Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Pozdrav za Djumija!
Svaka čast za procenu Deje Damjanovića. Gledao sam ga dok je bio puno mlađi, stvarno dobar igrač.
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Cause wrote:Pozdrav za Djumija!
Svaka čast za procenu Deje Damjanovića. Gledao sam ga dok je bio puno mlađi, stvarno dobar igrač.
Cause nije samo Damjanovic vidi molim te gde igraju ostali igraci!

Jevtic(napadac)-Macva Sabac =BORAC CACAK
Damjanovic(napadac)-Bezanija=INCON KOREJA
Rukavina(d.bek)-Bezanija ili Lakic (d.bek)-Podgorica=BORUSIJA DORT.
Stanisic(stoper)-Macva Sabac =RABOTNICKI SKOPJE
Buruzanovic(napadac-vezni) Podgorica=C.ZVEZDA
Lazic (vezni)-Mladost Lucani=PARTIZAN
De Oliveira(vezni)-Srem SM -Brazilac=OFK BEOGRAD

Sa onim timom Vojvodine i ovim pojacanjima ubedjen sam da bi Vosa osvojila titulu ove godine.Hvala na pozdravu :!: :D
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Video sam ceo post, naravno.Dejana znam od ranije dok nije igrao za Bežaniju i lački se vidi da je dobar igrač a nedavno je bio intervju sa njim na SOS-u.

Znam još jedan pokušaj da se dovede kondicioni trener i od toga se odustalo a on sada sprema ove sportiste koje gledamo na TV svaki dan. Izgleda da sujeta i lični interesi predstavljaju problem.
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Pablo Ostrovski igrač s perspektivom

Mladi 18-godišnji Argentinac Pablo Ostrovski, koji će do leta ostati na probi u Vojvodini, majstorski je u prijateljskoj utakmici sa Zlatibor vodom postigao treći gol, tako da u junu neće predstavljati iznenađenje ukoliko crveno-beli budu objavili da su angažovali ovog Gauča.

- Još je rano govoriti o tome, jer Ostrovski više igra za omladince nego u kontrolnim susretima profesionalnog pogona. Ali, pun je oduševljenja kada god mu se ukaže prilika da uđe u igru, kao sada, u sredu. Radi se, besumnje, o talentovanom fudbaleru, koji, kako to imamo običaj da kažemo, ima štofa i sigurno da je perspektivan igrač. Naravno da se s Ostrovskim, koji je u Novi Sad došao na preporuku Milonje Đukića, mora raditi, a ima i vremena do kraja sezone da odlučimo da li ćemo s njim potpisati ugovor - kaže trener Ivica Brzić.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Milan Davidov Apr 19, 2005 (hajduk-borac-Vosa-zalajegersek)
Marko Markovski 2005 ( zemun-partizan-inostranstvo)
Miroslav Opsenica Apr 19, 2005 (mladost-Vosa...)
Lazar Popovic Apr 20, 2005 (cukaricki)

Djumijev predlog Apr 25, 2005 (Popovic (Cukaricki),Kostic,Vukajlovic(Borac cacak),Milan i Aleksandar Davidov,Radivojevic Jovan(Hajduk Kula) su igraci koje bih voleo da vidim u Vojvodini )

Kolarov 21, 2005 (cukaricki-ofk,lacio)
Ivan Stevanovic i Vukaljlovic iz Borca 22, 2005
Srdjan Radosavljev mladi Zrenjeninac koji igra za Mladosti(A) 22, 2005

Vladimir Vukajlovic Jun 24, 2005 (borac-partizan-bezanija-Vosa)
Risto Lakic Jun 11, 2006 (buducnost-partizan)
Nikola Mitrovic May 26, 2006 (napredak-partizan)
Nikola Djurdjic Jun 25, 2006 (radnicki(p)- vozdovac)
Igor Burzanovic Jun 30, 2006 (buducnost-zvezda)

Djumijev Aug 05, 2006 Stevan Stosic (napredak-ofk-Malaga)

Djumi wrote:
Jevtic(napadac)-Macva Sabac (Borac)
Damjanovic(napadac)-Bezanija (Kina ili korea)
Rukavina(d.bek)-Bezanija(partizan-Dortmund ili Lakic (d.bek)-Podgorica
Stanisic(stoper)-Macva Sabac
Buruzanovic(napadac-vezni) Podgorica (zvezda
Lazic (vezni)-Mladost Lucani (partizan)
De Oliveira(vezni)-Srem SM -Brazilac(ofk)

Koliko smo propustili ili zakasnili?

Toliko je malo trebalo uraditi da posle dobre (neminovne) prodaje postanemo najorganizovaniji i najbolji klub u zemlji...Da se uz Grozdanovskog, Pavicevica i Radovica doveo Pavlovic iz Napredka i jedan Brzicev juzno-amerikanac(mlad i kvalitetan napadac), sada bi situacija bila mnogo drugacija(imali bi sampionski tim)...Vukajlovic je ogromna greska(bio bi pojacanje pre 2-3 sezone) a ovako ne mogu da se otmem utisku da je nasa Vosa njegova odskocna daska za inostrani aganzman..da zauzima kao i Vukelja mesto nekom nasem detetu zeljnom igranja, nekom novom Kacaru!Ko to i zasto bi dozvolio?

U nizu godina unazad pravljeni su veliki propusti u prelaznim rokovima, ali ovaj poslednji je bio ogroman, neoprostiv!U situaciji kada je klub stabilan, kada postoje novcana sredstva da oformimo najjaci igracki kolektiv koji ce biti ujedno i perspektivan za neke naredne velike transfere nije nista uradjeno. Kiza preporuci druga, zemljaka...Preko srpsko-americke veze nam dodje napadac, pokupimo polu-mrtve igrace poput Vukajlovica i Djalovica koji hvataju poslednji voz za inostranstvo...Jedino priznajem Pavicevica i Grozdanovskog, ali to je svakako premalo! Imamo trenera koji je pokrivao za premijerligase celo juzno-americko trziste, a ponasanje oko dovodjenja igraca (pogotovo inostranih) ne prilici jednom ozbiljnom klubu!

Kao sto je trener odgovoran za igru i rezultate,tako neko treba i za ovo. Ko je po ko zna koji put zakazao u prelaznom periodu?Ovog puta katastrofalno, da li je postojao plan?Da li ce neko biti kaznjen zbog lose odradjenog posla?

Ili da promenimo trenera i nastavimo ringispilom u krug, gde se jedino sa vremena na vreme promeni prodavac karata...

p.s. Rajevac je napravio rezultat sa Djumijevom vizijom i selekcijom, trenutno kako stojimo ne vidim priliku za novom a ni buducnost...Pitanje je da li Brzic ima priliku i da li je Djumiju bila dodeljena prava funkcija u klubu!

Image
:idea:
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

MILUTINOVIĆA TRAŽI SANDORIJA


Kako nam je sinoć prvotimac Vojvodine Miroslav Milutinović izjavio u toku su pregovori čelnika Vojvodine i Sandorije.

Zapaženim igrama, neuhvatljivim prodorima po desnoj strani u poslednje vreme skrenuo je pažnju od čelnika Sandorije.

"Od malih nogu simpatišem klub iz Đenove zbog naših igrača koji su igrali tamo i ostavili dubok trag i nadam se da će mi se želja ostvariti da uskoro obučem njihov dres i nastavim stopama mojih prethodnika" - izjavio je Milutinović.

SANDORIJA velik klub :lol: :?
Napred Voso!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Nek ode u tu veliku Sandoriju(a mozda i u Samdoriju)samo bih mu savetovao da u lokalnim teretanama ne nosi sorc Djenove jer tamo sigurno netolerisu takve stvari kao kod nas!
Ako je ovo istina jos jednom se potvrdjuje kakvu prodju na zapadu imaju tatini sinovi,menadzeri su u dansanjem fudbalu stvarno pravo cudo!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Treba dovesti ovog Somea iz Bezanija :!:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

ogi wrote:Treba dovesti ovog Somea iz Bezanija :!:
Apsolutno se slazem. Momak je veliki potencijal, verovatno jedan od najbrzih igraca lige a sto je najvaznije moze odmah da igra to jest ne moramo da cekamo period adaptacije kao sa Sepujom!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

ogi wrote:Treba dovesti ovog Somea iz Bezanija :!:
Na probu? :lol:
Napred Voso!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Slazem se i ja da je dobar igrac ali je veliko pitanje ciji je on zapravo igrac i koliko bi procentualno bio nas ukoliko bi dosao!Cudno je uopste sto je takav igrac dosao u poslednjeplasirani tim u Srbiji i zato mi to sve vise smrdi na neki robovlasnicki odnos izmedju njega i nekog naseg "uglednog" menadzera!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Verovatno isto kao i Djurovski, Stojcev, Djalovic, Vukajlovic i ovaj Ilic sto dolazi na leto. :roll:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Prosto je neverovatno kako stvari stoje naopako u ovoj zemlji. U proslom prelaznom roku najveca potrazanja je bila za igrace iz dva poslednjoplasirana tima iz lige? Ko je bre ovde lud?
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Pa kad su džabe :)
I mi smo na leto doveli skoro sve iz Apatina i preko veze.
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Ja sam u postu posle Bežanije napisao da je njihov crnac bolji od našeg...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply