Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9965
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

slanobarac wrote: Mon Jan 02, 2023 4:08 pm Vojo zaboravio si tačku i emotikon da bi ovo shvatili na pravi način. :mrgreen:
Nema potrebe,svi ce shvatiti
Image
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ja sam se, nevoljno, pomirio sa cinjenicom da pojacanja nece biti.
Zbiljic kaze da rade na tome da zadrze Milosevica i da ce to biti pojacanje.
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/zbi ... 02-01-2023

Mozda bude za godinu ili dve? Na prolece sigurno nece.
Tako da smo bez pojacanja u drugom delu prvenstva. Svi klubovi se pokusavaju pojacati, jedino Vosa zivi u iluziji da joj pojacanja ne trebaju, kao petoplasiranom timu na polusezoni, a planira Evropu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Epilog svega će biti Milošević otišao a Voša ostala bez Evrope pametnom dosta.
Karlsson
Posts: 2213
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ako ne dovodimo pojačanja znači da smo zadovoljni kako se ekipa uigrala na pauzi? Dakle sada nema izgovora o formi, manjku vremena i slično. Ako izostanu rezultati samo je trener kriv.
Nadao sam se barem Fernandezu, jer je bilo reči na forumu da je velika šansa da dođe na zimu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4893
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Najzvucnije ime u prelaznom roku do sada je Milan Radin. Nemojmo se zaje*avati. Ne vidim kakva pojacanja bilo ko od nasih konkurenata dovodi, te mi stvarno nije jasno kukanje kako drugi dovode, a mi ne.
Niko zivi se jos uvek nije zapravo pojacao, a s obzirom da recimo Rastavac nije ni potvrdio (a ni opovrgnuo) to sta je Zbiljic rekao, moze vrlo lako da znaci da cekamo pravog igraca i/ili neciji odlazak.

I gori su dobijali sezonu fore, tako da se u principu slazem sa Karlssonom - trazio si vreme i strpljenje, kao svoj ulog prilazes svoje znanje i iskustvo, i stojis iza toga da je tim dovoljno dobar trenutno da iznese ocekivanja. Na sva zvona se pricalo da cemo posle zimskih priprema biti ''oni pravi'', tako da eto, zimske pripreme su tu, i prolece ce pokazati.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4087
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Mi imamo toliko igrača da svaka priča o dolascima ima isključivo smisla ukoliko igrači odu. A ne vidim ko bi mogao otići, osim Čumića, za kojeg se nadam da ostaje.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Duplof
Posts: 945
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Čumića ne dati ni za kakve pare, jedino ukoliko momak sam poželi da ode u nekom momentu. Momak je među najkasnijim pojačanjima a pokazao je daleko najviše od svih, ne samo golovima već i zalaganjem na terenu kao i rečima ubonom intervjuu! Pre bih njemu dao kapitensku traku nego nekim izdancima iz naše škole, ali to je druga tema...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Deep Purple
Posts: 4030
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Priča se da nas V. Simić napušta.
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Thu Jan 05, 2023 10:16 am Priča se da nas V. Simić napušta.
Mislim da je dobar trenutak i za njega i za Vosu.
Taman da se popuni ispraznjena kasa i dodje taj Fernandez, za kojeg se pricalo da hoce u Vosu i da ima kvalitet.
PS
Ove Vojine vec su bezocovali drugi klubovi :cry:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3670
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Thu Jan 05, 2023 10:16 am Priča se da nas V. Simić napušta.
Daj Bože. :beg:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2112
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Turija wrote: Thu Jan 05, 2023 11:42 am
Deep Purple wrote: Thu Jan 05, 2023 10:16 am Priča se da nas V. Simić napušta.
Mislim da je dobar trenutak i za njega i za Vosu.
Taman da se popuni ispraznjena kasa i dodje taj Fernandez, za kojeg se pricalo da hoce u Vosu i da ima kvalitet.
PS
Ove Vojine vec su bezocovali drugi klubovi :cry:
Spori su ovi naši, a i nema sistema kod dovodjenja igrača.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4030
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Thu Jan 05, 2023 8:27 pm
Deep Purple wrote: Thu Jan 05, 2023 10:16 am Priča se da nas V. Simić napušta.
Daj Bože. :beg:
Ne treba tako pričati vukao nas je dečko koliko je mogao. Profesionalno je svaku obavezu izvršavao.
User avatar
slanobarac
Posts: 3670
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Fri Jan 06, 2023 10:05 am
slanobarac wrote: Thu Jan 05, 2023 8:27 pm
Deep Purple wrote: Thu Jan 05, 2023 10:16 am Priča se da nas V. Simić napušta.
Daj Bože. :beg:
Ne treba tako pričati vukao nas je dečko koliko je mogao. Profesionalno je svaku obavezu izvršavao.
Kvotovao sam pogrešan post. Hteo sam Turijin a to onda daje sasvim drugu konotaciju. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9965
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Posto vidim da nema nista od Turbo Vose :( evo da otkrijemo tajnu (za Terzu i Zvezdu :mrgreen: ) koji igrac nam (meni,i jos nekim forumasima kojima sam slao snimke) je bio na radaru

https://www.transfermarkt.com/ze-turbo/ ... ler/340538







Cena na TM 375000,ugovor isticao u decembru 2022.

Jedna od novijih vesti vezana za Ze Turba

https://www.record.pt/internacional/det ... HP_Ultimas

A bio sam ubedjen da ga mozemo dovesti i da bi nam legao kao budali samar,al ocigledno zivim u iluzijama
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4087
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ne bih da se pravim pametan, ali dok ne shvatimo i ne prihvatimo svoje (trenutno) mesto pod suncem, nadaćemo se da ovakvi igrači mogu da dođu kod nas. Najbolji igrač kineske druge lige, sa razlogom će da naplati milion i po za godinu i po. Voša ne može da mu isplati 10% tih para. Nećemo se praviti da "mu je Voša bila prilika da igra evropska takmičenja". Svi su oni profesionalci, igraju za pare, prvenstveno. Ne za grupnu fazu lige konferencije.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply