22. kolo: Cukaricki-Vojvodina 1:0

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

22. kolo: Cukaricki-Vojvodina 1:0

Post by Dejan »

U subota, 29.03.2008. u 14h. igra se utakmica 22 kola MSL. Gostujemo ekipi Cukarickog, koja je dosta izmennila sastav u odnosu na prvi deo prvenstva.

Nadam se da ce Brzic nesto preduzeti kako bi napad proradio!Ocekujem pobedu i dobijanje na samopouzdanju kod nasih igraca!

Srecno nam bilo :!:

p.s. Sav prihod od gostovanja bice prosledjen za akciju POMOC ZA KOSMET :!:
User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

Saamo pobeeeda,saamo pobeeeda.
Butorovicu-THE END !!!
ssnigd
Posts: 3448
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Poraz protiv borca nam je mozda i dobrodosao, kako bi se koncentrisali na stvaranje tima i igre za narednu sezonu, sada kada nam je titula pobegla, a i gotovo da smo bezbedni na trecem mestu. Nadam se da smo pametni dovoljno i da ce one price o ubacivanju mladjih u tim poceti vec od cuke i da se ostvaruju. Ako Pop ide na kraju sezone, nek' se ubaci mali Vukobratovic malo u vatru, Tadic u prvih 11, pa neka se menja sa Smiljanicem. Buaca ili u spic sa Sepuom ili na klupu, ako je Pantelic vec ostao neka odigra makar 20 minuta kao rezerva, a ne Vukelja da mi udje i kao mrtvo tele da mi seta po terenu, a mi vijamo rezultat. Trivunovic se nadam vraca u tim, posto nam je on trenutno jedini koga ja vidim da moze napad da nam organizuje.

Ocekujem jednu mnooogo bolju Vosu od one protiv borca i naravno 3 boda za vracanje samopouzdanja :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

B92:
Povrede fudbalera Vojvodine


Trener Vojvodine Ivica Brzić izjavio je u petak da je suočen sa brojnim problemima oko sastavljanja tima, uoči prvenstvenog duela sa Čukaričkim u Beogradu. Brzić je novinarima u Novom Sadu rekao da zbog povrede neće moći da računa na Igora Đurića, Jozefa Kizita, Miodraga Stošića i Ljubišu Vukelju.

Zbog reprezentativnih obaveza van stroja su tokom nedelje bili reprezentativci Makedonije i Crne Gore, Vlatko Grozdanoski i Savo Pavićević, kao i omladinski reprezentativac Srbije Danijel Aleksić koji nije u kombinaciji za subotnji meč.

"Bez obzira na probleme, verujem da možemo da pobedimo. Trener Čukaričkog Dragoslav Stepanović je moj dobar prijatelj, ali i pored toga želim da ga pobedim", rekao je Brzić.

Utakmica se igra u subotu od 14 sati na stadionu Čukaričkog. U prethodnom meču te dve ekipe u Novom Sadu bilo je 0:0.
Da li ce konacno stoper poceti utakmicu?(mislim na "kupljena" pojacanja Radovica ili Jovanovica)
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Najteža utakmica do sada. Čuka igra dobar fudbal-to je pokazala protiv jakih ekipa- i mislim da ćemo imati velikih problema posebno zbog realizacije a kako čitam po forumu i opuštenom pristupu. Velika prekretnica za naredni deo prvenstva. Da li ćemo ostati u trci za drugo mesto ili ćemo se pomiriti sa trećim i već sada graditi tim za narednu sezonu.
" Dečko je pun zmajova! "
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Srbenda wrote:Da li ce konacno stoper poceti utakmicu?(mislim na "kupljena" pojacanja Radovica ili Jovanovica)
Ne znam da li si ih gledao na ove 2-3 prijatelske tekme, ali daleko su oni od prvog tima. Jako daleko....
User avatar
Milan
Posts: 4302
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Krecemo polako na tekmu u nadi da cemo pustiti decu da se razigraju, i pobede prilicno oslabljenu(u odnosu na proslu sezonu) Cuku!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Pukli 1-0. Gol smo dobili u 43. minutu, a zadnjih 18 minuta imali smo igraca vise. U bledoj igri sa jos beledjim sudjenjem nasi nisu uspeli da postignu gol! Peta utakmica bez gola iz igre!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

E moji manekeni...
Napred Voso!
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

ALO BELIII !!! :lol:

Nisu oni krivi sto su fudbal poceli bas u Vojvodini da igraju, kriv je onaj ko ih je doveo.
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Mislis ,ko je nama kriv sto ih gledamo!?
User avatar
Milan
Posts: 4302
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Da smo igrali jos tri poluvremena ne bi smo dali gol :!:
POŠTO OBRAZ ???!!!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

po svim izvestajima sa jucerasnje utakmice zakljucak je da smo ponovili bledo izdanje od prosle subote i da se agonija nastavlja sto se tice nase realizacije!i ova varijanta sa buacem u spicu nije urodila plodom tako da ce brzic imati velikih problema u nastavku sampionata da pronadje lek za neefikasnost!vec sad se vidi da smo umesto najavljivanih top pojacanja od strane magistra doveli prosecne i u neku ruku limitirane igrace i da su one price o borbi za titulu bile vise nego smesne ali eto bar imamo para za finansiranje privatnih proslava,i to je nesto! :evil:
ps.porucio bih nasem treneru da je krajnje nekulturno nositi naocare za sunce na konferenciji za stampu!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Sledece kolo je vec u sredu sa Hajdukom iz Kule na stadionu Karadjordje.
User avatar
Milan
Posts: 4302
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Sinoć, u pregledu kola na rts2 ni reči o čistom penalu za nas iz grugog poluvremena. Verovatno sudija ne bi pogrešio ni da je svirao jedanaesterac i u prvom.

Gledajući tabelu, čini mi se da smo imali veliku šansu da odavno preskočimo zvezdu i da joj još i odmaknemo... :cry:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked