Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

Zgotivio sam ovog coveka, a sad definitivno.
Svaka cast Petricu. :lala:
Da je ovakvih ljudi u Srbiji u vecini, fudbal bi bio ono sto treba da bude: sport i posten biznis.
Neko je vec jednom morao reci istinu javnosti.

https://www.maxbetsport.rs/petric-surov ... ni-394746/
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

zukenp wrote: Sat Oct 29, 2022 6:22 pm Hajde ako misliš da je svako igranje rukom u kaznenom penal ,ali zar se nije videlo da Damjanović nema nikakvu nameru da igra rukom ,zašto zuti za to ...
Izvini za mene ja oduvek svako igranje rukom u 16m bio penal,a sad sto se ta pravila menjaju po potrebi druga je stvar. Inace ne znam da l da vam cestitam na bodu,jer ga niste zasluzili... po meni zasluzili ste sva tri :mrgreen: jer ste bili odlicni,i sami sebi svojim glupostima izbiste dva boda. Neocekivano dobra partija Pazara,jer koliko znam i nisu bas najbolji odnosi u klubu,ima tu svega,tako da zaista neocekivano dobro izdanje igraca. :cheers:
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Red Marquis »

Turija wrote: Sat Oct 29, 2022 6:24 pm Zgotivio sam ovog coveka, a sad definitivno.
Svaka cast Petricu. :lala:
Da je ovakvih ljudi u Srbiji u vecini, fudbal bi bio ono sto treba da bude: sport i posten biznis.
Neko je vec jednom morao reci istinu javnosti.

https://www.maxbetsport.rs/petric-surov ... ni-394746/
A ne baš.
Zamena teza i malo iskusnije muljanje. Mi smo nekad grešili a sad smo cvećke, a sad su samo oni problem. Cigani se više guraju, ali je notorna laž da se ne guraju i oni.
Io odio Belgrado
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by zukenp »

A ja nisam za svako igranje da bude penal ,ne znam šta kažu pravila ali jednostavno ima različitih situacija .Rubezic nije igro ,ubedljivo nas (i ne samo nas )najbolji defanzivac .
Umesto njega ovaj put dosta nesigurni Damjanović ,otuda i primljeni golovi .Nije bilo ni dva najbolja naša napadača ,tako da sam zadovoljan ,jer nisam očekivao ni bod .Ne znam za odnose ,barem se ne priča javno ,ali se po meni oseća odsustvo Gacinovica ,ako ništa barem je bio motivator .Inače Čuka prilično loša ,i nije prvi put ..
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

zukenp wrote: Sat Oct 29, 2022 6:37 pm Umesto njega ovaj put dosta nesigurni Damjanović ,otuda i primljeni golovi . Ne znam za odnose ,barem se ne priča javno
Ma Damjanovic da je postovanja fudbalskih pravila ne bi ni igrao ovaj mec,jer je protiv Vose zasluzio bar dva crvena :mrgreen: Varam li se ili je Pesukic kardinalno pogresio kod prvog gola,i vratio Cuku u zivot.Damjanovicu ne bih zamerio onaj penal. Nacuo sam da u klubu ima dosta "povredjenih" igraca i tihog bojkota Cakara,a i da ne pisem sta jos :)
Image
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by zukenp »

Pesukic asistirao ,Damjanović lose postavljen ..Ne znam za Cakara ,nisam čuo ništa .Nisam stigao nijedan trening da odgledam od kako je došao ,mada ništa me.ne bi iznenadilo ..
Što se tiče crvenog i Damjanovića ,sta znam teško da će da se sudi crveni u 1.meca (ako je ono on bio ) .A po meni je bilo na loptu ,jeste oštrije ,Al na loptu .E sad penal je druga priča ,on je prestrogo dosudjen .Rekao BiH nažalost i za jedne i za druge , jer bi mnogo bolji meč bio da nismo imali tad penal i gol .Posle toga ko u dosta mečeva se zatvorimo i čekamo kontre ..
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

Red Marquis wrote: Sat Oct 29, 2022 6:32 pm
Turija wrote: Sat Oct 29, 2022 6:24 pm Zgotivio sam ovog coveka, a sad definitivno.
Svaka cast Petricu. :lala:
Da je ovakvih ljudi u Srbiji u vecini, fudbal bi bio ono sto treba da bude: sport i posten biznis.
Neko je vec jednom morao reci istinu javnosti.

https://www.maxbetsport.rs/petric-surov ... ni-394746/
A ne baš.
Zamena teza i malo iskusnije muljanje. Mi smo nekad grešili a sad smo cvećke, a sad su samo oni problem. Cigani se više guraju, ali je notorna laž da se ne guraju i oni.
Imam utisak da je posten i da ne filozofira.
Cinjenica je da se zeli skrenuti paznja na skandalozno favorizovanje zvezde i umanjiti partizanovo, ali ko je rekao do sada i toliko iz ta dva kluba?
Niko, samo medjusobne optuzbe, a ostali klubovi trpe nepravdu i njihova prepucavanja. Petric je priznao deo, pa videcemo dalje. Mozda je i iskusnije muljanje, ali za sada ima moje simpatije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Turija wrote: Sat Oct 29, 2022 7:06 pm Mozda je i iskusnije muljanje, ali za sada ima moje simpatije.
Ma koje muljanje,kad se saberu svi iz zvezde i svi iz partizana 85% njih ne voli Petrica i smatraju ga "nizom klasom" tako da apsolutno nema povod da mulja... covek od kako je dosao u klub prica ono sto oseca i dosta je drugaciji od ostalih... a zato su mu valjda i pripadali samo nizerazredni klubovi.

A inace to sto je rekao je kao malo slabiji prde*,trajace koji minut i zaboraviti se da je i postojala izjava
Image
Duplof
Posts: 951
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Duplof »

Svaka čast gospodinu Petriću, samo svi znamo da će biti smenjen ukoliko ne osvoji titulu ili ne napravi nešto u Evropi pošto ovako govori.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Nevernik II
Posts: 474
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Nevernik II »

Spartak se baš raspada. Kapiram da će da se "probude" na proleće, bilo bi šteta da oni ispadnu (ima mnogo odvratnijih klubova pri dnu).

Posle nekih mesec dana pauze pogledao tabelu druge lige kad ono Novi Sad peti. Mislim da su bili poslednji kad sam zadnji put gledao. Neočekivano stvarno :D
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Dragojlo »

Bitno je da se Spartak ne probudi u sledećem kolu... Posle može kad oće.... :whistler:
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by NorthTribune »

Jovan Mijatović.. Zapamtite to ime.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

NorthTribune wrote: Sun Oct 30, 2022 6:53 pm Jovan Mijatović.. Zapamtite to ime.
Pa imali smo evropska takmicenja reprezentacija,znamo sta treba da se pamti... neeego da te pitam za tvoje misljenje sto se pre prekidali mecevi zbog transparenata za Kokezu,sudije... a ovaj za Bjekovica i dalje stoji!? I koga bi zvezdasi da postave za predsednika saveza,imate li neki jedinstveni stav!?
Image
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by NorthTribune »

Voja wrote: Sun Oct 30, 2022 7:13 pm
NorthTribune wrote: Sun Oct 30, 2022 6:53 pm Jovan Mijatović.. Zapamtite to ime.
Pa imali smo evropska takmicenja reprezentacija,znamo sta treba da se pamti... neeego da te pitam za tvoje misljenje sto se pre prekidali mecevi zbog transparenata za Kokezu,sudije... a ovaj za Bjekovica i dalje stoji!? I koga bi zvezdasi da postave za predsednika saveza,imate li neki jedinstveni stav!?
Nisam stručan da bih odgovorio na prvo pitanje.
Što se tiče kandidata, niko ne zeli da po svaku cenu bude navijač Zvezde predsednik.
A koji kredibilitet ima N.B. da bi bio glavni čovek saveza? Pa tokom njegovog mandata u Partizanu, njegovi saradnici su priznali da su nameštali utakmice za FKP. Da ne pričam o tome što je osvedočeni zvezdomrzac.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

NorthTribune wrote: Sun Oct 30, 2022 7:54 pm A koji kredibilitet ima N.B. da bi bio glavni čovek saveza? Pa tokom njegovog mandata u Partizanu, njegovi saradnici su priznali da su nameštali utakmice za FKP. Da ne pričam o tome što je osvedočeni zvezdomrzac.
Cuj koji kredibilitet jbt!? Da,da... secam se da su slike njegovog odvodjenja u marici sa lisicama na rukama obisle ceo svet. Osvedoceni zvezdomrzac!? Au brate,pa onda necemo ni imati predsednika,jer je broj zvezdomrzaca drasticno porastao u zadnjih 6-7 godina :cheers:
Image
Post Reply