Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Дуле Ф89
Posts: 24
Joined: Sat Aug 13, 2022 9:49 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Дуле Ф89 »

Ajмо сад, ако је Симић добио жути за старт на лопту, да ли је играч Партизана заслужио жути картон, који је једно десет пута јачи прекршај од Симићевог. Значи Раднички је оштећен, јер би имао играча више у последњих десет минута.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by slanobarac »

Ajde nećemo sad da cmizdrimo za svaki faul, aut, var odluku. Bilo pa prošlo, idemo dalje ida popravimo tu igru.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by ssnigd »

Jednom sam vec napisao, da ce se partizanu navlaciti sve sto se moze. Paralelno kako vidimo se i odmaze drugima. Mi smo dobili prvi po labrnji sa sudijskim odlukama, a sada vidim i Cukaricki.
Na cigane ne racunam, oni su trenutno druga dimenzija za nas.

No i pored toga, moramo da radimo na nasim greskama kojih smo napravili i previse do sada.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Karlsson »

Partizan se već drugi put zaredom pred kraj meča izvlači kornerom. Radnički skroz ravnopravan rival po onome što sam video. Imali su ozbiljne prilike. Mladost kolo ranije imala šansu 1 na 1 za pobedu. Ovaj Partizan je i sa sudijama raspad. Bilo koja druga ekipa (osim Zvezde) bi se onaj start svirao za drugi žuti. Što se tiče Kolubare i Čukaričkog ono što sam ja video na zamrznutoj slici prvi gol Kolubare čist ofsajd. Nije čak ni diskutabilno bilo. Ne znam šta je Simović tako dugo u VAR sobi gledao i smišljao i na kraju doneo (po mom sudu) pogrešnu odluku.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... lje/429257

Dobar lik ovaj trener Nislija Mrkic. Odudara od klisea.
Dobra i analiza sinocne utakmice od dopisnika Mozzarta iz Nisa.
Dobar i mladi golman Radnickog. U poslednje vreme pojavilo se dosta dobrih i perspektivnih golmana u nasoj ligi.

Stvarno smo imali priliku da cujemo nesto za pamcenje i od Rastavca (,, odigrao mladalacki i radragano...") i Mrkica ( ,,sesnaesterac je minsko polje"). :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by NorthTribune »

Kolubara vodi u Ivanjici...Svaka čast Svabi, sa jako skromnim timom belezi odlične rezultate.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

NorthTribune wrote: Wed Aug 31, 2022 4:59 pm Kolubara vodi u Ivanjici...Svaka čast Svabi, sa jako skromnim timom belezi odlične rezultate.
Pa i nije baš skroman za Srpske uslove. Bolji su individualno od 50% lige.
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by NorthTribune »

Deep Purple wrote: Wed Aug 31, 2022 5:06 pm
NorthTribune wrote: Wed Aug 31, 2022 4:59 pm Kolubara vodi u Ivanjici...Svaka čast Svabi, sa jako skromnim timom belezi odlične rezultate.
Pa i nije baš skroman za Srpske uslove. Bolji su individualno od 50% lige.
Poštujem misljenje. Iskreno nisam ih previše gledao, jer kad god sam naletao na njihove utakmice to je bila prezentacija antifufbala.
S obzirom na to da si ti očigledno više upućen , zanima me ko bi po tebi iz njihovog tima bio pojačanje za Vošu?
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Turija »

(K)var opet ne radi za neke, a za neke radi i sto ne treba.
Hajdin skinuo loptu nogom sa glave igraca Radnika i dade gol za Vozdovac. Simovic priznao, kvar cuti, komentor arene nesto promrmlja o visoko podignutoj nozi i nikom nista, a nekom zuti karton za opasnu igru u takvoj situaciji.

Bice problema u nedelju sa Vozdovcom i sudijama. Pogotovo sto nam oni ,,ne leze" kao ekipa i njihov nacin igranja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

@NirthTribune

Sadikovića i Bakića
Дуле Ф89
Posts: 24
Joined: Sat Aug 13, 2022 9:49 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Дуле Ф89 »

Turija wrote: Wed Aug 31, 2022 6:06 pm (K)var opet ne radi za neke, a za neke radi i sto ne treba.
Hajdin skinuo loptu nogom sa glave igraca Radnika i dade gol za Vozdovac. Simovic priznao, kvar cuti, komentor arene nesto promrmlja o visoko podignutoj nozi i nikom nista, a nekom zuti karton za opasnu igru u takvoj situaciji.

Bice problema u nedelju sa Vozdovcom i sudijama. Pogotovo sto nam oni ,,ne leze" kao ekipa i njihov nacin igranja.
Зашто би се бојали Вождовца, Спартак их је унаказио 3:0 без по муке.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Ima li neko na stadionu, na derbiju? Posto Arena ne prikazuje bas sve sto se desava na stadionu,kontam mozda je i Partizan dao gol,kao onomad Brazil 7 Koreji,al su se golovi zagubili negde
Image
User avatar
LIMAN
Posts: 223
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by LIMAN »

Ne znam sta nama najvise odgovara, verovatno remi. Ako zvezda izgubi, opet se javlja taj ludacki tracak nade za titulom ako ih i mi kresnemo, a ako partizan izgubi, to nam odgovara jer su nam direktan rival za 2. mesto, ali onda se ciganija zvanicno odlepljuje i ne moze je stici bog otac... Tako da navijam za remi, a pre svega za bombu na stadionu.
Само храбро до нове победе, але...
Дуле Ф89
Posts: 24
Joined: Sat Aug 13, 2022 9:49 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Дуле Ф89 »

Више би нам одговарало да су Цигани добили. Они ће бити први како год да окренеш, а овако гробари ће се мало подићи. Мада мислим да пре свега треба да гледамо себе и нашу игру.
Post Reply