Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

Hej Pavkov skoči daj gol glavom :greenbutt:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Izgleda on ipak potajno navija za Vosu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Spremni za 60 minuta meca sunce ti jbm.... a drago mi i zbog ove Guzijanke :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Last edited by Voja on Tue Aug 23, 2022 11:01 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Krle »

Karma, zaslužena.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

Čestitke Bogdanu Planiću na ulasku u Ligu Šampiona. Uvek treba pozdraviti uspehe naših bivših fudbalera. Takođe čestitam Pavkovu, Ivaniću, Katai-u i Pankovu ulazak u Ligu Evrope sasvim zasluženo. Budimo ljudi :greenbutt:
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Vojvodjanin123 »

Neka su ispali, ovo je i bolje za koeficijent pošto će imati veće šanse neki bod da uzmu u LE nego u LŠ + uvek je lepo kada izgube :mrgreen:

Stankela nema pojma kako se vodi utakmica. Izveo Kangu, koji sem te greške pre gola što su primili igrao sasvim korektno, a ostavio Srnića koji pojma nema a još je i spor. Isto tako uveo Pavkova a ne nekog brzog igrača , a oni se brane celo drugo poluvreme, gde je trebao neki brz igrač itd.

Ako bi bilo fer suđenje, i ako bi mi igrali najbolje što možemo ne vidim zašto ne bismo mogli da ih dobijemo. Rastavac je sigurno bolji trener, a mnogi igrači Zvezde su dosta "naduvani".
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Milan »

Sisaj zvezdo! :cheers:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Sto kaze Turija,ovih dana masim sve zivo... tako i moji nisu poveli,al prodjose :mrgreen:
Image
Дуле Ф89
Posts: 24
Joined: Sat Aug 13, 2022 9:49 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Дуле Ф89 »

Било би ми драже да је Раша Панков дао аутогол, aли он игра само на партизанским славама😁
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Deep Purple »

@Vojvodjanin123

Odložili su nas u Novom Sadu i Čukarički na Banovom Brdu. A igraju sa crnim :shit: u gostima sad a to vrlo lako posle ovakvog ispadanja mogu da izgube a pritisak vrlo lako može da ih pojede. Sećam se kako ih je TSC razmontirao pre koju godinu posle isto nekog ispadanja kada ih je pritisak medija pojeo i prosuli su nekoliko mečeva jedino su imali sreću što su tad imali lepu zalihu bodova.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Ja sam u 80.minutu ustao i rekao prijateljima "sad mogu i da pobede,da prodju sto se mene tice,al OGOLJENI SU za sva vremena! :greenbutt:
Image
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Marko93 »

Begečka mađija braćo
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Rabba »

Da se zna ko je sa FKV napravio Karađorđe :)
Deep Purple wrote: Tue Aug 23, 2022 11:10 pm ... a to vrlo lako posle ovakvog ispadanja mogu da izgube a pritisak vrlo lako može da ih pojede...
Neće, ne brini. Da je ovo normalna država, pa da se i ponadamo, ali svi znamo top 2 i njihov redosled na kraju sezone.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Vojvodjanin123 »

Deep Purple wrote: Tue Aug 23, 2022 11:10 pm @Vojvodjanin123

Odložili su nas u Novom Sadu i Čukarički na Banovom Brdu. A igraju sa crnim :shit: u gostima sad a to vrlo lako posle ovakvog ispadanja mogu da izgube a pritisak vrlo lako može da ih pojede. Sećam se kako ih je TSC razmontirao pre koju godinu posle isto nekog ispadanja kada ih je pritisak medija pojeo i prosuli su nekoliko mečeva jedino su imali sreću što su tad imali lepu zalihu bodova.
To je sve tako bilo i zvuči lepo, al imam utisak da to ovaj put neće dozvoliti. Prevelik je ulog ipak, prvo mesto i direktan ulazak u LŠ. Možda ih Partizan i pobedi, mada su oni baš u kanalu ove godine, ali ne verujem da mogu previše bodova da izgube u ostalim mečevima (osim možda kasnije od TSC-a, Čukarickog i nas). Pa i mi smo verovatno mogli imati ili maksmimalan ili skoro maksimalan učinak da smo imali normalno suđenje, a ni naša igra nije bila baš sjajna. Neće oni imati previše problema. Sudijsko navlačenje + dovoljno dobra igra za standarde naše lige = pobeda u skoro svakom meču.
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by vdn slaninar »

Цигани у нашој лиги никад неће имати овакво суђење,судија без грешке судио,школска употреба ВАРа.Не заносите се,цигани се шетају кроз нашу лигу.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2022/23

Post by Voja »

Meni zao Srnica... veceras mu nema spavanja... i pre meca je kritikovan,a tek sad... Pavkov iskoristio ono sto ga "hoce gol",,, taman toliko... ali ljudi onoliku fizicku nemoc nikad nisam video,a svakakvih gluposti sam u zivotu gledao... onaj kaze moze jos 10 minuta,Katai i Ivanic bledi kao krpe,bez kapi krvi,Rodic ne zna sta ga snaslo,zadnju loptu kad mu dali u noge on se ponasao kao bombu da su mu dobacili,Milunovic takodje,nema snage da se izmakne kad Borjan pada na njega... jedno dete iz mase primeti kad je Pesic izlazio da nema snage da digne ruke mahne navijacima... Borjan im bio najagilniji napadac zadnjih 20 minuta... stekao sam utisak da ovi iz Makabija nece da napadaju u finisu vec cekaju produzetke... ovi bi popadali u stotom minutu... ne znam samo odakle im snage kad igraju protiv Kolubare 100 minuta!? I onom Zeljku Panticu se sve otvara :mrgreen:
Image
Post Reply