VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
churguzijanac
Posts: 2111
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK u 19h (RTS 2)

Post by churguzijanac »

Čović trenutno naš najbolji igrač.Tukli su ga samo tako.
Drugo poluvreme,pogotovo posle Čovićeve stative, pomislio sam evo ličimo na ekipu, ali slabo je to.Djordjeviću,ako hoćeš da ekipa igra hrabrije, onda od prvog minuta treba da ti igraju takvi igrači, a ne da Kabić sedi na klupi, a Mrkaić i Novevevski igraju od prvog minuta.
Moraće to u revanšu mnogo hrabrije, a ne na nulu.Imam utisak da ćemo mi sa svakom ekipom na nulu da igramo, bez obzira na ime i kvalitet.Mi u ovom dvomeču i dalje nemamo šta da izgubimo, pogotovo posle poraza, a možemo da dobijemo mnogo.Samo jednu utakmicu ljudski da odigramo.
User avatar
Stexman
Posts: 2611
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK u 19h (RTS 2)

Post by Stexman »

Jedina pozitivna stvar danas je crveni Cucina. Bar nece igrati u revansu...
I onoliko kombinovanja kod slobodnjaka a niko tehinike nema ni loptu da primi ko svet...
Dovodite nekog igraca ako boga znate. Ovo nije ni za 6 ligu.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3913
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK u 19h (RTS 2)

Post by Red Marquis »

Meni ovo i nije bilo loše, kad se uzme u obzir da ništa nisam ni očekivao od nas.
Lask je igrao otvorenije, ali kad krene Linglong "Ko pređe pola nek mu umre keva" ima da se mučimo 10x više no sa ovim, mnogo jačim, timovima. Tek će da krenu muke jer ova ekipa nema kvalitet ni Lučanima da da gol a ne nekom ozbiljnom.
Mi se već dekadu mučimo se sa kreativom, ali ovo je ubedljivo najnekreativnija ekipa ikad. Mislim da ne bi pomoglo ni da odnesemo Mrkaića na Frušku i posadimo pored njegovih rođaka, jer s ovim veznim redom niko u napadu neće procvetati.
Io odio Belgrado
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK u 19h (RTS 2)

Post by Dragojlo »

Prošlosezonski tim bi mnogo bolje prošao večeras...
User avatar
Deep Purple
Posts: 4026
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK u 19h (RTS 2)

Post by Deep Purple »

@Pera Centar
@Slanobarac
Momak nema sa kim da igra totalno odsecen od ekipe jedini u stanju da sam napravi nesto sa loptom od svih u startnih 11.
Inace nam je i zvanicno po izboru navijaca bio najbolji igrac u drugom delu prosle sezone :)
Da li mi je Simic fetis ili ne...
Ja samo nmg da verujem da ljudi ne vide koliko on radi na terenu. Stalno je u presingu, sprintu jedini direktan na lopti, direktan u duelu i iskljucivo ide na loptu nikakvo okolisanje.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4084
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK u 19h (RTS 2)

Post by Rabba »

Evo nekog mog viđenja:

N. Simić - Branio šta je mogao, ništa spektakularno, nikakvo spašavanje što neki potenciraju, prvi ozbiljniji šut je ušao. Ipak, među boljima.
Bekovi - Užas. Kako Stex reče, najbolju stvar koju je Cucin uradio je crveni. Devetak se ne pronalazi na beku, to je valjda jasno.
Centarhalfovi - Kovačević najbolji u toj liniji, tek prosečan večeras, Stevanović bambi na ledu. Svaka lopta u njegovim nogama je izgubljena lopta. Opet su ga majmunisali.
Zadnji Vezni - Busnić. Joj. Komentator je puno više dao važnosti Busniću nego što je ovaj zaslužio. Mnogo. Pride, direktan je krivac za gol. On a ne Veljko Simić. Pogledajte povlačenje oko penala umesto da napravi dva-tri koraka napred i potpuno skrati ugao. Topić samo prosečan...
Krila - Novevskog na žalost pojela tekma, V. Simić, kao što 021 reče, razbijena je, nadam se, konačno iluzija...
Čović - Jedini sa prelazom ocenom danas i ove sezone. Na svakom delu terena, jedini iole opasan do ulaska Kabića, stativa, kretnja, kontrola...
Mrkaić - .

Izmene:
Kabić - Ovaj dečko se lagano kristališe u drugo ime ekipe. Ako mogu da pohvalim Đorđevića u nečemu, to je u doziranju minuta ovom momku i u nebacanju u vatru. Za razliku od Novevskog.
Zukić - Kao plejada naših plejeva iz Jarka... Mlako, mlohavo, nejako, a može...
Bastajić - Prekratko u igri i premalo igre oko njega da bi bilo nekog zaključka

Trener:

Samo ću citirati opet 021, ne deluje kao inteligentan trener, na žalost... Očekujem šleper alibi pojačanja da mu se navuče do kraja prelaznog roka a onda hvalospeve-žalopojke o faljenju istih drveta u Evropi čim padne neka neugodna Kolubara u gostima, recimo... Onda razlaz na leto, godinu dana prekasno...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Stexman
Posts: 2611
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK u 19h (RTS 2)

Post by Stexman »

Bravo Rabba, to je to!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK u 19h (RTS 2)

Post by AntonioKasano »

