Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

:D
slanobarac wrote: Fri May 27, 2022 8:12 am
Karlsson wrote: Fri May 27, 2022 12:01 am Blicov intervju sa Zbiljićem. Zna čovek dosta o istoriji Kluba. Mnogo više od raznih Vukovića i Gajića koji onomad nije znao da li Vojvodina slavi 103 ili 104 godine postojanja.

https://sportal.blic.rs/fudbal/srbija/s ... 0152400361
Iz aviona se vidi da je ovaj "intervju" naručen. Pitanja i odgovori su kao kad Vučić ode na pink. Baš se spremio, kao student u aprilskom roku. :mrgreen:
Nadam se da će ovde na forumu imati prava pitanja i da ćemo dobiti valjane odgovore.
Mnogo si bre negativen i sve ti smeta.
Ko neka strina si!
Mogu da se kladim da inas blizu 40 i da zivis i dalje sa matorcima
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Jel ti to Zbiljic rekao da napises? :D :D :D
Image
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Voja wrote: Fri May 27, 2022 7:50 pm Jel ti to Zbiljic rekao da napises? :D :D :D
Stalno kenja, uvek neka negativa!
Sta je on licno uradio za FKV?
Muka od naseg mentaliteta,majke mi.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

ernesto wrote: Fri May 27, 2022 7:54 pm
Voja wrote: Fri May 27, 2022 7:50 pm Jel ti to Zbiljic rekao da napises? :D :D :D
Stalno kenja, uvek neka negativa!
Sta je on licno uradio za FKV?
Muka od naseg mentaliteta,majke mi.
Ti kao portparol ozbiljnog biznismena bi mogao da upristojiš rečnik. Tebi nisam ništa rekao a ako se tebi sviđa naručeni intervju i to što zna kad je osnovan klub, meni to nije dovoljno. Pitanja su smešna i naručena, bar toliko vidim jer je očigledno plaćen intervju. Razmisli malo koga još u ovoj zemlji interesuje da čuje šta ima da kaže tamo neki kandidat za funkciju u klubu? Sigurno su dobro zaradili od klikova na tu vest. :greenbutt:
Kažeš stalno negativa, a šta ti vidiš valjano u i oko kluba? Zar treba daafirmativno da pišem o kriminalcima koji tu smrde već dugi niz godina. Da budem srećan što će jednog političkog tajkuna zameniti novi? Neka hvala i mani se mene ja sam prika najmanji problem u ovoj priči.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post by vdn slaninar »

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... o-sportski
Моје неко схватање је да се управа најбоље покаже у прелазном року,ту се јасно виде амбиције.Све лепо Збиљић прича,у одбојци се и доказао,ал фудбал и кошарка су табу тема,титула је резервисана за циганију.
Очекујем стабилност,ал неки Вошин Панк не очекујем.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ost/421185

Za Tanjgu verujem da mu je puno stalo do Vose, a za Sinisu; hajde, mozda se i on, s godinama, presabrao u vezi Vose?

Ne znam koliko ce Zbiljic imati pratnju i podrsku u sastavu Upravnog odbora? Prakticno je ostao stari saziv. Cini mi se da ce morati sam da vuce Klub na svim poljima, a najvise finansijski? Ne vidim da ostali imaju ozbiljniji novac? Mozda gresim?

Cekamo prve poteze, a to je: koji igraci ce pojacati Vojvodinu u prelaznom roku, tj da vidimo realnii pokazatelj mogucnosti i ambicija UO.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Bas se nesto i ne petljam u Upravu,ali imam jedno pitanje za vas koji ste azurni i sve to pratite. Zbiljic vec jednom bese u Vosi,secam se da krenuo isto lepom pricom... e sad me zanima,ko ga je tad doveo u Vosu,a ko oterao? Pitam,jer me zanima ima li istih ljudi i sad u klubu?
Image
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Uprava

Post by Istocno stajanje »

Meni se ne svidjaju ove populisticke izjave. Covek prica ono sto zelimo da cujemo, a zna da je to nemoguce, kao neka obecanja u predizbornim kampanjama.
Idemo na titulu? Lepo je biti ambiciozan, ali u sezoni u kojoj prvak ide direktno u Ligu sampiona to je nemoguce.
Svaka mu cast za odbojku, ali da se ne lazemo, osim fudbala i kosarke, drzavu ne zanima ko ce biti sampion u drugim sportovima, pa tako imamo Vosu koja dominira u odbojci i rukometu godinama, a u fudbalu i kosarci nismo ni blizu borbe za titulu decenijama...
Ja bih bio zadovoljan i tim famoznim trecim mestom, pa da dozivimo tu dugo ocekivanu jesen u Evropi.
Ostaje i pitanje sta se desava sa stadionom, jer ako budemo igrali grupnu fazu, moracemo ici u Beograd.
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Istocno stajanje wrote: Sat May 28, 2022 8:37 am Meni se ne svidjaju ove populisticke izjave. Covek prica ono sto zelimo da cujemo, a zna da je to nemoguce, kao neka obecanja u predizbornim kampanjama.
Idemo na titulu? Lepo je biti ambiciozan, ali u sezoni u kojoj prvak ide direktno u Ligu sampiona to je nemoguce.
Svaka mu cast za odbojku, ali da se ne lazemo, osim fudbala i kosarke, drzavu ne zanima ko ce biti sampion u drugim sportovima, pa tako imamo Vosu koja dominira u odbojci i rukometu godinama, a u fudbalu i kosarci nismo ni blizu borbe za titulu decenijama...
Ja bih bio zadovoljan i tim famoznim trecim mestom, pa da dozivimo tu dugo ocekivanu jesen u Evropi.
Ostaje i pitanje sta se desava sa stadionom, jer ako budemo igrali grupnu fazu, moracemo ici u Beograd.
Slazem se 100% sa svime sto si napisao.
Ali da budemo realni, kako bi zvucala izjava 'idemo na trece mesto'. I ako to mozda jeste realno u ovom trenutku, to jednostavno ne sme da se kaze. Ono sto mene i jeste nerviralo prethodnih godina najvise je to unapred predavanje blizancima i fokus, ne na trece mesto, vec na cetvrto. I u vreme Lalatovica i sada stalno smo slusali 'cilj nam je to cetvrto mesto koje vodu u Evropu'. Ne brate, nema predavanja unapred, cilj nam je pobeda protiv svakog tima u ligi, i takav stav ocekujem od clanova kluba.
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post by CRD FCV »

Да ли су ово наручени текстови или не, али лепо је видети да се о Воши опет пише. До сада смо се свели на два пасуса о. углавном, нашим поразима.
Тањга и Михајловић имају прилику да покажу колико воле Вошу па помогну у скаутингу.
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post by vdn slaninar »

До сада је реч скаутинг у нашем клубу била непозната,много познатија реч им је била комбинација.Дође менаџер и каже ево овај момак(дрво) је топ,платите га,дате му плату и ми поделимо лову.Баш прављење неког скаутинга би био један од позитивних показатеља рада управе.Имаш Рајевца и Средојевића који раде и веома су поштовани у Африци,где има највише талената а и најбољи играчи у Европи су из Африке.Сигурно могу да нам препоруче 5-6 топ играча који би издоминирали лигом,па да им и исплатимо 10% од неког следећег трансфера тог играча било би поштено.Збиљић се хвали да је маг за организацију па да видимо.Што се тиче прича о титули или другом месту,некој озбиљнијој Европи,то значи да би буџет требао да нам буде од 10-15 милиона пар година,што је нереално.Више је то изјава на крилима успеха одбојкашког клуба.Мени ова управа и скупштина више делују у фазону да се планира са врха да Војводина уђе у групну фазу у Европи,да ће ту бити неке лове,па се скупили да се наумачу.Похвалићу сваку промену на боље,ал једноставно наслушали смо се ми свега а видели врло мало.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

@Ernesto Kakva je situacija sa Zbiljićem, da li će "gostovati" ovde da mu se postavljaju pitanja?
Mislim da bi mogla neka kvalitetna pitanja da se postave i da vidimo kakve oredsezinske ambicije ima?
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Dogovorio sam se sa @Radoye, @Voja i @Turija da gostije za nekih 6 meseci , da mu damo vremena.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

ernesto wrote: Sun May 29, 2022 5:12 pm Dogovorio sam se sa @Radoye, @Voja i @Turija da gostije za nekih 6 meseci , da mu damo vremena.
Sta si se bre sa mnom dogovarao? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Ma sa mnom se dogovarao. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A ja već spremio pitanja.
Možda me banujete za 6 meseci?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply