Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 4022
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

:cheers: :cheers: :cheers:

Svaka čast momcima koji su prethodno pogodili.
Znalo se za ovo već nekoliko dana. Tražio je pre šest meseci prejak ugovor za naše uslove. Ozbiljan igrač za naše uslove. Krčka se i nešto ozbiljnije sa Bolonjom.

User avatar
slanobarac
Posts: 3643
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Ala se neko sa foruma dobro sprda u komentarima na ovu vest.
PS: Jedna fotografija govori više od hiljadu reči. :D
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4022
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Malo sam pogledao Emanuel Vignata (22) na TM-u. I izguglao kažu bio veliki talenat a i sad je još uvek relativno mlad. TM kaže da se interesuju Frosinone i Reggina za njega iz Serije B pa možda i ima neke istine.


Klip od pre tri godine kada je imao 19.

Prošle sezone puno minuta i utakmica bez nekog učinka. A ove je već kraj klupe.


@Voja ovaj vredi 4.5 mil na TM-u :mrgreen:
Last edited by Deep Purple on Tue Jan 10, 2023 10:35 pm, edited 2 times in total.
Duplof
Posts: 933
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Svaka čast za ljude koji su se setili Vulića prethodnih dana, bio bi zanimljivo pojačanje. Ipak, i dalje mislim da bi nam Lukić legao k'o budali šamar. :D Doduše, kako butasport piše, on "ne zna ništa oko prelaska u Vošu, i da namerava ostanak u Italiji", tako da nas očekuje par uzbudljivih dana.
Što se Bolonje tiče, pa red je bio da proširimo našu "imperiju" i van granica Srbije, i da imamo filijalu u Seriji A :mrgreen: Šalu na stranu, nadam se uspešnoj i dugoročnoj saradnji, ipak to ide u korist svima. Pre par godina smo imali neke kontakte sa Benfikom, ako se dobro sećam, i na kraju ništa ozbiljno nije proizašlo iz toga. Samim tim što je Instagram profil Bolonje objavio isto što i mi, možda se napravi neki iskorak.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Čekaj, da li bi butasport izmislio da je Vulić izjavio da je potpisao trogodišnji ugovor sa Peruđom koji važi od leta 2023?

Jel moguće da je naš sportski sektor toliko nesposoban i neinformisan?

Sad gledam ko je pisao vest za Vulića, to je ono smeće cigansko nedeljković, taj lik je puniji senzacionalističkih vesti od kurira. A i ja se nešto iščuđavam, pa SNS smeće u vidu zbiljića nam je predsednik kluba...
Last edited by Rabba on Tue Jan 10, 2023 11:37 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Dok ne dodje Fiero, nisam zadovoljan!
Kup je nas!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4022
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Rabba
Njega su iz kluba već pre nekoliko dana “pustili niz vodu” , toliko o tom ugovoru. Ne kažem da će potpisati 1000% ugovor sa nama ali u Peruđi neće ostati.

A za Nedeljkovića se slažem.

SI CAMBIA IN ATTACCO - Proprio l'ex attaccante della Cremonese potrebbe essere il primo a liberare un posto nella lista over, nell'ambito di un restyling previsto nel reparto avanzato. Su di lui, che ha chiesto di essere trasferito per trovare più spazio, preme il Modena, nettamente avvantaggiato sul Sudtirol, tant'è che già nelle prossime 24-36 ore potrebbe lasciare la città. Poi Federico Melchiorri, che pur di restare vicino casa alla fine potrebbe convincersi ad accettare di scendere di categoria. L'occasione si chiama Ancona. Al posto di questi due giocatori, se usciranno, arriverà un attaccante più giovane e strutturato. Valigie pronte infine per Stipe Vulikic per la difesa e per Milos Vulic per il centrocampo, due elementi che hanno faticato enormemente ad imporsi nelle gerarchie di Castori.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ovaj Vinjato u najboljem slučaju može da dođe kod nas na pozajmicu, ali tome dajem manje od promila šanse, osim ako je dečko lud pa da formu traži u ligi nemerljivo goroj od serije B.

Nisu mogli onog Mustafu pre cigana da ugrabe, a ne perspektivnu rezervu Bolonje. Vinjato kod nas može tek ako skroz propadne u narednih 5 godina.

EDIT: Pa on je mladi reprezentativac Italije... Dajte ljudi malo ozbiljnosti, nije ovo menadžer...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

A Čabula jel ga pušta general :D ?
P. S. Ponovo je aktuelan SMS jel imam mi još pravo na neki deo?
Karlsson
Posts: 2210
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Evo kalkulator koji izračunava tu finansijsku solidarnost. Ukucaš ime igrača i koja je suma u pitanju, pa ti izbaci koliko od toga koji klub dobija.
https://www.transfermarkt.com/solidarityFeeCalculator

Po ovome nama ide 3%.
Duplof
Posts: 933
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Sergejev transfer se spominje još od 2017, spominjane su raznorazne sume novca, raznorazni klubovi, raznorazne kombinacije, ko zna koliko tu istine ima, koliko naši mediji podgrevaju stvari... Čovek je i dalje u Rimu, možda čovek uživa tamo, prija mu klub, grad, okruženje, pa ne planira da tek tako promeni sredinu. Mislim da je spomenuo u jednom intervjuu da mu je želja da okači kopačke o klin u Vošinom dresu, a to bi mi bilo draže nego da sad prihodujemo od njegovog transfera ne znam ni ja kakve pare. Ipak, ima još on da igra i da se naslušamo njegovih selidbi po medijima... :D
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Marko93
Posts: 562
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

Prema pisanju ftbl stize nam bomba iz Bolonje,ja sam se spustio u podrum za svaki slucaj
Duplof
Posts: 933
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Marko93 wrote: Thu Jan 12, 2023 8:12 pm Prema pisanju ftbl stize nam bomba iz Bolonje,ja sam se spustio u podrum za svaki slucaj
Nadam se da je bomba u vidu Muse Juvare, a ne poput neke iz 1999. :)
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Danilo
Posts: 1017
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Otkud Jovan Milosevic na spisku putnika za Antaliju.Prvo decka sikaniramo, kao sto bi inace i uradila vecina timova kad ti igrac ne potpise ugovor, onda ga prodas, pa vodis na pripreme, ....da ne bude da ga razigravamo za Stutgart za sledecu sezonu.
Ne spominje se prodaja Jelenkovica , za koliko je prodat
Danilo
Posts: 1017
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Neko je spominjao da se Traore prebaci na zadnjeg veznog....ljudi on je zadnji vezni ne stoper.
Dolazak Bogdanovica mozda znaci produzenje ugovora Simica ili eventualno dolazak Kataija u Vosu :)
Post Reply