Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
meshtan
Posts: 51
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: Transferi

Post by meshtan »

Karlsson wrote: Sat Oct 29, 2022 2:04 pm
meshtan wrote: Fri Oct 28, 2022 9:59 pm
Karlsson wrote: Fri Oct 28, 2022 9:32 pm

U poslednjoj rečenici bukvalno piše da će Štutgart platiti koliko je Vojvodina tražila.
Pise da ce se pridruziti kad napuni 18 godina. Posto ima stipendijski ugovor do 18 godina onda mogu da plate samo trening kompenzaciju koja je u tom slucaju oko 3500-4000 eura.
Pa i Majstorović je bio pod stipendijskim ugovorom, pa ode za DInamo za 1,2-1,5 miliona.
Tacno je to sto kazes... bio je pod stipendijskim ugovorom ali do pre godinu i po do dve. A trenutno je pod profesionalnim :cheers:
Karlsson
Posts: 2214
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

meshtan wrote: Sat Oct 29, 2022 2:16 pm
Tacno je to sto kazes... bio je pod stipendijskim ugovorom ali do pre godinu i po do dve. A trenutno je pod profesionalnim :cheers:
Ne mogu da nađem tu informaciju na internetu. Pre 1,5-2 godine je imao 15 godina. Ne znam da li može da se potpiše profesionalni ugovor sa petnaestogodišnjakom.
meshtan
Posts: 51
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: Transferi

Post by meshtan »

Karlsson wrote: Sat Oct 29, 2022 3:43 pm
meshtan wrote: Sat Oct 29, 2022 2:16 pm
Tacno je to sto kazes... bio je pod stipendijskim ugovorom ali do pre godinu i po do dve. A trenutno je pod profesionalnim :cheers:
Ne mogu da nađem tu informaciju na internetu. Pre 1,5-2 godine je imao 15 godina. Ne znam da li može da se potpiše profesionalni ugovor sa petnaestogodišnjakom.
On najmladji koji je potpisao profi ugovor u klubu.
https://www.fkvojvodina.rs/sedmorica-ig ... e-ugovore/
Solidno sam upoznat sa (ne) radom u FCVB. Ako vas nesto zanima slobodno pitajte... tu sam da pomognem koliko mogu
Karlsson
Posts: 2214
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

meshtan wrote: Sat Oct 29, 2022 4:40 pm

On najmladji koji je potpisao profi ugovor u klubu.
https://www.fkvojvodina.rs/sedmorica-ig ... e-ugovore/
Solidno sam upoznat sa (ne) radom u FCVB. Ako vas nesto zanima slobodno pitajte... tu sam da pomognem koliko mogu
U pravu si. Priznajem da sam pogrešio. Ipak za Miloševića je vladalo veliko interesovanje, a Štutgart sigurno nije bio najprimamljivija opcija. Zato su verovatno odlučili da idu skupljom, ali sigurnijom prečicom i sve dogovore unapred sa Vojvodinom kako bi se osigurali za leto. Ne verujem da je za njih par miliona evra ozbiljna suma, ali je za Vojvodinu to ozbiljan novac, pogotovo kada je alternativa da ode za džabe.
meshtan
Posts: 51
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: Transferi

Post by meshtan »

Karlsson wrote: Sat Oct 29, 2022 5:23 pm
meshtan wrote: Sat Oct 29, 2022 4:40 pm

On najmladji koji je potpisao profi ugovor u klubu.
https://www.fkvojvodina.rs/sedmorica-ig ... e-ugovore/
Solidno sam upoznat sa (ne) radom u FCVB. Ako vas nesto zanima slobodno pitajte... tu sam da pomognem koliko mogu
U pravu si. Priznajem da sam pogrešio. Ipak za Miloševića je vladalo veliko interesovanje, a Štutgart sigurno nije bio najprimamljivija opcija. Zato su verovatno odlučili da idu skupljom, ali sigurnijom prečicom i sve dogovore unapred sa Vojvodinom kako bi se osigurali za leto. Ne verujem da je za njih par miliona evra ozbiljna suma, ali je za Vojvodinu to ozbiljan novac, pogotovo kada je alternativa da ode za džabe.
Nema frke... najmanje je tvoja ili moja greska. Katastrofa je to sto niko nece odgovarati (po ko zna koji put) u omladinskoj skoli.To su stvari zbog kojih svi (ne) odgovorni (ne) ljudi na Vujadinu treba da u najmanju ruku budu oterani. Pitanje je zasto nije potpisao profi ugovor...zato sto nije u dilu sa direktorom. Tamo se velike pare otimaju i tamo je najveci problem i zlo u FK Vojvodina.A sto se novca od transfera tice njemu kad istekne stipendijski ugovor(sa navrsenih 18 godina) postaje automatski slobodan igrac. Vojvodina moze da potrazuje samo trening kompenzaciju koja je u ovom slucaju oko 3 godine.Postoji formula po kojoj se izracunava koliko je to novca. Uglavnom ako tako bude Vosa nece imati da plati mesecno trebovanje kafe na Vujadinu. I na kraju mislim da trenutno nije Stutgart prvi u trci za prelazak
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9971
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Pafos danas gostovao verovatno nekom autsajderu pa Valakari poceo mec na klupi,poveli su 1:0,al domacini stisli u drugom poluvremenu,pa je trener uveo Valakarija negde oko 70.minuta,a njega jednostavno hoce gol... ovaj put iz slobodnjaka.. ko hoce da vidi gol,zadnji minut snimka



Kontam da bi mu lepo stojao crveno beli dres :mrgreen:
Image
Nevernik II
Posts: 474
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik II »

Počinjem da sumnjam da je Voja otkupio 50% prava na Valakarija :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9971
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Nevernik II wrote: Sat Oct 29, 2022 10:18 pm Počinjem da sumnjam da je Voja otkupio 50% prava na Valakarija :D
A jebem li ga ja sam takav,kad se vezem za nekog (a da nije zena :mrgreen: ) veran sam kao pas :mrgreen: Znam da vas smaram,al decko ima statistiku,jednostavno ga hoce i gol i asistencija... dokle,videcemo.

Da imam i 1% od prava na njega sigurno ga ne bih Vosi nudio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Isto kao i ja Ludovika Blasa iz Nanta.... 8)
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Kada smo mogli dovesti Čumića iz Olimpijakosa i to ispred nosa bg šljamu što ne bi mogli i tog famoznog Valakarija na Zimu :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9971
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

fare wrote: Sun Oct 30, 2022 8:22 pm Kada smo mogli dovesti Čumića iz Olimpijakosa i to ispred nosa bg šljamu što ne bi mogli i tog famoznog Valakarija na Zimu :D
Tacno bih kad bi ga doveli i on ne uradi nista,pobegao sa foruma i vise se nikad vratio ne bih od sramote :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

:
Voja wrote: Sun Oct 30, 2022 8:36 pm
fare wrote: Sun Oct 30, 2022 8:22 pm Kada smo mogli dovesti Čumića iz Olimpijakosa i to ispred nosa bg šljamu što ne bi mogli i tog famoznog Valakarija na Zimu :D
Tacno bih kad bi ga doveli i on ne uradi nista,pobegao sa foruma i vise se nikad vratio ne bih od sramote :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9971
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Voja wrote: Fri Oct 14, 2022 12:16 am
churguzijanac wrote: Fri Oct 14, 2022 12:09 am Vojo druže kako onaj tvoj igra u Ubu?
Imas oko sokolovo :wink:
Za sad slabo... dva puta ulazio kao rezerva,zadnji mec nije ni ulazio... rano je jos za bilo kakve analize
Drugi mec kako je starter i evo ti danasnji izvestaj... pogledaj broj 38 i prvi komentar



I marketing i...


p.s.moram da iskazem veliku razocaranost za izgled stadiona i terena na Banjici. :frown:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@Vojo, ne znam sta bih rekao za tog momka.
Teren uzasan, a snimak kratak. Jedini moj komenta bi bio: ,,polako sa placanje", i ,,polako sa obecanje" sto bi rekao Sojic.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4305
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Ovaj mali Čumić daje golove kao popizdeo i ne bi me čudilo da nam stigne neka ponuda na polusezoni i da ga prodamo. To bi tek bio sjajan potez... :roll:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply