Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ako dođe i Fernandez po Rastavčevoj želji onda je ovo možda i najpotpuniji roster koji smo imali u poslednjih ko zna koliko godina. Na gotovo svakoj poziciji imamo i kvalitet i mladost. Sva pojačanja do sada su pokazala kvalitet i korisnost ili u najmanju ruku nisu zakazala (Carević još uvek nije imao pravi izazov da bi se dokazivao). Svaka čast Jovanoviću na njihovom dovođenju i Rastavcu što ih je uklopio kako treba u svoj zamišljeni sistem. Svaka čast i Zbiljiću i Bajatoviću što su konsolidovali finansijsko stanje. Ipak od mene čista desetka tek kada vidim neko pokretanje po pitanju šopa i na koji način će vršiti prodaju igrača.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

E pa ovako prelistao sam twitter i objave Poljskih medija i navijača Wisle oko Fernandeza i cele situacije.
Fernandez je produžio ugovor sa njima pre tri nedelje (ne znam da li je klub automatski produžio ili šta već) i dobio je 20% povišicu. Trener želi da ga sačuva i da grade tim oko njega za povratak u Ekstraklasu. Njihova neka direktorka je rekla da nije na prodaju bla bla….
Igrač nije hteo da daje izjavu uopšte prošle nedelje nakon utakmice, poslednjih par dana kasni na treninge namerno po nekoliko minuta i ima veliku želju da radi sa Rastavcem.
Upravu kluba navijači uopšte ne vole i smatraju je amaterskom.
EDIT: I po novoj informaciji koju sam pročitao kažu da trenira individualno van ekipe zbog povrede :mrgreen:

Nema ga na slikama sa treninga u poslednjih nekoliko dana po onome što zabrinjava njihove navijače.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Automatski mu je produžen ugovor, igrač se nije pitao.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2115
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Kažem vam da se meni javlja da ce desetka stići. Sad mi se i malo razbistrilo i javlja mi se da će to biti u petak :mrgreen:
Last edited by churguzijanac on Wed Jul 20, 2022 5:09 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

churguzijanac wrote: Wed Jul 20, 2022 5:05 pm Ja vam kazem da se meni javlja da ce desetka stići. Sad mi se i malo razmaglilo i javlja mi se da će to biti u petak :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dzaba sve,stigao Silja Pesic :mrgreen:
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2115
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Voja wrote: Wed Jul 20, 2022 5:06 pm
churguzijanac wrote: Wed Jul 20, 2022 5:05 pm Ja vam kazem da se meni javlja da ce desetka stići. Sad mi se i malo razmaglilo i javlja mi se da će to biti u petak :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dzaba sve,stigao Silja Pesic :mrgreen:
To nije 10ka.Čekaj petak.Petak je dan za metak :mafia:
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Churguzijanac
Možda je zalutali metak ipak je petak
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Sad kad dođe Adem Ljajić. :mrgreen:
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Karlsson wrote: Wed Jul 20, 2022 5:56 pm Sad kad dođe Adem Ljajić. :mrgreen:
Neće on kod nas ipak smo mi Slaninari :mrgreen:

Ne ide da menjamo u jedem luka i sudžuka :mrgreen:
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Deep Purple wrote: Wed Jul 20, 2022 6:34 pm
Karlsson wrote: Wed Jul 20, 2022 5:56 pm Sad kad dođe Adem Ljajić. :mrgreen:
Neće on kod nas ipak smo mi Slaninari :mrgreen:

Ne ide da menjamo u jedem luka i sudžuka :mrgreen:
Neka proguta ponos kao Enver i Bureković ranije. :mrgreen:
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

E pa ovako da podignemo euforiju, Adem Ljajić trenira sa ekipom od ponedeljka. (lako je nama kada ne dugujemo državi ništa za porez), Luis Fernandez dolazi u petak. A Uroš Nikolić se uskoro vraća u trenažni proces sa ekipom.

Jel rekao Zbiljić da ne vidi gde možemo da prospemo bodove u prvih deset kola? Rekao je. :mrgreen:
Nevernik II
Posts: 474
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik II »

Deep Purple wrote: Wed Jul 20, 2022 6:59 pm E pa ovako da podignemo euforiju, Adem Ljajić trenira sa ekipom od ponedeljka. (lako je nama kada ne dugujemo državi ništa za porez), Luis Fernandez dolazi u petak. A Uroš Nikolić se uskoro vraća u trenažni proces sa ekipom.

Jel rekao Zbiljić da ne vidi gde možemo da prospemo bodove u prvih deset kola? Rekao je. :mrgreen:
Deep purple je forumski deep throat :D

Zašto Adem trenira sa nama?
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

:mrgreen:
Nevernik II wrote: Wed Jul 20, 2022 7:16 pm
Deep Purple wrote: Wed Jul 20, 2022 6:59 pm E pa ovako da podignemo euforiju, Adem Ljajić trenira sa ekipom od ponedeljka. (lako je nama kada ne dugujemo državi ništa za porez), Luis Fernandez dolazi u petak. A Uroš Nikolić se uskoro vraća u trenažni proces sa ekipom.

Jel rekao Zbiljić da ne vidi gde možemo da prospemo bodove u prvih deset kola? Rekao je. :mrgreen:
Deep purple je forumski deep throat :D

Zašto Adem trenira sa nama?
Ma ne trenira zajebavam se, ovo samo da podignemo temperaturu koja je i onako visoka :mrgreen:
Nadamo se da će Fernandez da potpiše i tjt. Nikolić se vraća uskoro i sa Fernandezom kao prvom opcijom i Nikolićem kao rezervom imamo tim kvalitetan na svakoj poziciji :cheers:

Ljajić je trenirao sa Pazarom ali čim partizan nije zagrizao za njega znači da Ljajić još uvek kuburi sa povredama.
Nevernik II
Posts: 474
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik II »

:D

Ja sam savim ozbiljno shvatio tvoj post.
Krivim toplotu :D
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1482
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Deep Purple wrote: Wed Jul 20, 2022 6:59 pm E pa ovako da podignemo euforiju, Adem Ljajić trenira sa ekipom od ponedeljka. (lako je nama kada ne dugujemo državi ništa za porez), Luis Fernandez dolazi u petak. A Uroš Nikolić se uskoro vraća u trenažni proces sa ekipom.

Jel rekao Zbiljić da ne vidi gde možemo da prospemo bodove u prvih deset kola? Rekao je. :mrgreen:
Ја сам свима већ јавио да долази Љајић, а ти види шта ћеш :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Post Reply