Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

Rastavac može da ide, ali nisam za dolazak Bataka. Nama treba neki vatrogasac sa iskustvom i autoritetom, ako ne i bičem.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1482
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Uvek sa tobom »

Turija wrote: Sat Feb 25, 2023 3:52 pm Da li odlazak Basica ima veze sa jednim komentarom na Mozzartu, da je Carevic hteo da se bije sa nekim nasim igracem ili trenerom, pa ga je Topic smirivao i zadrzavao?
Мислим да се Царевић закачио са Ђорђевићем, ако сам добро видео...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by NorthTribune »

Prosle sezone je Batak igrao ruzan fudbal sa Nišlijama ali takmičarski...I na kraju su izborili Evropu...
Ne znam šta da kažem za Rastavca..Zaista ga cenim kao stručnjaka i znam da je poštovan u trenerskim krugovima ali da se ne lažemo..Nije ovo bilo dobro..
User avatar
Srbendinho
Posts: 98
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Srbendinho »

Раставац није испунио очекивања. Без обзира, бољи је тренер од Батака.
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Slazem se, al’ koliko cujem, zavrseno je s Batakom… :roll:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

N13 wrote: Sat Feb 25, 2023 2:01 pm Najbolje u ovom trenutku nekog stranca, mladjeg, pozeljno Svabu (kao sto je partizan to uradio sa Mateusom pre 20ak godina), koji ima energiju.
Voja wrote: Sat Feb 25, 2023 2:08 pm Miro Klose :)
Ja ovako lud kakav sam, kad smo vec kod Svaba ponudio bih Bastijanu Svajnstajgeru. Znam da otkad je okacio kopacke o klin ne radi kao trener vec kao TV komentator ali svejedno. Usput kontam da je uz Anu do sad dovoljno naucio jezik da moze da se napsuje mile majke ovoj nasoj razbijenoj vojsci kad pocnu da se manekenisu po terenu. A deluje dovoljno fizicki jak i lud i samare da deli ako zatreba... :deal:

(No realno nemamo mi kapacitet da dovedemo bilo kakvog trenera izvan standardne SLS vrteske, nista vise nego sto imamo kapaciteta za kvalitetno igracko pojacanje tako da sve su to prazne price i mastanja. Posle Bataka predvidjam jos jedno-dva slicna imena a onda nam se vraca Lalat, pa posle njega opet u krug. Ubacite zetone decice, voznja pocinje...)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Krle wrote: Sat Feb 25, 2023 3:59 pm Rastavac može da ide, ali nisam za dolazak Bataka. Nama treba neki vatrogasac sa iskustvom i autoritetom, ako ne i bičem.
Slazem se.
Sto napisao @Voja do sada je bilo 1:1, a od sada ce biti 0:0.

Ili jos gore 0:1.
Ne uliva mi poverenje Batak. Bice kao i Rastavac, bez autoriteta i ideje u igri. Ne uliva mi poverenje ni pricama na konferenciji za stampu.
Vosi treba trener koji nece biti poslusnik ni SD Jovanovica ( koji me je nervirao i dok je bio igrac u Vosi), ni Grujica, ni Zbiljica. Medjutim, oni takvog nece dovesti, po cenu i da ne igramo Evropu.
Kako je napisao @Radoye nama treba neko ko je lud, jak i da ga se boje, ali i sa iskustvom i fudbalskim znanjem. Batak jeste jak, ali mi se cini da nema dovoljan potencijal da dovede igru i ove igrace, primadone, u red?.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Nevernik II
Posts: 474
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Nevernik II »

6 meseci tražite smenu trenera onda kad se to desi...opet kukate :D

Lepo smo govorili tamo negde u novembru, treba smena ali samo ako se ima neka ozbiljna zamena. Dovodjenje ovih što se godinama šetaju od kluba do kluba neće se ništa dobiti.
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Nevernik II wrote: Sat Feb 25, 2023 6:26 pm 6 meseci tražite smenu trenera onda kad se to desi...opet kukate :D
Bravo! Htedoh baš napisati. Desetak ljudi komentariše i iznosi desetak različitih mišljenja. Već vidim i Lalatović je tu negde... Ljudi šta je vama? Ova sezona je bačena niz vetar. Zaboravite je. Zaboravite!
Kakvi stranci, Amar, Vahid(????), Švajnštajger, Klose i šta sve ne? Do kraja prvenstva može na klupu i Turija i N13 i Voja i ja i svi ostali i biće isto. Evo Deep Purple je iz inostranstva ako baš insistirate ali se ništa neće promeniti.Mislim na gore, svakako. Prvo skupština, uprava, trener, sponzori, pojačanja......
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Sat Feb 25, 2023 6:41 pm
Nevernik II wrote: Sat Feb 25, 2023 6:26 pm 6 meseci tražite smenu trenera onda kad se to desi...opet kukate :D
Bravo! Htedoh baš napisati. Desetak ljudi komentariše i iznosi desetak različitih mišljenja. Već vidim i Lalatović je tu negde... Ljudi šta je vama? Ova sezona je bačena niz vetar. Zaboravite je. Zaboravite!
Kakvi stranci, Amar, Vahid(????), Švajnštajger, Klose i šta sve ne? Do kraja prvenstva može na klupu i Turija i N13 i Voja i ja i svi ostali i biće isto. Evo Deep Purple je iz inostranstva ako baš insistirate ali se ništa neće promeniti.Mislim na gore, svakako. Prvo skupština, uprava, trener, sponzori, pojačanja......
Pa imam majku mu i ja neke uslove. Ja bih imao dva uslova ali verovatno kad bi ih izneo ne bih mogao ni na stadion da uđem a ne nešto više :mrgreen:
User avatar
Maki
Posts: 1217
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

Ne verujem šta čitam. Vi plačete za Rastavcem? Sezona je izgubljena zahvaljujući njemu. Ko je vas slagao da je on stručnjak? Možda je dobar za pomoćnog trenera, ali za ovo sigurno nije i neće ni biti.
Batak je koliko se sećam ovde debitovao kao prelazno rešenje. Nije uradio puno, ali nije mu ni dato da prođe pripreme, tj. nije mu data šansa. Trener nekog višeg ranga (=„profesionalac“) ne bi ni preuzeo klub u ovom trenutku. Tu treba neki ludak koji voli Vošu, kao Gaga prošle godine. Šaula bi bio najbolje rešenje, ali izgleda da su on, Bašić i Mima neki tim sa međusobnom lojalnošću, pa ne bi ni prihvatio. Šteta što nisu to preneli na naš fudbalski tim.
Raši Bataku želim veliku dobrodošlicu i nek odigra hrabro do kraja. Sada ima mnogo više iskustva nego prvi put.
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Ne znam da je neko, ovde, kukao za Rastavcem? Mozda sam prevideo taj post?
Ocigledno, ne mogu dovesti boljeg trenera od Bataka, pa neka mu je sa srecom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 951
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Duplof »

Zašto se ne oprobamo s nekim strancem? Jeste to mač sa dve oštrice, ali koga boljeg imamo na domaćem terenu? Ljudi koji imaju ime i znaju posao sigurno ne bi došli u Vošu tek tako. Ja sam za to da se dovede trener koji će znati da podvikne na igrače, a isto tako i da ih prilagodi uslovima na terenu i taktički i psihološki. Ovaj sastav ima problem pre svega u glavi, a to trener mora rešavati dovođenjem sportskog psihologa ili svojim autoritetom.

Iskreno, od Mime sam očekivao malo više, ne značajno jer da vredi više radio bi u ozbiljnijoj ligi od grčkog i našeg cirkusa. Neko je lepo napisao u nekoj objavi da nam je promena bila potrebna, ali samo ako imamo adekvatnu zamenu. Ne može me niko ubediti da je Batak na nivou Rastavca. Naravno, ako dođe, treba ga podržati kao i svakog drugog, dati mu da radi do kraja sezone i da prođe pripreme sa ekipom.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dragojlo »

Ako ćemo biti picajzle, i Batak se vodi kao strani (Montenegro) trener..... :greenbutt:
Wild Srem
Posts: 138
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Wild Srem »

Ja bi probao bez trenera 2 utakmice nek se sami izmedju sebe dogovore ko koliko može da probamo i to,ako prolazi priča kad već nismo menjstrim nek budemo avangarda do kraja.... :mrgreen:
Post Reply