Na 5 utakmica dali smo 2 gola. Najjaci protivnik od svih 5 i najmanje lose odigrana utakmica. Prvo poluvreme katastrofalno, drugo neuporedivo bolje, mogli smo izvuci i bolji rezultat. Potpuno ce nas potceniti u revansu. Jako nam fale Djordjevic na levom beku i bukvalno bilo ko na desnom, da su prebacili omladinca ili kadeta manje los bi bio od ovog Cucina. Kako je Mrkajic izasao igrala sa druga utakmica. Noveski spor, bezidejan, bez kondicije, stvarno ne vidim nista u njemu. Mislim da nismo bez sansi za prolaz
User avatar
churguzijanac
Posts: 2111
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK u 19h (RTS 2)

Post by churguzijanac »

AntonioKasano wrote:Mislim da nismo bez sansi za prolaz
Što bi se reklo sve je još uvek u našim nogama, a ništa u našim glavama :greenbutt:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9962
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK u 19h (RTS 2)

Post by Voja »

Da sam ja trener u revansu bih u prvih 15 minuta trazio 500% znanja i snage igraca u ofanzivi,napao ih,iznenadio,pokusao dati gol i onda ako bas mora taj bunker :mrgreen:
Image
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK u 19h (RTS 2)

Post by AntonioKasano »

Ne bi me iznenadilo da odmaraju igrace u revansu, ali opet pitanje koliko nam to znaci. Mrkajic i Noveski napolje a Vukadinovic i Kabic u prvih 11 i tu vec moze neka sansa da se stvori. I ovaj Busnic mi je bio katastrofa prvih par utakmica, danas jos kako tako makar je nesto pokusao da odigra.
User avatar
Turija
Posts: 10853
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK u 19h (RTS 2)

Post by Turija »

Ono cemu ja ne mogu da se nacudim, to je da, neko kome je fudbal profesija, ima tako losu kontrolu lopte, pocev od prijema, vodjenja i dodavanja. Onda, bar za pomenutu trojku ( Covic, Kabic i Simic), znam da nece lako izgubiti loptu. Eto, koliko je kriterijum navijaca Vojvodine spusten za ove tri poslednje decenije.
Jedino od njih je gora uprava i sportski direktor, a i trener se nije proslavio veceras ( radio je isto sto i Lalatovic, kako je vec i napisao kolega forumas 021, u vezi pogresnih pozicija nasih igraca).

Medjutim, ono sto je najveci apsurd, to je da smo, jos uvek, u igri za prolaz u sledece kolo. Istina minimalno, ali ne bez sanse.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK u 19h (RTS 2)

Post by AntonioKasano »

Potpuna misterija je zacementirani Mrkajic u prvih 11. Coveku i da daju slobodne papire ne bi nasao inostrani angazman a ne da neko ne daj Boze plati obestecenje. To je jasno svakom sa 2 grama mozga osim upravi kluba koja ga forsira. Mada se vise ni ne zna ko je uprava. Samardzic ili Bajatovic ili obojica ili nijedan? Grad vodi klub a sponzora nema, cista politika urusavanja.
User avatar
N13
Posts: 2127
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK u 19h (RTS 2)

Post by N13 »

Katastrofa ljudi. Treneru mora neko reci da Vojvodina nije radnik.
Ovo bunarenje lopte ide jako na zivce, to nije Vojvodina! Previse panike, previse dugih lopti napamet... pa na nivou seoskog fudbala.
Zamisli ovako izacemo da igrao protiv tamo neke Kolubare, Lucana, Napretka... sramota. Gde su kratki pasovi, gde su dupli pasovi, gde je presing?
Razumem ja da nema kvaliteta u nasem timu, odustao sam od toga da cu videti neki lep individualan potez, dribling, sprint, pretrcavanje, evrogol... Ali nacin igre je nesto sto trener radi u pripremanju utakmice. Ovo bunarenje je ok bilo za radnik kojem je sve vise od borbe za opstanak uspeh i koji ima jednog igraca koji nesto zna pa bunari loptu i cekaj da on uradi nesto. Vojvodina (trebalo bi da) ima malo drugacije apetite, a i konstrukcija tima je totalno drugacija. Mrkaic nije Makaric da moze da pokupi neku loptu sam, i napravi gol sansu ni iz cega. Vojvodina do gol sansi mora dolaziti kratkim pasovima, konstantnim otkrivanjem ofanzivnih igraca i mnoooooogo trcanja, kako bi se koliko toliko nadoknadilo to sto individualnog kvaliteta nema.

Koliko nam fale Drincic od pre 2 sezone i Malbasic od pre nekoliko sezona... pa ovaj tim bi za 75% bio kvalitetniji da imamo samo takva 2 igraca i trenera koji bi na treningu ucio igrace pas igrom.

Ko ce nam igrati desnog beka u revansu?!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4892
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK 0:1 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Najtuznije je to sto u Austriju idemo sa aktivnim rezultatom, koji je za ovu ekipu sve samo ne aktivan, a savrsen alibi za ove apsolutne je*ene diletante na celu s beskrvnom stranackom gerontologijom. Eto, nismo se obrukali, ispascemo, inkasirati neki sitnis, dovoljno za neku ispusenu mustiklu u 23:59, poslednje vece prelaznog roka. Cetvrto mesto necemo imati, ali ce to biti "bozija volja", pa onda i nije do nas i nema odgovornosti za deveti esalon rezimskih isprdaka.

Vi niste sposobni zvezdu s najlona da vodite, a kamoli Vojvodinu.
Post Reply