Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Koji ce nam ocin Vukelja? Pa jedva smo ga se onomad otarasili. Hoce li nam se i Kahriman isto ovako vratiti dogodine? A taman sam ga sklonio iz potpisa na forumu :roll:
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

Po meni Vukelja nije bio toliko los igrac. Mislim da bi mogao uz Sepuju da bude mnogo dobar igrac za Vosu. :wink: Ne sme se zaboraviti da je Vukelja prenego sto je otisao u Partizan bio golgeter Vose sa 9 golova. Ali o tom potom...!
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Djumi wrote: Taj covek koji je sa Vama moj Turija jeste vizionar ali u danasnjem svetu se to zove BUDALA.Spremi molim te olovku pa za jedno dve godine sve te igrace saberi i videces zasto je BUDALA.
p.s. Ove godine sam prvi put dobio cestitku od VOSE za Novu godinu koja me je iskreno mnogo obradovala.Danas sam posebno srecan jer je jedan od /mojih/ igraca potpisao za veliki CELZI.
Cestitke majstore :!:
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Kraljevcanin_Marko wrote:Po meni Vukelja nije bio toliko los igrac. Mislim da bi mogao uz Sepuju da bude mnogo dobar igrac za Vosu. :wink:
Otprilike i ja mislim ovako. Normalno ako pokaze to na terenu. S druge strane o njemu kao coveku imam sasvim drukcije misljenje. Al kad moze Panta da igra (zamisli i da mozda bude kapiten kao najiskusniji :roll: ), lako cemo preziveti Vukelju...
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Radoye wrote:Koji ce nam ocin Vukelja? Pa jedva smo ga se onomad otarasili. Hoce li nam se i Kahriman isto ovako vratiti dogodine? A taman sam ga sklonio iz potpisa na forumu :roll:
Još da dovedemo i ubojitog Marka i onda putuj Evropo.
Ko se od ozbiljnih klubova pojačava ispušenim lulama sa Kipra?Dokle više sa podmetanjem klipova u sopstvene točkove na teškoj uzbrdici ka vrhu?
Danas razgovaramo sa Hertom o nekoj dugoročnoj saradnji, a onda spominjemo pojačanje sa Kipra.Teškom mukom smo povratili rejting i respekt i odmah neki misle kako će opet kupiti igrača za 10.000, pa ga dogodine uvaliti nekom bogatijem klubu za par stotina.Može Klub možda na ovom (dobrom) talasu nekog i nasankati (kao partizane), ali samo jedanput.Posle takve epiziode više nećemo moći prodati ni igrače koji zaista vrede. Biće opet:ZBOGOM MILIONI, POMAGAJ GOVEDARICE.
STOP ŠIBICARENJU I ŠIBICARIMA.
VOJVODINA JE GOSPODSKI KLUB PO ROĐENJU I ZBOG TOGA NAS JE EVROPA I IZABRALA ZA PARTNERA.

Nadam se da se Bata, ni ovaj put, neće dati prevariti (isto kao i letos kad su dotičnoga preporučivali za neku siću od dve desetice hiljada, a Predsednik nije hteo da razgovara ni za DŽ.I, tek sada se vidi koliko se takav stav isplatio).
Nadam se da će se i trener Brzić nešto pitati u povodu ove ,, genijalne ideje,, (predlagačima bi bilo bolje da su naučili imena sadašnjih igrača, jer jedva su se izgovorila, odnosno izlegla na predstavljanju tima :oops: )
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Radoye wrote:Koji ce nam ocin Vukelja? Pa jedva smo ga se onomad otarasili. Hoce li nam se i Kahriman isto ovako vratiti dogodine? A taman sam ga sklonio iz potpisa na forumu :roll:
I onda kao slag na tortu se vrati jos i Marko Jovanovic,poznatiji kao novosadski Maradona i zaigra u tandemu sa vukeljom,poznatijim kao novosadski Ronaldo i mi lepo ispadnemo u Novosadsku ligu...
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

