14. kolo: VOJVODINA - TSC 1:2 (1:2)

User avatar
churguzijanac
Posts: 2102
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by churguzijanac »

Kad igras fudbal bez 10 i 9 bolje i ne može.
Danilo
Posts: 1017
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Danilo »

Turija daleko da bekovi zadovoljavaju,daleko, samo sam apostrofirao ovu trojicu, koji treba da prave razliku.Ne da ne prave nego su totalno out.Golman ne uliva sigurnost ekipi ,rizivan , tim nema piverenja i to se oseti. Simic je nekako pouzdaniji meni bar.
Milosevica necemo gledati ko zna do kad i dali.On samo trci krugove po Vujadinu nazalost.
Po meni treba da da sansu Urosu Nikolicu ili Kabicu na 10 , Simic , Cumic krila , Malbasic spic/ koji je takodje van forme/
Mali Vukcevic jako dobro radi na treninzima.
Gledacemo sutra Vitasa od početka pa cemo videti
Rastavac ubija Simica na pleyu
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9950
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Voja »

Danilo wrote: Fri Oct 07, 2022 11:57 pm Rastavac ubija Simica na pleyu
Sta je jedan Simic naspram navijaca (ne smem da napisem cifru,jer ne znam koliko nas moze biti) :mrgreen:
Image
ssnigd
Posts: 3440
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by ssnigd »

Koliko mi se cini, Simic i sam zeli da igra tu poziciju. Rece u jednom intervjuu, da se tu najlepse oseca.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4022
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Deep Purple »

Danas hoću da vidim tri boda, ništa me drugo ne zanima. Danas ako ne uzmu tri boda ništa me ne zanima. Neće ni trener ni igrači da imaju podršku od mene. Da su igrali zalagali se imali bi podršku od mene i pored loših rezultata ali ovako sa okolnostima gde se vuku a daju ambiciozne izjave, gde trener priča stalno o nekom procesu a mi gori iz vikenda u vikend, od mene podršku neće imati. Strpljiv sam čovek ali ne mogu da pređem preko toga da se ne borimo.

A što se tiče očekivanja očekujem devet bodova iz naredne tri utakmice, sve ispod toga ne želim da prihvatim jer po izjavama koje daju izgleda kao da igramo atomski fudbal i prvi smo zato svoja očekivanja gradim po njihom ekspresijama na konferencijama i govorima upućenim ka medijima.

I moja poruka igračima je rečenica koju je Džo Frejzer uputio ka Ali-ju u njihovoj prvoj borbi : “ Ali even told me in the ring, 'You can't beat me – I'm your Lord.' I just told him, 'Lord, you're in the wrong place tonight.' “
Last edited by Deep Purple on Sat Oct 08, 2022 9:48 am, edited 2 times in total.
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Turija »

Danilo wrote: Fri Oct 07, 2022 11:57 pm Turija daleko da bekovi zadovoljavaju,daleko, samo sam apostrofirao ovu trojicu, koji treba da prave razliku.Ne da ne prave nego su totalno out.Golman ne uliva sigurnost ekipi ,rizivan , tim nema piverenja i to se oseti. Simic je nekako pouzdaniji meni bar.
Milosevica necemo gledati ko zna do kad i dali.On samo trci krugove po Vujadinu nazalost.
Po meni treba da da sansu Urosu Nikolicu ili Kabicu na 10 , Simic , Cumic krila , Malbasic spic/ koji je takodje van forme/
Mali Vukcevic jako dobro radi na treninzima.
Gledacemo sutra Vitasa od početka pa cemo videti
Rastavac ubija Simica na pleyu
Slazem se skoro sa svemu napisanom, osim za golmane i V. Simica.
Po meni su golmani podjednakih kvaliteta i mislio sam da ce se rotirati na golu, zavisno od protivnika. Sto se tice rizicnosti i degazmana i tu su podjednaki. Nisu nama problem golmani.

Sto se tice Milosevica, gledajuci iz ,,daleka", momak je prakticno u mobingu i tek sad nece potpisati i otici ce dzabe.
Da bi i u klubu skinuli da sebe krivicu ( zasto Milosevic nece da potpise ugovor), treba da javno objave ponudu, pa da se vidi ko je u pravu. Zasto je to problem?
I zvezda objavljuje ugovore i plate, a cak je to i obaveza prema porezu drzavi.

V. Simic je sam izjavio da mu najvise odgovara ta pozicija, a Rastavac uslisio molbu. E, sad, sto on nije za tu poziciju i sto posle ponude Rusa, igra ocajno, za to je sva krivica Rastavca.

Ne znam da li bi Malbasic bio korisniji kao spic, ali je totalno van forme i zalaganja. Nije on nista bolji od Baraja. Meni Baraj cak opasniji i korisniji i takav kakav je.

Vitas se dobro pokazao u Bg, a Cumic na svakom nastupu.

UN takodje, ali ne znam koliko vremena moze da izdrzi u igri? Treba probati i videti. Za ovo kratko se dobro pokazao, kao i Cumic i dali su po 2 gola obojica.

PS
Zasto samo znamo koliko pretrci Topic, a ne objave se i ostali?
Najvise me zanima koliko je NN pretrcao protiv crnih, a meni je ,,zacrnio". Treba sad jako mnogo golova i asistencija da bi se ,,oprao".

Moram priznati i Voji da je bio u pravu u vezi povratnika iz inostranstva i sto je za dovodjenje samo mladjih stranih igraca zeljnih igre i afirmacije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3644
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Sat Oct 08, 2022 9:43 am Danas hoću da vidim tri boda, ništa me drugo ne zanima. Danas ako ne uzmu tri boda ništa me ne zanima. Neće ni trener ni igrači da imaju podršku od mene.
Mene ne zanimaju bodovi iz današnjeg meča(niti ih očekujem). Ako bude vidno poboljšana igra, zalaganje i odgovornost na terenu onda ok, možemo se nečemu i nadati. Ali mišljenja sam da je Trener dostigao svoj zenit još na meču sa Spartakom. A to ko je kriv što nam rezultati nisu u skladu sa očekivanjima daznaćemo na zimskim pripremama u Turskoj. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Turija »

slanobarac wrote: Sat Oct 08, 2022 10:00 am
Deep Purple wrote: Sat Oct 08, 2022 9:43 am Danas hoću da vidim tri boda, ništa me drugo ne zanima. Danas ako ne uzmu tri boda ništa me ne zanima. Neće ni trener ni igrači da imaju podršku od mene.
Mene ne zanimaju bodovi iz današnjeg meča(niti ih očekujem). Ako bude vidno poboljšana igra, zalaganje i odgovornost na terenu onda ok, možemo se nečemu i nadati. Ali mišljenja sam da je Trener dostigao svoj zenit još na meču sa Spartakom. A to ko je kriv što nam rezultati nisu u skladu sa očekivanjima daznaćemo na zimskim pripremama u Turskoj. :mrgreen:
Ja se slazem sa @ Deep (9 bodova iz naredne 3 utakmice) i izjavom Frejzera. Jer, to su najavljivali u Klubu i navijace obmanjivali do sada. Jedino je sad to adekvatan odgovor(nost) za olako data obecanja.
Kakvo vidno poboljsanje igre i proces? Proces vidimo u obrnutom smeru iz utakmice u utakmicu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3644
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by slanobarac »

Turija wrote: Sat Oct 08, 2022 10:20 am
slanobarac wrote: Sat Oct 08, 2022 10:00 am
Deep Purple wrote: Sat Oct 08, 2022 9:43 am Danas hoću da vidim tri boda, ništa me drugo ne zanima. Danas ako ne uzmu tri boda ništa me ne zanima. Neće ni trener ni igrači da imaju podršku od mene.
Mene ne zanimaju bodovi iz današnjeg meča(niti ih očekujem). Ako bude vidno poboljšana igra, zalaganje i odgovornost na terenu onda ok, možemo se nečemu i nadati. Ali mišljenja sam da je Trener dostigao svoj zenit još na meču sa Spartakom. A to ko je kriv što nam rezultati nisu u skladu sa očekivanjima daznaćemo na zimskim pripremama u Turskoj. :mrgreen:
Ja se slazem sa @ Deep (9 bodova iz naredne 3 utakmice) i izjavom Frejzera. Jer, to su najavljivali u Klubu i navijace obmanjivali do sada. Jedino je sad to adekvatan odgovor(nost) za olako data obecanja.
Kakvo vidno poboljsanje igre i proces? Proces vidimo u obrnutom smeru iz utakmice u utakmicu.
Kad kažem vidno poboljšanje(ne proces?) mislim da počnemo da IGRAMO FUDBAL. Zar treba da nas zadovolji ona igra koju smo do sada pokazali a da osvajamo bodo ve u 90+ minutu u meču gde smo apsolutni favoriti??? Ja hoću fudbal, zalaganje, kidanje i kad vodimo dva razlike a ne ovu jajarsku igru.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9950
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Voja »

Turija wrote: Sat Oct 08, 2022 10:20 am Proces vidimo u obrnutom smeru iz utakmice u utakmicu.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
Marko93
Posts: 562
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Marko93 »

igramo mi fudbal samo nekako uvek drugi igraju bolje od nas 😅
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Pera Centar »

Marko93 wrote: Sat Oct 08, 2022 1:09 pm igramo mi fudbal samo nekako uvek drugi igraju bolje od nas 😅
Samo što naš fudbal i nešto ne liči na organizovani fudbal.

Drugo što su nam igrači ismešani i to loše, pa Nikolić, Simić igraju na mestima gde najmanje mogu da pruže.

Nema organizacije ni odbrane, ni trensicije ni napada.

Treće što trener doživljava fudbal kao partiju šaha, pa šeta poret terena i mozga, a u stvari nema pojma šta ga je snašlo.

Četvrto neverovatno mi je da čovek dobije šansu da vodi FK Vojvodinu, ej FK Vojvodinu, a nijednom nije pokazao ni najmanje emocija, ni jednom nije ni podržao ni kritikovao svoje igrače.

E, tako se ne vodi ni dete u šetnju, a ne ovakav jedan klub.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9950
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Voja »

Moram samo da dodam da recimo Ivanovic sad igra u prvih 11 u Sampdoriji na gostovanju protiv Juventusa,al meni nasa igra protiv Partizana toliko ogadila fudbal da nemam uospte volju da pogledam malo Primaveru. Inace i Devetak drugu za redom na klupi Palerma
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9950
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Voja »

Sastav:

Carevic
Lazarevic
Vitas
Traore
Djordjevic
Topic
Milosavljevic
Cumic
Simic
Nemanja Nikolic
Uros Nikolic
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4022
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - TSC, subota 19h

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Sat Oct 08, 2022 5:57 pm Sastav:

Carevic
Lazarevic
Vitas
Traore
Djordjevic
Topic
Milosavljevic
Cumic
Simic
Nemanja Nikolic
Uros Nikolic
Ovako je trebao protiv partizana da izađe kad je išao da igramo na kontre, svakako mi se sviđa što je izmešao sastav. Pa da vidimo Uroša (oba) od prvog minuta :)
Locked