Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 4030
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@MiSmoFKV!

Taj tip fudbalera :mrgreen:

@Voja

Nećemo da se vređamo Vukan mi ne bi igrao ni ispred kuće :greenbutt:

Ja sam rekao šta sam imao i ovaj mi igrač deluje kao ozbiljno pojačanje za naše uslove e sad videćemo…

Sled događaja me je naučio da će uskoro biti vest na Mozzartu oni kasne 2-3 dana otkako se dođe do neke informacije.

EDIT: Meni je recimo trenutno bolji od Krstičića, Mijailovića, Fejse i Andrade-a za klasu.
User avatar
Milan
Posts: 4300
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

A ko će pored Simića da nas napusti?
POŠTO OBRAZ ???!!!
1892
Posts: 1097
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Deep Purple wrote: Sun Jan 08, 2023 4:27 pm @MiSmoFKV!

Taj tip fudbalera :mrgreen:

@Voja

Nećemo da se vređamo Vukan mi ne bi igrao ni ispred kuće :greenbutt:


EDIT: Meni je recimo trenutno bolji od Krstičića, Mijailovića, Fejse i Andrade-a za klasu.
Uuf ako mu je ovo parametar kvaliteta, bolje da ni ne dolazi.

Inače pozdravljam odlazak Simića. Odličan fudbaler, sjajno je igrao kod nas ali verujem da uz Čumića koji ako ovako nastavi ni A reprezentacija nije daleko, Kabića, Uroša Nikolića i malo boljeg Malbašića, ne gubimo Veljkovim odlaskom. A rasterećenje plata možemo pametnije da rasporedimo.
Ne znam ko je drugi igrač koji odlazi uz njega, ali idealno bi bilo kad bi bio Radosavljević, Zukić ili NN, eventualno Topić.
Come on you Reds!
User avatar
Milan
Posts: 4300
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

NN :beg:

:mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3914
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Milan wrote: Sun Jan 08, 2023 9:14 pm NN :beg:
+1
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 4030
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Red Marquis wrote: Sun Jan 08, 2023 11:23 pm
Milan wrote: Sun Jan 08, 2023 9:14 pm NN :beg:
+1
Neće taj niđe :greenbutt:

Rečeno mu je manje da dodaje a više da šutira :D
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Jebes mi sve ako mi nije zaninljiviji period pauze i prelazni rokovi, nego kad krene sezona :mrgreen:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2112
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Neizlecivi wrote: Mon Jan 09, 2023 12:28 am Jebes mi sve ako mi nije zaninljiviji period pauze i prelazni rokovi, nego kad krene sezona :mrgreen:
Pa to je normalno.Očekivanja golema, a prizemljenje tvrdo
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4893
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Milos Vulic ako bi dosao, lagano bismo preokrenuli sezonu.
Sto se odlazaka tice, Simic je ocigledan, a za drugog tipujem da je Topic, iako se nadam da je Zukic.
User avatar
slanobarac
Posts: 3670
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Vulić iz Napretka a ne iz zvezde.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ja nisam za odlazak NN iz Vose.
Posle dosta lose jeseni (spram njegovih mogucnosti i nasih velikih ocekivanja), mislim da ce na prolece NN biti ono sto ocekujemo i pokazati se u pravom svetlu.

Ima dosta netrpeljivosti prema NN, kao da je bio nas najgori igrac jesenas, sto naravno nije. NN samo nije ispunio nasa ocekivanja, tj. dao je malo golova i preterivao sa kombinacijama u sansama i navukao gnev navijaca na sebe.

Ocekujem pravog NN tek na prolece. Ima sada tu Cumica, a jos kad bi imali pravu 9, tek onda bi bio na nivou. Ekipa se sada mnogo bolje upoznala, oporavili igraci od povreda i bolje ce se uigrati kroz pripremne utakmice i zajednicke treninge u Antaliji.

To isto ocekujem i od Baraja i Traorea, tj. pun doprinos.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9965
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Problem je sto Rastavac nijednog igraca (a ne samo NNa) nije izdigao na visi nivo,mnogi su cak nazadovali

Gledam Ze Turbu cena na TMu sa 370 skocila na 650 000,a jos bez kluba :)
Image
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Voja wrote: Mon Jan 09, 2023 3:03 pm Problem je sto Rastavac nijednog igraca (a ne samo NNa) nije izdigao na visi nivo,mnogi su cak nazadovali
Tu se potpuno slazem. To jeste kljucni problem, koji treba da resi Rastavac.
Da li on to moze, pokazace prolecne igre Vojvodine.
Posle ovih priprema, ako ne bude vidnog napretka, to je do trenera i njihovog rada. Ne samo Rastavca, vec celog strucnog staba i sportskog direktora - sportskog sektora.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2213
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Turija wrote: Mon Jan 09, 2023 3:08 pm
Tu se potpuno slazem. To jeste kljucni problem, koji treba da resi Rastavac.
Da li on to moze, pokazace prolecne igre Vojvodine.
Posle ovih priprema, ako ne bude vidnog napretka, to je do trenera i njihovog rada. Ne samo Rastavca, vec celog strucnog staba i sportskog direktora - sportskog sektora.
Ne vidim iskreno Turija zbog čega bi sportski sektor trebao da ispašta. Dovedeni su igrači sa ozbiljnim biografijama za naše uslove, a trener ili ih je tražio ili se nije bunio njihovim dolascima, što znači da je računao da će moći sa njima nešto da učini.
Sportski sektor treba da odgovara jedino za trenera ili u slučaju da nije u stanju da dovede igrače na klupskom nivou, a ja mislim da većina igrača koji su došli barem po imenu bi trebalo da uzdignu igru i rezultate Vojvodine. To što nisu uspeli je više trenerova krivica.
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@Karlsson
Nisam mislio da odgovara sada, vec na kraju prvenstva, ako se ne bude video primetan napredak tima kolektivno i individualno.
Pogreseno je ili sa trenerom ili sa igracima ( nisu dovedena pojacanja na kriticne pozicije u timu). Pun pogodak su samo Cumic i Carevic.
Nije se skockao tim. Takodje mislim i na prodaju omladinskih reprezentativaca, a da, gotovo, nisu obukli dres Vojvodine.

A, sportski sektor zato sto je bez jasne sportske politike Kluba. Tu pre svega mislim na nasu omladinsku skolu, koja godinama nije izbacila igraca iznad proseka i sto ne ume da prevede Omladince u prvotimce. Tj. da li je osnovna politika dovodjenje igraca sa strane ( po 10ak u prelaznom roku) ili iz nase omladinske skole?
Potpuno lutanje u strategiji Kluba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply