VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Eric Frod
Posts: 70
Joined: Sun Aug 02, 2015 2:57 pm

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA, 17.30 (RTS 2)

Post by Eric Frod »

Istocno stajanje wrote:Novevski najlosiji.
Si video Mrkajica? Izadje covek sa terena i krene da se igra fudbal. Radije bih gledao Novevskog svaki dan kako se ne snalazi na lopti nego Mrkajica koji je tu da bi bio tu.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by newnowapv »

Bome, sa ovakvom igrom, protiv LASK-a ce biti tesko, sa 3-4 gola u nasoj mrezi... Da li cemo do tada skockati ekipu, videcemo...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Red Marquis »

Trener Panevežisa posle meča "Jako nam je nedostajao Mrkaić u poslednjih pola sata, nismo se snašli u igri 11 na 11".
Tanko je ovo, ali drugo poluvreme je ipak ličilo na nešto. No to samo zato što su ovi bezveze ekipa.
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by slanobarac »

Zbog ovakvih timova kao što smo mi i Litvanci trebalo bi smisliti još niži rang uefa takmičenja. Tuga i jad.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA, 17.30 (RTS 2)

Post by Istocno stajanje »

Eric Frod wrote:
Istocno stajanje wrote:Novevski najlosiji.
Si video Mrkajica? Izadje covek sa terena i krene da se igra fudbal. Radije bih gledao Novevskog svaki dan kako se ne snalazi na lopti nego Mrkajica koji je tu da bi bio tu.
Bio sam u pravu za Novevskog, cim ga je trener zamenio na poluvtemenu.
A za Mrkaica sam pisao i pisao i tvrdim da bi bilo bolje da panj stavimo umesto njega vise bi pokazao, bar bi se saplitali protivnicki igraci...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Da je tanko - tanko je.
Da su mogli povesti - mogli su.

Ipak, mislim da bismo izjednacili. Prosto se tacno videlo u nekim trenucima sta hocemo i to ohrabruje.

Najveci problem je i dalje zavrsna faza tranzicije. Mi kad dodjemo do 30m od njihovog gola ostanemo zbunjeni kao jehovini svedoci kad ih neko s vrata zapravo pozove unutra. Sta sad, u ku**c, nisam spreman za ovo. Fali tu brz spic, jer od ovog balvana stvarno nema vajde.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Voja »

Ono sto raduje je to da ova ekipa moze samo da raste,i ova pobeda je posebno bitna za taj rast. Mislim da ce Bastaja biti veoma vazan sraf kad se ustali u ekipi,mozda i najvazniji
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by churguzijanac »

Topić po meni bio najbolji danas.Čović zaslužio da ga metne i partizanu će da metne :greenbutt: .Lego bi nam John Meri ko budali 2-3 šamara i prodana duša ivanić i igrali bi grupu i sve bi prštalo.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by ssnigd »

Neko je lepo opisao pre tekme, na sta ce ovo da lici, sto se tice lepote.
Bitna pobeda za samopouzdanje i podstrek za dalji rad i napredak. Cestitke ekipi.
Deluje da smo u grcu kada odemo napred i da se noge vezu same od sebe. Dosta nelogicnih poteza i slabasnih ili nepreciznih udaraca.
Takodje imamo dosta rupa u igri i koncentraciji. Protiv cigana poslednjih 10min prvog poluvremena i danas poslednjih 10min tekme.
Nadam se da ce se i fizika popraviti u narednim nedeljama, posto sa ovako malim brojem igraca u rotaciji, pitanje je koliko cemo izdrzati.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Turija »

Ni ovu utakmicu nisam mogao da odgledam. Samo neka nastave sa dobrim rezultatima, makar ne gledao prenose Vose.
Trener Djordjevic kod mene ima i dalje kredit da nastavi misiju u Vosi. Doneo je ono sto je najvise falilo, a to je borbenost i timski duh. Izvlaci iz postojeceg igrackog kadra maksimum. Forsira mlade igrace i nije ustuknuo u ni u Bg, ni u Litvaniji od svog cilja.
Sto napisao Voja, ova ekipa moze samo da napreduje, a onda ono sto je Minja napisao u dva posta iznad.

