Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@churguzijanac, realno je preterana konstatacija, ali jeste cinjenica da nas je ostalo jako malo stalno aktivnih ( ,,Generacija 2001" ) forumasa, sada vec ,,veterana".
Medjutim, ima novih veoma kvalitetnih forumasa da podizu kvalitet napisanih postova i pravo su osvezenje pisanja iz razlicitih uglova posmatranja Kluba, igraca i trenera.

Nazalost, mnogi su prestali da pisu iz tog perioda 2001-2010, perioda entuzijazma i ocekivanja.
Mozda se vrate ove godine na Forum i Stadion?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2100
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Turija wrote: Fri Jun 17, 2022 9:42 am @churguzijanac, realno je preterana konstatacija, ali jeste cinjenica da nas je ostalo jako malo stalno aktivnih ( ,,Generacija 2001" ) forumasa, sada vec ,,veterana".
Medjutim, ima novih veoma kvalitetnih forumasa da podizu kvalitet napisanih postova i pravo su osvezenje pisanja iz razlicitih uglova posmatranja Kluba, igraca i trenera.

Nazalost, mnogi su prestali da pisu iz tog perioda 2001-2010, perioda entuzijazma i ocekivanja.
Mozda se vrate ove godine na Forum i Stadion?
Bio sam malo u naletu inspiracije, što bi se reklo kreno me šut :D .Pa reko ajd malo da napravim paralelu i da se našalim.Svi znamo šta će ljude vratiti na teren, pa i na forum :cheers:
Bane
Posts: 84
Joined: Sat Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: Transferi

Post by Bane »

Nema Devetka na ovom spisku za pripreme, jel zna neko nešto? Ili je možda greška?
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Zaista čudno. A juče em produžili sa Đorđevićem, em potpisali Milanova koji je isto levi bek.
Da li to pada prva prodaja?
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Bane wrote: Fri Jun 17, 2022 7:10 pm Nema Devetka na ovom spisku za pripreme, jel zna neko nešto? Ili je možda greška?
Nema ni Matića
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Jel to gosa potpisao!? :cheers:

A gde ce Novica zavrsiti? Jel Puskic negde na pozajmici?
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Rosić se nudi ciganima, neće kod grobara. Cigani besni jer je Terza produžio ugovor sa Pankovim. :mrgreen:
PS: Vide li neko kako se Baraj potpisuje?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Fri Jun 17, 2022 8:39 pm Rosić se nudi ciganima, neće kod grobara. Cigani besni jer je Terza produžio ugovor sa Pankovim. :mrgreen:
PS: Vide li neko kako se Baraj potpisuje?
Kako misliš kako se potpisuje?
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Po meni je napravljen dobar izbor igraca i nisam iznenadjen sto nema Matica i Devetka.
Mozda je malo iznenadjenje na spisku Milanov pre Bukinca na levom beku, ali Bukinac je mladji godinu dana (mladi Srbobranci su dobra perspektiva Vose na levom beku).

Pozdravljam i to sto je poveden stoper Jelenkovic.
Samo 2 golmana trenutno su u Sloveniji, jer verovatno se cuva mesto za dolazak planiranih pojacanja (posle potpisa dolazak Carevica).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Fri Jun 17, 2022 10:07 pm
slanobarac wrote: Fri Jun 17, 2022 8:39 pm Rosić se nudi ciganima, neće kod grobara. Cigani besni jer je Terza produžio ugovor sa Pankovim. :mrgreen:
PS: Vide li neko kako se Baraj potpisuje?
Kako misliš kako se potpisuje?
Da li je potpisao ili nije? Neki mejl se pominjao ali ga nigde ne objaviše.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Sat Jun 18, 2022 12:34 am
Deep Purple wrote: Fri Jun 17, 2022 10:07 pm
slanobarac wrote: Fri Jun 17, 2022 8:39 pm Rosić se nudi ciganima, neće kod grobara. Cigani besni jer je Terza produžio ugovor sa Pankovim. :mrgreen:
PS: Vide li neko kako se Baraj potpisuje?
Kako misliš kako se potpisuje?
Da li je potpisao ili nije? Neki mejl se pominjao ali ga nigde ne objaviše.
Marko je rekao da stiže u Sloveniju na pripreme. I da će u toku priprema da mu završavaju vizu za Srbiju.


https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/nov ... 17-06-2022

Srećno momku baš me briga ko mu je otac ako ima kvaliteta. Odnosno u njegovom slučaju stric. O tome je pričao i Đurovski.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sat Jun 18, 2022 7:26 am Srećno momku baš me briga ko mu je otac ako ima kvaliteta. Odnosno u njegovom slučaju stric. O tome je pričao i Đurovski.
Bas tako... juce mi na youtubu iskoci snimak kad Mario "provocirao" Stojkovica posle penala,i posle onog intervjua mi nekako taj dogadjaj ima skroz drugi smisao. Zaista je tesko biti dete poznatih,slavnih,bogatih.... ako imas kvalitet,mnogo je teze nego drugoj deci,ali ako si glup i budala,onda nije tako ni lose :mrgreen:
U svakom slucaju,Carevic deluje izuzetno dominantno kao pojava,nadam se da ce takav biti i po ucinku (u odnosu na ostale golmane lige,jer ako kazem u odnosu na ostatak tima,to onda ne bi bilo lepo :D )
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Zasto Miletic mali nije na spisku????
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

gospodinFKV wrote: Sat Jun 18, 2022 10:47 am Zasto Miletic mali nije na spisku????
U19 EP.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ne znam ali ja nebi prodavao Miloševića mlad je cena mu neće pasti sigurno može samo da mu naraste u slučaju da ponovi ovakve partije i u dresu Voše to je makar moje mišljenje a dečko je mlad nema ni 18 još.
Post Reply