Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Turija wrote: Tue Oct 04, 2022 9:50 am Vojo, treba mu dati vremena za adaptaciju na arabijski fudbal i udarilo sunce u glavu :D
A, mozda, ovi njegovi centriraju kao i Vosini igraci :mrgreen:
:cheers:
PS
Stojke se ,,adaptirao", samo jos uvek nije na ove suteve 20+m :greenbutt:
Realno Stojke kod tih golova nije mogao nista,ali zato kod ova dva po meni katastrofalne greske. No nebitno to,ovaj tvoj jos posti,ali upisa asistenciju :mrgreen: :cheers:

Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Turija »

Vojo, postace kao N.N, samo asistira ( ponekad). :mrgreen:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Turija wrote: Sat Oct 08, 2022 1:45 pm Vojo, postace kao N.N, samo asistira ( ponekad). :mrgreen:
Moram da dodam da mi se cini da je Meri dostigao svoj zenit i da se statistika lagano kvari. Tim mu je na ivici ispadanja,on malo igra malo ne,i to sto igra nije "ubica" kao pre,tako da videcemo sta ce biti dalje.
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Kao sto sam vec pisao Ivanovic danas igrao za Sampdoriju protiv Juventusa i to ceo mec.Sampdorija porazena sa 3:1,a gol za goste dao upravo Ivanovic :cheers:
Prema izvestaju izgleda da je odigrao vise nego korektno utakmicu

Image
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by salefkv »

Nisam odgledao, al rekoh da podelim:

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Za kolegu Turiju,Pavkov proslo kolo ni starter,a ovo kolo igrao nekih 60 minuta i iznudio jedan faul :mrgreen: Inace doziveli su potop,izgubili 4:0,a opet bilo lepih prangija :mrgreen:



Kako se vremena menjaju... rekao bih da u ovom momentu VMS u boljoj formi od Stojkovica :cheers:

p.s.nadam se da cemo videti taj jedan dugo ocekivani gol nekadasnjeg najboljeg strelca lige,spica prvaka sveta,ubice Liverpula...
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Evo ovako... prosli vikend usao u 45.minutu i debitovao za svoj tim. Odigrali su 0:0.Danas prvi put bio starter u timu,al odigrao samo 45 minuta pa zamenjen. Dobio zuti. Njegov tim pobedio 2:0 u gostima.
Za sada 29.5 dodira lopte po utakmici,
kreirana jedna velika sansa za saigraca,
11.5 tacnih dodavanja po mecu (74%),
5 (83%) tacnih dodavanjapo mecu, na svojoj polovini,
7 (58%) tacnih dodavanja na protivnickoj polovini,
1.5 oduzeta lopta po utakmici,
0.5 predriblan po utakmici,
3.5 (58%) osvojenih duela,
2.5 (50%) na zemlji,
1 (100%) u vazduhu,
1.5 prekrsaja mo mecu,
jedan pretrpljen prekrsaj po mecu,
1 zuti karton.

Znate li o kome je rec!? :mrgreen:

Mladen Devetak :cheers: napokon poceo da igra za Palermo... A pogledajte izvestaj sa danasnjeg meca da vidite kakva je atmosfera,inace Devetak je broj 34 i veoma cesto danas u prvom poluvremenu bio u samom spicu



Merijeva Avispa vodi grcevitu borbu za opstanak,danas su pobedili 2:1 Meri presedeo na klupi,ako se ne varam ostalo jos jedno kolo do kraja... po tabeli opstanak su izborili,ali su u opasnoj poziciji za baraz.

Image

Zadnje kolo gostuju osmoj ekipi na tabeli,a Gamba Osaka goostuje petoj ekipi na tabeli...
Kyoto gostuje zadnjoj ekipi i tu ocekujem da osvajaju 3 boda... Dal ce Meri da se iscupa videcemo... mada ako se ne varam ugovor mu vazi do kraja sezone samo... sto se tice publike i zivota povratak u Avispu mu je pun pogodak,a sto se tice fudbala,povratak mu je u rangu prelaska u Vosu.

Ivanovic danas u gostima protiv Empolija bio starter i odigrao 67 minuta bez nekog ucinka... evo izvestaj cisto da osetite kako izgleda taj nivo fuce

Image
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Gde su, šta rade...?

Post by fare »

Čovke u Kineskoj 2 ligi na 32 utakmice 16 golova i 4 asistencije i ušli su u 1 ligu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Drugi (prvi dao Juventusu) gol Ivanovica za Sampodoriju za vikend protiv Cezene. Dosadasnji bilans 9 utakmica 2 gola. po izvestaju rekao bih da se on tamo odlicno snalazi.Imao je i stativu i cini mi se asistenciju kod jednog gola.Uzivajte

Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Turija »

Prema vidjenom do sada, ostace Ivanovic u Italiji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Evoooo gaaaaa... Turija covece evo gaaa... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

na 1:35

Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Turija »

Voja wrote: Sat Jan 14, 2023 9:28 pm Evoooo gaaaaa... Turija covece evo gaaa... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

na 1:35

Video sam. Prvenac. Cekao sam tebe da postavis link :cheers:
Sad kad ga krene, imaces ovde posla :D
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by MiSmoFKV! »

Jedna egzotična informacija: Zoran Milinković je trener u Libijskom Al Naseru, a dva pojačanja koja je doveo su takođe nosila Vošin dres: Nikola Kovačević i Siniša Babić
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Goran Vuklis u Radniku iz Surdulice :)
Image
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Gde su, šta rade...?

Post by ssnigd »

Voja wrote: Thu Feb 02, 2023 4:21 pm Goran Vuklis u Radniku iz Surdulice :)
Koliko je igraca proslo kroz nas klub, trebalo mi je deset sekundi da se setim ko je Goran Vuklis :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Post Reply