Cestitam momcima i treneru na pobedi u Litvaniji i remiju u Bg.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Voja »

churguzijanac wrote:Lego bi nam John Meri ko budali 2-3 šamara
Vec sam pisao da Meri zbog korone ne moze da igra u Shenzhenu i da je na pozajmici u Japanu gde greje klupu iako je maltene iskoristio svaki minut koji je igrao.Steta sto niko od nasih nije ispratio situaciju jer sam ubedjen da bi Meri rado igrao u Vosi na pozajmicu,al jbg.... treba iskopati nekog brzog zekana u napadu
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Deep Purple »

Tesko je igrati meceve u ovakvim uslovima u kojima si favorit a protivnik realno i uz svo postovanje nije ni za LLSL. A mi opet nemamo taj individualni kvalitet da nateramo protivnika da pobedi sam sebe i moramo dobro da se namucimo. Na Karadjordju ovo ide na preko tri razlike.
Pa da se bukira karta za Austriju :)
Djordjevic me je bas prijatno iznenadio ne igrom koliko stavom, poverenjem u ovu ekipu i to mu se vraca rezultatski. Nadam se da ce se ovo nastaviti i u nedelju i da ce biti nagradjen sa tri boda i da napravimo sjajnu podlogu za dalji deo sezone. Povratkom Djordjevica, Vukadinovica i Neskovica plus dolaskom potencijalnih pojacanja bice ovo respektabilna ekipa za nase uslove. Najkomicnije od svega je sto sam misljenja da nama nije bitan protivnik vec igramo na isti nacin protiv svake ekipe ma da li ona bila zvezda, Panevezis, partizan ili Lask i da to nema veze sa igrackim kadrom protivnika. I da protiv svake ekipe na ovaj nacin imamo sansu i ako nije najlepse za gledanje i misljenja s da je Djordjevic u potpunosti pogodio sa nacinom igre na pocetku sezone jer kao sto i sam kaze trenutno u ovom delu sezone najbitniji je rezultat.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by naseljekolumbija »

Ситуација код нашег поништеног гола је за вар анализу дефинитивно(штета што га није било). Нисам сигуран да је офсајд
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Radoye »

Deep Purple wrote:...protivnik realno i uz svo postovanje nije ni za LLSL...
Gledao samo drugo poluvreme i to je i moj utisak, utakmica "prava prvenstvena" kao da smo igrali protiv kakvog Javora Lucana ili vec slicne LLSL buranije.

Stajaznam, nije bilo (bas jako) lose, na momente cak i dobro, sve dok ne dodjemo u zonu suta, a onda niko da stisne muda pa i da sutne nego uvek pas vise, "muko moja predji na drugoga". Lep Covin gol za svaku pohvalu. Odbrana uglavnom korektno ali uz par ozbiljnih ispadanja sto se ne bi smelo dogadjati. Moze i mora ovo jos mnogo bolje, ali ima pozitivnih momenata koji ulivaju optimizam.

Naravno kao sto rekoh samo drugo poluvreme sam gledao, nemam pojma kako je to izgledalo u prvom.

Onaj njihov mali Brazilac bradonja sto je delio one stikle i to, mislim da nam tako nesto fali u ovoj ekipi, taj vic igrac koji ce neocekivano da proigra i da taj zadnji pas.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Turija »

U kakvom je stanju i rasulu Klub, rezultati su sjajni - za sada.
Sta da smo igrali lepo za oko i izgubili obe utakmice. Ostali bi i bez bodova i bez novca od UEFA.
Treba podrzati momke, a hitno dovesti ta 2-3 pominjana pojacanja. Kad pobedimo u revansu Litvance, bice jos novaca iz Evrope, a raste i samopuzdanje igracima. Za sada su svi stisnuti u napadu u strahu od greske.
Bice to bolje vremenom i kad prebrodimo psiholoski teske utakmice na startu sezone.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply