dosta bolji Lučani.
Kakav je to var gde ne pokaze ni iscrtanu liniju.
Kako se samo navlaci trgovackom.
Lucani ni iz penala do gola.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1484
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Uvek sa tobom »

Deep Purple wrote: Wed Mar 01, 2023 8:53 pm Kako se Čukarički vadi iz meča u meč… Gledao sam zadnjih pola sata, dosta bolji Lučani.
По мени је ово био већи офсајд него Симић, на крају нису ни дали снимак ВАР-а...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Post Reply