mile bronx wrote:
Kraljevcanin_Marko wrote:Po meni Vukelja nije bio toliko los igrac. Mislim da bi mogao uz Sepuju da bude mnogo dobar igrac za Vosu. :wink:
Otprilike i ja mislim ovako. Normalno ako pokaze to na terenu. S druge strane o njemu kao coveku imam sasvim drukcije misljenje. Al kad moze Panta da igra (zamisli i da mozda bude kapiten kao najiskusniji :roll: ), lako cemo preziveti Vukelju...
E, Mile, Mile.... :shock:
Ne može razdvojiti sport i čoveka.Jedno bez drugog ne ide, pogotovo u kolektivnim sportovima.
Pa, mi smo ostvarili ovakav rezultatski podvig, najviše zato što smo na terenu IMALI LJUDE, pre svega. Počev od Kapitena, njegovog Zamenika, do Despota kojih na proleće neće više biti u Voši.Jedna trula jabuka pokvari i zdrave.Takvu smo jedva odstranili, a sad ćemo uzeti novu.I, ne zaboravi da sada nemamo one 3 najzdravije koje su pravile ,,zaštitni zid,, od epidemije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Slazem se sa Turijom i Totijem,uopste mi nije jasno kako im je Vukelja samo pao na pamet?Neka se zna da smo mi protiv toga,a sto se tice Vukeljinih vrednosti,vise nije ni mlad tako i mislim da nece ama bas nista pokazati jer je propao kao fudbaler.Sramota ako nam je to bomba pojacanje.
Posto je jasno da i Kacar odlazi,postavljam pitanje ljudima iz uprave gde je ta pojacana Vosa koja ce zestoko napasti titulu?Doveli smo samo Pavicevica,Sepuja je tu jos od ranije,a eto i Pantelica opet teramo.I jos to nije dosta,nego dovodimo Vukelju kao slobodnog igraca,i pritom zatvaramo Aleksica kome se sa Smiljanicem opet nece pruziti prilika.A zato je vazno da na skresanom spisku prvotimaca ima mesta za Iliju Mandica koji zna da igra fudbal kao i rekreativci na male golice.A gde jeRadivojevic?Cak ni njega ne mozemo da dovedemo.Sramota,do sada sam bio tolerantan,ali mislim da nas neko poprilicno zavlaci.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Složio bih se u potpunosti sa Miletom i tu ne bih ništa više dodavao.
Sa druge strane, složio bih se i sa komentarima - da što se više obećava, sve se više prodaje. Ako se ostvare i transferi Kačara i naših omladinaca (Smiljanića, Aleksića...)... onda ne da nema govora o pomenutim obećanjima, već je to totalna rasprodaja igračkog kadra i lako može da se desi ono o čemu je Turija pričao.
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

e izgleda propao transfer Fejse u Hertu.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

masta_ace wrote:e izgleda propao transfer Fejse u Hertu.
Pa onda bi trebalo mi da ga pokupimo ako je moguce...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ako ode Kacar,pod obavezno moraju doci dva PRAVA pojacanja!Ne Vukelje i slicni,vec recimo Fejsa,Pavlovic,Blazic,Ninkov(ako vec nisu potpisali za blizance)
Napred Voso!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

ma ja u nasoj ligi i ne vidim neka extra pojacanja... sve su to igraci pribliznog kvaliteta.Bolje da uzmemo neka dva brazilca (bar ih tamo ima) iz Herte (za Kacara) i dovedemo neke igrace iz drugih liga Nemacke,engleske... e to bi bio posao.A ovo za Vukelju... mislim,pa lakse bi mi pao odlazak Kacara i Despota u Zvezdu... :wink: i ako vec mora,zasto ne Gluscevic,Belic.... kakav crni Vukelja.... a o onom drugom,tek ne smem da pomislim :lol:
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

mihailov wrote:Ako ode Kacar,pod obavezno moraju doci dva PRAVA pojacanja!Ne Vukelje i slicni,vec recimo Fejsa,Pavlovic,Blazic,Ninkov(ako vec nisu potpisali za blizance)
Ako je Despot prodat za 1200 000 onda komotno za pola para mogu da se dovedu Pavlovic i Blazic.Doveden je Pavicevic i Ninkov sada nije potreban.Mora da se juri centralni bek jer je otisao Pekaric.Svojevremeno sam preporucivao Stanisica iz Macve da se dovede ali izgleda da je to citao Bekvalac pa je Stanisic jedan od naj boljih igraca Rabotnickog.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Prelazak Fejse u Hertu je definitivno propao.Sad treba napraviti pravi potez.Dzomba rece da Fejsa nece preci ni u zvezdu ni u partizan,al sad koliko u tome ima istine....
STOP MAFIJI!!!
Post Reply