Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4403
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Eric Frod wrote: Thu Aug 11, 2022 1:40 pm Ode Matic za Krusevac. Hvala im. Mislim da bi im legao i Kopitovic.
Ne bi me iznenadilo da zapravo Stevanović završi tamo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Posts: 2497
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Pametno. Skrojen i pojačan tim po meri, pa kada se videlo da sve funkcioniše kako treba onda smo počeli da se oslobođamo igrača na koje više ne računamo.
Ne znam da li je u pitanju ista osoba kao sa Mocarta, ali ''Prijatelj'' sa Žurnala piše da će doći Vitas ili Šatara. Vitas koliko vidim prošle sezone nije ni igrao, a znam i da su navijači partizana bili puni kritika na njegove igre. Ne vidim ga kao nadogradnju u odnosu na Kopitovića i Stevanovića. Jedino bih razumeo njegov dolazak ako je jeftinija varijanta u odnosu na njih, pa kao da se uštedi za neko zimsko pojačanje ili šta već. S druge strane sa Šatarom bih bio prezadovoljan. Zgotivio sam ga još dok je igrao u Mladosti i bio bi u renomeu dosadašnjih pojačanja.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2229
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Zamro topic totalno, moramo ga aktivirati :mrgreen:
Mirko Ivanić dobio ponudu od Fiorentine. 12.5 miliona evra ciganima na ime odštete.
Jel dobijamo mi tu nesto?
Nevernik II
Posts: 504
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik II »

https://sportklub.rs/fudbal/srbija-supe ... iz-moskve/

Ako je ovo tačno, ode i Majstorović.
Hoće ostati koji omladinac do kraja leta?
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Plaaakyyy, pa šta ćemo mi jadni bez njiiihhh!!?? Gasite Klub, ovo sve je neoprostivooo!!!! :frown:
User avatar
Turija
Posts: 11167
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Nevernik II wrote: Tue Aug 16, 2022 11:41 pm https://sportklub.rs/fudbal/srbija-supe ... iz-moskve/

Ako je ovo tačno, ode i Majstorović.
Hoće ostati koji omladinac do kraja leta?
Sta ovo znaci?
Ko forsira ove odlaske U17 - sami igraci ili uprava?
Sta ce ostati, za godinu-dve, od FKV? Da li polako postajemo Cukaricki? Nisu U reprezentativci nepresusan izvor na FCVB.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2497
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Kada se dogodi da u isto vreme imaš masu talentovane dece nemoguće je sve to uskladiti i naći prostor i vreme da svu tu decu isforsiraš i daješ im šansu u prvi tim. Dodatni problem je ako postoje i inostrane ponude koje dižu apetite toj deci, podiže im osećaj sigurnosti i samouverenosti pa očekuju ili veću ulogu u timu ili da odu.
Očigledno je da je klub stavio akcenat na dvojicu najvećih talenata trenutno (Kabić i Milošević) i da se od njih očekuje da budu vražni šrafovi u prvom timu i da se klub u budućnosti dobro opari od njih.
User avatar
Turija
Posts: 11167
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Jedino sto razumem, to je da deca zele da odu i tamo igraju sa svojim vrsnjacima u mnogo boljim uslovima, sa vecim platama i sansom za brzi napredak.
Nadam se da je Klub dobro procenio koga ce zadrzati i ponudi im finansijski jaci ugovor, da ne odu i oni uskoro?
Realno je sto se dovode iskusniji igraci za nastup u Evropi, ali mora se misliti i o buducnosti Kluba i nerasprodavati tu buducnost za relativno skromne pare za evropske fudbalske prilike.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
srkins
Posts: 1497
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Ovo je cena vijanja 3 mesta ako budemo 3 i igrali grupu LE ili LK svi ce biti sretni i niko nece ni spominjati ove odlaske a ako se desi da ostanemo bez Evrope onda ce se postavljati pitanja...
Ocigledno je da se pravi tim koji odmah moze da napada to 3 mesto da se omladinci nece bas nesto forsirati Kabic i Milosevic ce dobijati neke minute ali nece to biti neki narocito veliki minuti ide se na rezultat a ne na razvijanje mladih a to je mac sa dve ostrice i da velika steta je za Majstorovica jer decko ima potencijal da bude dosta bolji od oba nasa startna stopera trebalo bi ga istrpeti verovatno u pocetku ali mislim da bi se isplatilo klubu vise nego prodaja sada takodje nisam siguran da je decku odlazak u Rusiju u ovom trenu pametan potez bice para sigurno ali pitanje je koliko sezona bez medjunarodnih utakmica cenim bar jos dve tri
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Nervira me što se klub utišao. Niti nešto izjavljuju, niti demantuju, niti se žale. Ovo s omladincima mogu da razumem, jer da bi ga zadržao moraš da mu daš istu ili veću platu od onog što ga traži, a mesta baš i nema da se razigrava, jer je pritisak ove sezone za izlazak u Evropu prevelik. Do sada se moglo zaključiti gde nam još škripi u timu i nešto raditi po tom pitanju, makar zapljunuti nekog za naredni prelazni rok. OVo mrtvilo između dva kola ili ono s pauze zbog odlaganja razblažuje dobru atmosferu s tribina i na forumu. Mislim, sve ovo ne bi ni pomislio da kažem, da se nisu trsili iz uprave kako sad zauzimaju neki novi pristup, vraćaju klub na svetlo dana, grade poverenje navijača i slično...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 11167
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

I meni smeta to zatisje, a u medjuvremenu nam odlaze deca, po dosta nerazjasnjenim okolnostima.
Kako je vec napisao Voja, cini nam se da se svaka ponuda za odlazni transfer prihvata?
S druge strane, ne rasprodaje se tako lako buducnost, ako se misli dalje od sadasnjeg trenutka. Jedva smo docekali da ,,niknu" talenti na Vujadinu, a odlaze nam deca bez jednog nastupa na prvenstvenoj utakmici.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1079
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Која је поента наше школе и стварања топ талента ако неће играти код нас једну,две сезоне.Друго неће у свакој генерацији бити екстра талената,тако да планском продајом има места за све.Ако је до уцене играча па клуб неком мора показати зубе,клуб је изнад свих.Ако играч има уговор,мора да га поштује,не треба клуб свима да попушта.Сетим се Вукеље,предвиђали му чуда од каријере,он хоће код цигана,клуб му каже не може,неће нов уговор,клуб га пошаље на трибине шест месеци,после сви га забораве,промени се тренер,нађу новог,ништа није направио.Не играње у тим годинама је погубно за играча.Сад сваки је случај за себе,ал ово не личи на неку планску продају.Јуримо да купимо штопера а продајемо једног од најталентованијих у Србији.Срећно им свима,нама остаје да их пратимо у другим клубовима.
Nevernik II
Posts: 504
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik II »

Mi kao da igramo bundesligu/premijer ligu a da smo pri tome stacionirani u Francuskoj.

Bubdesliga/premier - ne možemo da dajemo mnogo prilika mladim igračima jer je konkurencija ozbiljna i jurimo rezultat.
Mislim, u pitanju je srpski fudbal. Klubovi ispadaju od timova iz Malte. Ako u Srbiji ne možeš da daš priliku pola sata, poluvreme...ne znam gde možeš.

Stacionirani u Francuskoj - imamo mali milion talenata, samo iskaču iz migrantskih predgradja.

Da budemo iskreni, jeste Zbiljić rekao da ako dodju dobre ponude svi su na prodaju. Ne možemo baš da budemo totalno iznenadjeni zbog rasprodaje ali ako se radi planski, kao što se svaki dan naglašava, onda ovaj deo plana "rasprodaj svakog mladog reprezentativca i zameni ih igračima iz druge Portugalske lige" nije dobar na duže staze. Daće neki instant rezultat sezonu, dve ali na duže staze...(iako se ja slažem da grupna faza LK mora biti prioritet).

Naravno, pod uslovom da je vest tačna.
vdn slaninar
Posts: 1079
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Ево не ћуте из клуба,Марко је потврдио трансфер.
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... amo/428038
Сад чекамо детаље да видимо која је то понуда која се не одбија.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Da, detalje i razloge.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Post Reply